Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

LK&1660

Powierzchnia użytkowa

338 m2

budowa domu LK&1660 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Projekt oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: LK&1660
Nazwa Architekta: mgr inż. arch. LESZEK KALANDYK/mgr inż. arch. AGNIESZKA POMIETŁO
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu LK&1660

Projekt domu LK&1660 – efektowna, miejska willa w nowoczesnym stylu

Państwa marzeniem jest elegancki, luksusowy dom o dużej powierzchni użytkowej? Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów projektu domu LK&1660, który jest piętrowym budynkiem w nowoczesnym stylu. Ta efektowna, miejska willa kumuluje w sobie najciekawsze trendy architektoniczne, a jest przy tym niezwykle komfortowa i funkcjonalna. Dom LK&1660 został świetnie zrealizowany i bez wątpienia spełni oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających inwestorów.

New-House działa na rynku budowlanym już od 1991 roku, zrealizowaliśmy ponad tysiąc pięćset różnorodnych domów jednorodzinnych. Każdy z wykonywanych przez nas projektów był szczególny i wyjątkowy, zawsze dopasowujemy swoje usługi do indywidualnych oczekiwań i potrzeb klienta. Wykonywaliśmy zarówno małe, klasyczne domy jednorodzinne, nowoczesne wille i luksusowe rezydencje. Wiedząc jak zróżnicowane są oczekiwania odbiorców wobec wymarzonego domu jednorodzinnego przygotowaliśmy szeroko wyposażoną bazę projektową, która obejmuje tysiące wysokiej jakości projektów: https://new-house.com.pl/projekty-domow. Projekty, które się tam znajdują, są wykonane przez zaufane i sprawdzone pracownie, jak na przykład pracownia L&K PROJEKT, które przygotowało właśnie projekt domu LK&1660. Ta pracownia działa już od 1991 roku i powstała w Krakowie, jednak jest od lat doceniana również za granicami Polski, między innymi w Stanach Zjednoczonych oraz w Niemczech. Architekci działający w tym biurze są świetnymi, doświadczonymi specjalistami, którzy dbają o każdy szczegół realizacji.

Projekt domu LK&1660 w budowie – szczegóły techniczne

Projekt domu LK&1660 został przygotowany przez mgr inż. arch. Leszka Kalandyka oraz mgr inż. arch. Agnieszkę Pomietło. Stworzyli oni stylowy, zachwycający projekt, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Jest to realizacja, która już w pierwszej chwili przyciąga wzrok, dzięki niestandardowej, eleganckiej bryle w jasnych tonacjach kolorystycznych. Dom LK&1660 jest dwupiętrowym domem jednorodzinnym do zabudowy wolnostojącej, którego projekt został zrealizowany zgodnie z najnowszym standardem WT 2021. Realizacja jest nowoczesna, co widać chociażby po samej formie bryły. Styl dodatkowo podkreśla wykorzystanie jasnego tynku silikonowego i jasno-szarych płyt elewacyjnych, dużych przeszkleń okiennych, tarasów i balkonów ze szklanymi balustradami. Projekt domu LK&1660 został przygotowany z myślą o inwestorach, którzy wysoko cenią sobie wygodę, luksus i estetykę. Dom bez wątpienia pomieści nawet szczególnie duże rodziny ze względu na niestandardową, imponującą powierzchnię użytkową. Dodatkowo, dla wygody domowników w bryle budynku zaplanowano także realizację dwustanowiskowego garażu o powierzchni 56,25 metrów kwadratowych.

Dom LK&1660 charakteryzuje duża powierzchnia użytkowa – obejmuje ona dokładnie 338,08 metrów kwadratowych. Z kolei powierzchnia zabudowy w projekcie wynosi 313,24 metrów kwadratowych. Cały budynek przykrywa dach o 30-stopniowym kącie nachylenia. Dom LK&1660 jest wysoki na 9,50 metrów, natomiast wysokość pomieszczeń we wnętrzu budynku wynosi 2,70 metrów. Budynek jest szeroki na 30,50 metrów i długi na 12,75 metrów. Chcąc zrealizować budowę domu LK&1660 należy posiadać działkę o minimalnej szerokości 40,00 metrów i minimalnej długości 19,75 metrów.

Projekt LK&1660 jest realizowany z wykorzystaniem technologii murowanej. Jako posadowienie budynku służą żelbetowe płyty fundamentowe i ściany fundamentowe z bloczków betonowych. Jako ocieplenie fundamentów służy polistyren ekstrudowany XPS. Ściany zewnętrzne domu są wykonywane z pustaków ceramicznych Porotherm o grubości 30 centymetrów i styropianu lub wełny mineralnej w formie ocieplenia. Ściany wewnętrzne nośne domu są wykonywane z pustaków ceramicznych Porotherm o grubości 25 centymetrów, natomiast ściany działowe z pustaków ceramicznych Porotherm o grubości 11,5 centymetrów. Strop w projekcie jest monolityczny, żelbetowy. W projekcie domu LK&1660 przewidziano ogrzewanie podłogowe gazowe i pompę ciepła powietrzną. Realizacja przewiduje także mechaniczną wentylację z rekuperacją.

