Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

LK&1602

Powierzchnia użytkowa

634 m2

budowa domu LK&1602 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Projekt oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: LK&1602
Nazwa Pracowni: LK&Projekt
Nazwa Architekta: mgr inż. arch. LESZEK KALANDYK
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu LK&1602

LK&1602 to nowoczesny dom piętrowy o powierzchni użytkowej 634m2. W piwnicy budynku mieści się sala z basenem, pokojem rekreacyjnym i siłownią, łazienka z sauną, a także piwniczka na wino. Wejście do domu wiedzie przez wiatrołap, z którego można przejść na wprost do korytarza. Na prawo od wejścia położony jest gabinet, toaleta, łazienka, a także pokój gościnny. Główny obszar na parterze zajmuje strefa dzienna, na którą składają się: otwarta kuchnia wyposażona w spiżarnię, jadalnia, a także przytulny salon, z którego można przejść na taras położony od strony ogrodu.

Na piętrze dostępne są trzy sypialnie. Każda z nich posiada przypisaną łazienkę. Sypialnia małżeńska ma dostęp do dwóch łazienek i dwóch garderob. Na górze znajduje się także pralnia oraz gabinet z toaletą. Do dyspozycji domowników pozostają dwa tarasy widokowe. Budynek posiada biało-szarą elewację, a wieńczy go stropodach. Na stronie New House mogą Państwo sprawdzić, ile kosztuje kompleksowa budowa domu w stanie surowym, deweloperskim oraz pod klucz.

 

LK&1602 to modernistyczny dom piętrowy o powierzchni użytkowej 634m2.W piwnicy budynku mieści się dwustanowiskowy garaż, pokój wypoczynkowy, siłownia, a także basen z sauną i łazienką. Wejście do domu prowadzi przez sień, z której można przejść na wprost do korytarza. Skręcając w prawo można przejść do pokoju gościnnego z łazienką, toaleta, a także duży gabinet. W zachodniej części domu ulokowana jest otwarta kuchnia wyposażona w spiżarnię oraz jadalnia. W punkcie centralnym znajduje się przestronny pokój dzienny, z którego można przejść na taras z podcieniem.

Na piętrze ulokowane są trzy sypialnie, wszystkie wyposażone w prywatną łazienkę i garderobę. Na korytarzu znajduje się również dodatkowy pokój, toaleta oraz pralnia. Do dyspozycji domowników pozostają dwa tarasy widokowe. Budynek posiada białą elewację wykończoną płytami elewacyjnymi, a wieńczy go stropodach. Po wypełnieniu formularza na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić dokładne koszty budowy domu w stanie surowym, deweloperskim oraz pod klucz.

 

Projekt LK&1602 to jeden z najnowocześniejszych domów, jakie można znaleźć w naszej ofercie. To, co najbardziej rzuca się w oczy i jest jednocześnie jego najbardziej charakterystycznym elementem, to jego bryła, która na myśl przywodzi wille przyszłości. Niebanalną estetykę podkreślają również liczne przeszklenia, zwłaszcza te znajdujące się w narożnikach domu, szklane balustrady oraz klimatyczne oświetlenie. Z pewnością jest to idealne lokum dla osób, które chcą mieszkać w domu najwyższej klasy, który jest najlepszym przykładem architektury XXI wieku.

Koniecznie trzeba wspomnieć o tym, że projekt LK&1602 składa się z piwnicy, parteru i piętra, których powierzchnia użytkowa wynosi 634,19 metrów kwadratowych. Do zbudowania tego domu konieczne jest posiadanie odpowiednio dużej działki. Musi ona charakteryzować się minimalnymi wymiarami 38,10 x 33,50 m.

Przechadzając się wokół domu, naszym oczom od razu rzucać się będą jego systemy okienne. Ich wielkość, rozmieszczenie czy kształt są bardzo charakterystyczne dla nowoczesnych budynków, które w ostatnim czasie są najbardziej pożądane przez wielu inwestorów. Zalet takich przeszkleń jest sporo. Poza tym, że wyglądają one bardzo estetycznie i powiększają optycznie przestrzeń, ich zastosowanie posiada także inny ważny plus. Dzięki nim do wewnątrz dostaje się znacznie więcej promieni słonecznych, co z kolei pozwala na utrzymanie przyjemniej temperatury bez konieczności podkręcania ogrzewania.

