Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

LK&1637

Powierzchnia użytkowa

75 m2

budowa domu LK&1637 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: LK&1637
Nazwa Architekta: mgr inż. arch. LESZEK KALANDYK/mgr inż. arch. IWONA ADAMCZYK
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: bez garazu

Opis domu LK&1637

Projekt domu LK&1637

Projekt LK&1637 to nowoczesna nieruchomość wykorzystująca elementy klasycznej stylistyki jednorodzinnej. Takie połączenie sprawia, że otrzymujemy stylowy, w pełni funkcjonalny, choć kompaktowy dom z poddaszem o powierzchni użytkowej 75,17 m². Budynek przyciąga wzrok harmonijnie zaprojektowaną elewacją wykonaną z tynku, cegły i desek elewacyjnych oraz dużymi przeszkleniami, dzięki którym do wnętrz wpada odpowiednia ilość światła słonecznego doświetlającego i dogrzewającego pomieszczenia. Jeśli więc szukasz niewielkiego, aczkolwiek wygodnego domu zamiast mieszkania to ta nieruchomość z pewnością Cię zainteresuje.

Parter domu jednorodzinnego LK&1637

Na parterze tego kompaktowego domu znajduje się przestronna strefa dzienna składająca się z salonu z jadalnią oraz otwartego aneksu kuchennego. Całość skutecznie dopełnia przestronny taras będący w istocie dodatkowym pokojem, tyle że zlokalizowanym na zewnątrz budynku. Dzięki częściowemu zadaszeniu oraz klimatycznemu kominkowi zewnętrznemu można bez problemów wykorzystywać go zarówno w sezonie wiosenno-letnim, jak i również w chłodniejszych porach roku. Na tej kondygnacji znajdziemy również jedną sypialnię i łazienkę.

Szczegółowe wymiary pomieszczeń znajdujących się na parterze domu LK&1637:

Poddasze użytkowe domu jednorodzinnego LK&1637

Na piętrze mamy do zagospodarowania dwie sypialnie, z których każda ma wyjście na wspólny balkon oraz wspólną łazienkę.

Niewielki metraż domu wykorzystany jest w sposób maksymalnie funkcjonalny, dzięki czemu z powodzeniem może zamieszkać w nim klasyczna rodzina 2 + 2, a także nieco większa, jeśli zaistnieje taka potrzeba. Ta nieruchomość może być również doskonałym pomysłem na pierwszy dom dla młodych. Niewielki budynek zlokalizowany na terenach podmiejskich stanowić będzie doskonałą alternatywę dla mieszkania w mieście a wolność, jaką daje, jest nieporównywalna. Sprawdzi się również, gdy rodzina się już powiększy lub gdy zaistnieje konieczność wzięcia do siebie któregoś z seniorów. Projektantom na stosunkowo niewielkiej przestrzeni udało się zorganizować wygodny dom dla każdego inwestora niezależnie od wysokości budżetu, jaki chce przeznaczyć na budowę. 

Szczegółowe wymiary pomieszczeń znajdujących się na poddaszu domu LK&1637:

Informacje ogólne na temat projektu domu LK&1637:

Technologie wykorzystane w procesie budowy domu na podstawie projektu LK&1637:

Wybuduj dom LK&1637 razem z New-House

Na początek odpowiedz sobie na pytanie: co pierwsze przychodzi Ci na myśl, gdy słyszysz hasło „budowa domu”?