 

Projekt domu LK&1660 – dane techniczne realizacji

 1. Powierzchnia użytkowa - 338,08 metrów kwadratowych
 2. Powierzchnia dodatkowa - 83,92 metrów kwadratowych
 3. Powierzchnia całkowita - 636,68 metrów kwadratowych
 4. Powierzchnia zabudowy - 313,24 metrów kwadratowych
 5. Wysokość budynku - 9,50 metrów
 6. Kąt nachylenia dachu - 30 stopni
 7. Wysokość pomieszczeń - 2,70 metrów
 8. Szerokość elewacji budynku – 30,50 metrów
 9. Długość elewacji budynku – 12,75 metrów
 10. Minimalna szerokość działki - 40,00 metrów
 11. Minimalna długość działki - 19,75 metrów

Aranżacja wnętrza w projekcie domu LK&1660

Wnętrze domu LK&1660 zostało przygotowane z największą precyzją, aby spełnić potrzeby nawet tych najbardziej wymagających inwestorów. Duża przestrzeń została funkcjonalnie podzielona na kolejne strefy użytkowe: dzienną, nocną, gospodarczą, a także wypoczynkowo-rozrywkową. Dzięki temu każdy domownik ma zapewnione tu miejsce, gdzie będzie miał pełne poczucie prywatności i spokoju, a także miejsce na wesołe, liczne spotkania z najbliższymi.

Wejście do domu prowadzi przez sień obok której zaplanowano wejściową garderobę na odzież wierzchnią i obuwie. Poprzez część komunikacyjną obok garderoby można się również przedostać do wpisanego w bryłę budynku garażu, a następnie do kolejnych pomieszczeń ze strefy gospodarczej: pomieszczenie techniczne i magazyn. W przeciwległym skrzydle domu znajduje się z kolei strefa dzienna, która obejmuje przestronny salon, jadalnię oraz kuchnię. Ta część domu jest otwarta na przydomowy ogród, dzięki wykorzystaniu modnych, wysokich przeszkleń. Tak duże okna poza atutem stylistycznym gwarantują także bardzo funkcjonalne rozświetlenia wnętrza ciepłymi promieniami słonecznymi. Na parterze domu LK&1660 znajduje się również łazienka gościnna i dodatkowy pokój, który może pełnić funkcję pokoju gościnnego lub domowego biura, w zależności od potrzeb domowników.

Projekt domu LK&1660 – pomieszczenia na parterze:

 1. Sień - 9,57 metrów kwadratowych
 2. Garderoba - 8,40 metrów kwadratowych
 3. Komunikacja - 10,44 metrów kwadratowych
 4. Kuchnia - 13,20 metrów kwadratowych
 5. Jadalnia - 26,48 metrów kwadratowych
 6. Salon - 44,18 metrów kwadratowych
 7. Pokój gościnny - 21,87 metrów kwadratowych
 8. Łazienka - 5,18 metrów kwadratowych
 9. Pomieszczenie techniczne - 13,50 metrów kwadratowych
 10. Pomieszczenie gospodarcze - 27,67 metrów kwadratowych
 11. Garaż - 56,25 metrów kwadratowych

Piętro domu w projekcie LK&1660 to świetnie zaplanowana strefa nocna. Każdy z domowników ma tutaj swój własny kąt. Realizacja obejmuje trzy przestronne pokoje sypialniane. Każdy z nich został wyposażony w prywatną łazienkę oraz garderobę, co znacząco podwyższa komfort domu. Na piętrze domu znajduje się także ogólnodostępna pralnia. Co więcej, domownicy mają również zapewniony dostęp do jacuzzi z sauną. W projekcie wygospodarowano również przestrzeń na domową biblioteczkę, co będzie idealnym miejscem na wieczorny relaks.

Projekt domu LK&1660 – pomieszczenia na piętrze:

 1. Komunikacja - 17,03 metrów kwadratowych
 2. Pokój - 24,96 metrów kwadratowych
 3. Garderoba - 6,01 metrów kwadratowych
 4. Łazienka - 4,76 metrów kwadratowych
 5. Łazienka 2 - 4,76 metrów kwadratowych
 6. Garderoba 2 - 6,02 metrów kwadratowych
 7. Pokój 2 - 24,98 metrów kwadratowych
 8. Sypialnia - 24,46 metrów kwadratowych
 9. Jacuzzi z sauną - 17,15 metrów kwadratowych
 10. Łazienka 3 - 11,57 metrów kwadratowych
 11. Garderoba 3 - 22,19 metrów kwadratowych
 12. Pralnia - 11,43 m2
 13. Biblioteka - 9,94 m2

Projekt domu LK&1660 – realizacja z firmą New-House

Jeżeli cenią sobie Państwo przestronne, luksusowe realizacje w nowoczesnym styl, warto rozważyć realizację projektu LK&1660. Budowa tego domu z firmą New-House to pełna gwarancja solidnie i sprawnie wykonanej pracy. Dbamy o każdy szczegół i zapewniamy aż dziesięć lat gwarancji jakości na całą realizację! Warto zdecydować się na budowę domu LK&1660 z firmą New-House, zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania!

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000