Zastosowanie takich okien podkreśla wygląd bryły tego domu, która zadowoli najbardziej wymagających fanów nowoczesnej architektury. Jeśli mówimy już o bryle tego domu, to koniecznie trzeba wspomnieć o jego elewacji. Użyte do jego wykończenia materiały elewacyjne najwyższej jakości sprawiają, że dom ten wygląda bardzo elegancko i gustownie oraz bez wątpienia wyróżniać się będzie na tle sąsiednich zabudowań. Jesteśmy przekonani, że takie wykończenie elewacji domu będzie dobrze wyglądać przez lata.

Każdy z poziomów projektu LK&1602, łącznie z piwnicą, został zaopatrzony w mniejsze bądź większe tarasy. Najciekawszym miejscem w piwnicy jest bez wątpienia strefa, w której ulokowano basen. Nie da się zaprzeczyć, że strefa ta będzie jednym z najczęściej obleganych miejsc w tym domu. Ponadto bryła tego domu zawiera w sobie także dwustanowiskowy garaż.

Warto wspomnieć także o wykorzystaniu ogrzewania podłogowego i gazowego wraz z mechaniczną wentylacją z rekuperacją. Ich zastosowanie sprawi, że dom ten będzie ekonomiczny i koszty jego eksploatacji nie będą znacząco wysokie. Musimy wiedzieć o tym, że instalacja gazowa jest jednym z bardziej przyjaznych przyrodzie systemów grzewczych, w porównaniu chociażby z kotłami opalanymi węglem, które emitują bardzo dużo zanieczyszczeń. Rekuperator zaś będzie w stanie odzyskać część ciepła wydalanego przez instalację wentylacyjną, generując tym samym kolejne oszczędności.

Ławy fundamentowe projektu LK&1602 powstały w technologii żelbetowej, ściany fundamentowe zaś w technologii żelbetowej monolitycznej. Z kolei ściany zewnętrzne zbudowano z pustaków ceramicznych firmy Wienerberger i ocieplono je styropianem. Ściany wewnętrzne nośne i działowe również wzniesiono z pustaków ceramicznych. Zwieńczenie domu stanowi żelbetowy strop monolityczny. Koniecznie trzeba też zwrócić uwagę na zastosowanie aluminiowych okien i drzwi balkonowych z powłoką drewnopodobną Decoral System, które swoim wyglądem idealnie wpisują się w nowoczesną stylistykę tego budynku.

Szczegółowe dane techniczne:

 1. Powierzchnia użytkowa 634,19 m²
 2. Powierzchnia garażu 45,20 m²
 3. Powierzchnia całkowita 794,26 m²
 4. Powierzchnia zabudowy 324,05 m²
 5. Wysokość budynku 9,00 / 12,50 m
 6. Kąt nachylenia dachu 30 °
 7. Wysokość pomieszczeń 2,70 m
 8. Minimalne wymiary działki 38,10 x 33,50 m
 9. Ławy fundamentowe żelbetowе
 10. Ściany fundamentowe żelbetowe monolityczne
 11. Ściany zewnętrzne pustak ceramiczny Porotherm                                                                                                                                o gr. 30 cm firmy                                                                                                                                                           Wienerberger, docieplenie                                                                                                                                       styropianem Termonium                                                                                                                                           Fasada firmy Termo Organika                                                                                                                                             o gr. 20 cm
 12. Ściany wewnętrzne nośne pustaki ceramiczne                                                                                                                                                      Porotherm Dryfix firmy                                                                                                                                               Wienerberger o gr. 25 cm
 13. Ściany działowe pustaki ceramiczne                                                                                                                                                      Porotherm Dryfix firmy                                                                                                                                               Wienerberger o gr. 11,5 cm
 14. Strop żelbetowy, monolityczny
 15. Okna i drzwi balkonowe aluminiowe z powłoką                                                                                                                                                drewnopodobną Decoral                                                                                                                                           System
 16. Sposób ogrzewania gazowe, podłogowe
 17. Wentylacja mechaniczna z rekuperacją

Piwnica, będąca najniższym poziomem tego domu, pełni jednocześnie przede wszystkim funkcję rekreacyjną i techniczną. Schody z parteru kierują nas do niedużej sieni, w której znalazło się dwoje drzwi. Pierwsze z nich prowadzą do dwustanowiskowego garażu, z którego możemy się udać do pomieszczenia technicznego i gospodarczego. W tym ostatnim znajdziemy także drzwi na zewnątrz.

