Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

LK&1522

Powierzchnia użytkowa

304 m2

budowa domu LK&1522 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: LK&1522
Nazwa Pracowni: LK&Projekt
Nazwa Architekta: mgr inż. arch. LESZEK KALANDYK/mgr inż. arch. AGNIESZKA POMIETŁO
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu LK&1522

LK&1522 to modernistyczny dom piętrowy o powierzchni użytkowej 303m2. Budynek jest wyposażony w dwustanowiskowy garaż. Wejście do domu wiedzie przez sień z garderobą, z której przechodzimy na wprost do holu ze schodami i spiżarnią. Na lewo od wejścia położona jest strefa dzienna, na którą składają się: otwarta kuchnia z wyspą kuchenną, jadalnia, a także przytulny salon z kominkiem. Na prawo od wejścia położona jest łazienka, pokój gościnny, kotłownia, a także garaż. Do dyspozycji domowników pozostaje duży taras z kominkiem zewnętrznym, na który można wyjść z salonu.

Na piętrze dostępne są trzy sypialnie, w tym sypialnia małżeńska z dostępem do odrębnej łazienki i garderoby. Na korytarzu dostępna jest druga łazienka oraz pralnia. Obok pustki przestrzennej nad salonem można zaaranżować biblioteczkę. Elewację budynku wykończono białym rynkiem oraz płytami ze spieków kwarcowych. Dom wieńczy stropodach i dach czterospadowy. Na stronie New House mogą Państwo sprawdzić koszty budowy domu LK&1522 w technologii murowanej.

 

LK&1522 to nowoczesny dom piętrowy odznaczający się ciekawą bryłą, dużymi przeszkleniami oraz kilkoma tarasami widokowymi. Wejście do domu wiedzie przez wiatrołap z garderobą, z którego można przejść na wprost do części mieszkalnej. Na lewo od wejścia zlokalizowana jest strefa dzienna, w której znajdziemy kuchnię wyposażoną w spiżarnię, jadalnię oraz przestronny salon z kominkiem. Z salonu można przejść na taras położony z tyłu domu. Na prawo od wejścia zlokalizowane są schody, kotłownia, łazienka, gabinet oraz przedsionek, z którego można przejść do dwustanowiskowego garażu.

Na piętrze ulokowana jest strefa nocna, na którą składają się trzy pokoje, w tym sypialni małżeńska wyposażona w garderobę oraz łazienkę. Na korytarzu dostępna jest druga łazienka i pralnia. Do dyspozycji domowników pozostają trzy tarasy widokowe: dwa zachodnie oraz południowy. Powierzchnia użytkowa domu LK&1522 wynosi 140m2. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić, ile kosztuje kompleksowa budowa domu w stanie surowym, deweloperskim i pod klucz.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000