Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

LK&1572

Powierzchnia użytkowa

299 m2

budowa domu LK&1572 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: LK&1572
Nazwa Pracowni: LK&Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: bez garazu

Opis domu LK&1572

LK&1572 to modernistyczny dom piętrowy o powierzchni użytkowej 299m2. Wejście do domu prowadzi do holu. Na prawo od wejścia zlokalizowana jest łazienka, toaleta i pokój gościnny, a także schody prowadzące na piętro. Po lewej stronie znajduje się przytulny salon z kominkiem, obok którego położony jest gabinet. W północnej części parteru znajduje się duża kuchnia współdzielona z jadalnią. Udogodnieniem jest spiżarnia. Z tyłu domu znajduje się bardzo duży taras wyposażony w budynek gospodarczy, kominek zewnętrzny, strefę rekreacyjną i basen.

Na piętrze usytuowana jest duża sypialnia, dwie łazienki, pralnia, dwie garderoby, a także dodatkowy pokój, który można wykorzystać wedle indywidualnych potrzeb. Z sypialni można przejść na taras widokowy. Budynek posiada biało-szarą elewację wykończoną naturalnym kamieniem, a wieńczy go stropodach. Na stronie firmy budowlanej New House mogą Państwo sprawdzić, ile kosztuje kompleksowa budowa domu LK&1572 w technologii murowanej. 

 

LK&1572 to modernistyczny dom piętrowy o powierzchni użytkowej 299m2. Wejście do domu wiedzie przez sień, z której przechodzimy do przestronnego holu. Na prawo od wejścia znajduje się pokój gościnny z łazienką, toaleta, a także schody prowadzące na poddasze. Po lewej stronie ulokowany jest gabinet, a także przytulny salon z kominkiem. W części wysuniętej na północ ulokowana została kuchnia współdzielona z jadalnią. Obok niej dostępna jest także spiżarnia. Z holu i kuchni można przejść na przestronny taras wyposażony w basen oraz strefę rekreacyjną z kominkiem zewnętrznym.

Na piętrze dostępna jest duża sypialnia, dwie łazienki, dwie garderoby, dodatkowy pokój oraz pralnia. W antresoli zastosowano pustkę przestrzenną nad salonem. Z sypialni można również przejść na taras widokowy. Budynek posiada biało-szarą elewację wykończoną naturalnym kamieniem, w wieńczy go stropodach. Firma budowlana New House oferuje inwestorom kompleksową realizację projektu w technologii murowanej. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić dokładne koszty budowy domu w sprawdzonej technologii murowanej.

 

LK&1572 to nowoczesny dom piętrowy o powierzchni użytkowej 299m2. Wejście do domu znajduje się w części południowej i prowadzi bezpośrednio do holu. Na prawo od wejścia dostępna jest toaleta, łazienka, gabinet oraz schody prowadzące na piętro. W zachodniej części domu ulokowany jest przytulny pokój dzienny, a sąsiaduje z nim dodatkowy pokój, który można wykorzystać wedle indywidualnych potrzeb. W części wschodnio-północnej ulokowana jest otwarta kuchnia dzielona z jadalnią. Do dyspozycji domowników pozostaje także duży taras z basenem.

Na piętrze dostępna jest strefa nocna, na którą składają dwa pokoje, dwie garderoby, dwie łazienki oraz pralnia. Z sypialni małżeńskiej można przejść na taras widokowy skierowany na północ. Budynek posiada białą elewację z dużymi i nowoczesnymi przeszkleniami, a wieńczy go stropodach. Projekt LK&1572 jest adresowany do inwestorów ceniących sobie modernistyczne budownictwo. Na stronie New House można sprawdzić dokładne koszty budowy domu w technologii murowanej.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000