Kolejne drzwi w sieni zaprowadzą nad do części rekreacyjnej. Już na samym wejściu mijamy niedużą strefę domowej siłowni. Między sprzętem sportowym ulokowano drzwi do małego korytarza, który łączy się z toaletą, sauną i pomieszczeniem technicznym. Resztę tej strefy stanowi pokój wypoczynkowy z niedużą piwniczką na wino, jacuzzi oraz ponad 80-metrowy basen.

Piwnica (powierzchnia użytkowa: 259,05 + 45,20 m2)

 1. Sień 5,33 m2
 2. Siłownia 42,04 m2
 3. Pokój wypoczynkowy 14,52 m2
 4. Piwniczka na wino 7,17 m2
 5. Basen 80,40 m2
 6. Toaleta 4,27 m2
 7. Korytarz 3,69 m2
 8. Sauna 7,80 m2
 9. Pomieszczenie techniczne 17,74 m2
 10. Pomieszczenie techniczne 2 11,36 m2
 11. Pomieszczenie gospodarcze 19,52 m2
 12. Garaż 45,20 m2

Czas na centrum tego domu, czyli parter. Drzwi wejściowe prowadzą nas do sieni, która łączy się z korytarzem. Lewe skrzydło tej kondygnacji stanowi strefa dzienna. W samym sercu domu swoje miejsce znalazł bardzo duży i przestronny salon, z licznymi przeszkleniami, które pozwalają otworzyć się mu na taras i sąsiadujący z nim ogród. Obok zlokalizowano równie pokaźną jadalnię. Naprzeciwko niej zaprojektowano kuchnię z wyspą i spiżarnią, która świetnie sprawdzi się w przechowywaniu domowych przetworów.

Kierując się ku prawemu skrzydłu domu, mijamy schody kierujące nas zarówno na piętro, jak i do piwnicy. Na końcu korytarza ulokowano troje drzwi. Prowadzą one kolejno do biura, toalety i kolejnego korytarza. Korytarz ten jest swego rodzaju przedsionkiem pokoju gościnnego, który został wyposażony we własną łazienkę.

Parter (powierzchnia użytkowa: 190,30 m2)

 1. Sień 2 11,68 m2
 2. Korytarz 15,98 m2
 3. Spiżarnia 6,67 m2
 4. Kuchnia 19,75 m2
 5. Jadalnia 24,67 m2
 6. Salon 57,37 m2
 7. Pokój gościnny 17,28 m2
 8. Korytarz 2 3,60 m2
 9. Łazienka 4,17 m2
 10. Toaleta 3,13 m2
 11. Biuro 26,00 m2

Piętro to bez wątpienia strefa nocna projektu LK&1602. Po wejściu schodami znajdujemy się w długim korytarzu. Idąc w kierunku lewego skrzydła, mijamy drzwi do dużego kompleksu sypialnianego, w którego skład wchodzą duża sypialnia, dwie własne garderoby i dwie prywatne łazienki. Sypialnia i jedna z łazienek otwierają się na taras z widokiem na okolicę. Na końcu korytarza znajdziemy pralnię, pomieszczenie techniczne i kolejną, mniejszą już sypialnię z niedużą garderobą i łazienką. W prawym skrzydle zaprojektowano jeszcze jeden korytarz, na którego końcach wyznaczono przestrzeń dla dwóch kolejnych sypialni, które mają dostęp do dwóch własnych łazienek. Wejścia do nich ulokowano na korytarzu.

Piętro (powierzchnia użytkowa: 184,84 m2)

 1. Korytarz 16,77 m2
 2. Pralnia 13,01 m2
 3. Pokój 10,85 m2
 4. Garderoba 2,19 m2
 5. Łazienka 3,78 m2
 6. Pomieszczenie techniczne 5,66 m2
 7. Garderoba 2 11,08 m2
 8. Łazienka 2 7,93 m2
 9. Sypialnia 24,92 m2
 10. Łazienka 3 9,00 m2
 11. Garderoba 3 11,17 m2
 12. Pokój 2 22,68 m2
 13. Łazienka 4 8,66 m2
 14. Korytarz 2 11,03 m2
 15. Łazienka 5 8,61 m2
 16. Pokój 3 17,50 m2

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000