Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

LK&1529

Powierzchnia użytkowa

318 m2

budowa domu LK&1529 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Projekt oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: LK&1529
Nazwa Pracowni: LK&Projekt
Nazwa Architekta: mgr inż. arch. LESZEK KALANDYK
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu LK&1529

LK&1529 to jednorodzinny dom piętrowy zachowany w nowoczesnej stylistyce. W piwnicy budynku mieści się duży garaż z czterema miejscami parkingowymi. Wejście do domu prowadzi przez sień z garderobą, z której przechodzimy na wprost do holu ze schodami wiodącymi na piętro. We wschodniej części parteru ulokowana jest strefa dzienna, na którą składa się: otwarta kuchnia wyposażona w spiżarnię, jadalnia, a także przytulny salon. Z jadalni można przejść na przestronny taras. W zachodniej części parteru znajduje się hala z basenem, pralnia, łazienka oraz spiżarka.

Na piętrze dostępne są trzy sypialnie, w tym sypialnia małżeńska wyposażona w prywatną łazienkę oraz garderobę. Na korytarzu dostępna jest dodatkowa łazienka oraz gabinet. Nad salonem zastosowano pustkę przestrzenną. Powierzchnia użytkowa domu LK&1529 wynosi 318m2. Budynek posiada biało-szarą elewację, a wieńczy go stropodach. Na stronie New House mogą Państwo sprawdzić dokładne koszty budowy domu w technologii murowanej.

 

LK&1529 to nowoczesna willa piętrowa charakteryzująca się dużymi przeszkleniami zajmującymi większą część elewacji, modernistyczną bryłą z systemami zadaszeń, a także stropodachem. Budynek posiada podpiwniczenie z dwoma garażami dwustanowiskowymi. Wejście do domu prowadzi przez hol ze schodami prowadzącymi na piętro. Południową część domu zajmuje strefa dzienna, w której dostępna jest kuchnia, jadalnia oraz przytulny salon. Z holu i jadalni można przejść na taras. Zachodnią część parteru zajmuje hala z basenem, obok którego położona jest łazienka i przebieralnia.

Na piętrze, do dyspozycji domowników pozostają cztery pokoje, w tym sypialnia małżeńska z łazienką oraz gabinet. Na korytarzu dostępna jest dodatkowa łazienka, duża garderoba oraz pralnia. Powierzchnia użytkowa domu LK&1529 wynosi 318m2. Białą elewację budynku wieńczą antracytowe płyty, a dach budynku pokrywa żwir płukany. Firma budowlana New House oferuje inwestorom profesjonalną realizację projektu w zaawansowanej technologii murowanej.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000