Z naszych doświadczeń wynika, że większości kandydatów na inwestorów kojarzy się ono z ogromem formalności, pracy oraz czasu, jaki trzeba poświęcić, by wszystko działało, jak trzeba. I musimy przyznać, że faktycznie wybudowanie wymarzonego domu jest czasochłonne, energochłonne i stresujące. Jednak tylko w przypadku, gdy chcesz wszystkim zajmować się samodzielnie. Na szczęście wcale nie musisz. Możesz zlecić budowę domu specjalistom z New-House, którzy w Twoim imieniu zajmą się wszystkim, co ważne, aby budynek powstał w terminie. Kompleksowa budowa w naszym wykonaniu nie jest tylko dobrze wyglądającym chwytem marketingowym, którego zadaniem jest przyciągnięcie uwagi w sieci, na billboardach czy plakatach reklamowych. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z naszym przedsiębiorstwem, zyskasz dostęp do wiedzy, doświadczenia oraz umiejętności praktycznych zespołu specjalistów, którzy będą wspierać Cię na każdym z etapów składających się na budowę domu, począwszy od znalezienia działki i projektu domu poprzez formalności urzędowe, fizyczne prace budowlane na odbiorze technicznym kończąc.

Nasze słowa najlepiej potwierdzają setki referencji pozyskanych od zadowolonych inwestorów. Jeśli masz ochotę i czas możesz zapoznać się z nimi pod tym adresem https://new-house.com.pl/referencje. Zajrzyj tam w wolnej chwili i dowiedz się co o naszej codziennej pracy myślą główni zainteresowani, którym z tego miejsca dziękujemy za zaufanie.

Dlaczego warto współpracować z New-House?

Naszą propozycję skonstruowaliśmy w taki sposób, aby maksymalnie odciążyć inwestorów, którzy nie mają wiedzy, doświadczenia, czasu i ochoty, aby budować dom samodzielnie. Z naszą pomocą nie musisz rezerwować sobie długich godzin i dni na wątpliwie przyjemne wycieczki po hurtowniach budowlanych, urzędach oraz firmach zajmujących się poszczególnymi robotami. Oszczędzisz sobie również stresów związanych z poszukiwaniem kompetentnych fachowców, którzy akurat znajdą czas, aby zająć się wybudowaniem Twojego wymarzonego domu. Każdy, kto choć raz szukał specjalistów, chociażby do przeprowadzenia remontu wie, że współcześnie nie jest to zadanie łatwe, a najlepsi mają terminarze zarezerwowane na wiele miesięcy wprzód. Współpracując z nami, nie będziesz miał tego typu problemów ani rozterek kogo wybrać by budowa przebiegła zgodnie ze sztuką oraz założonym harmonogramem. Zaangażujemy do pracy nasz zespół specjalistów składający się z różnorodnych fachowców, dzięki czemu każdy z etapów przebiegać będzie sprawnie, aby harmonijnie przejść w następny.

Wiemy, jak to robić skutecznie, ponieważ budową domów jednorodzinnych zajmujemy się nieprzerwanie od 1991 roku. W czasie, gdy nasza konkurencja zmieniała zakres swojej działalności lub wycofywała się z rynku, my nabywaliśmy niezbędnego doświadczenia, poszerzaliśmy wiedzę fachową, podejmowaliśmy współpracę z najlepszymi specjalistami w kraju i rozbudowywaliśmy nasze zaplecze technologiczne. Wszystko po to, by budować najwyższej jakości, nowoczesne domy przy możliwie najmniejszym zaangażowaniu inwestorów. W efekcie mamy na koncie ponad 1500 z powodzeniem zrealizowanych przedsięwzięć budowlanych na terenie całego kraju. Zaufanie tak dużego grona klientów jest dla nas powodem do dumy i motorem do nieustannego rozwoju.

Konkrety, czyli co w trakcie budowy domu bierzemy na siebie?

Wielu inwestorów podejmując decyzję o budowie domu jednorodzinnego, nie zdaje sobie sprawy, jak wielu elementów trzeba dopilnować, by inwestycja zakończyła się powodzeniem w założonym na wstępie czasie. Lektura niniejszego tekstu odpowie Ci na pytanie, czym należy się zająć podczas budowy i co ważne czym zajmiemy się my, jeśli zdecydujesz się na kompleksową współpracę z New-House?

 1. Znalezienie działki budowlanej w wybranym przez inwestora regionie

Nie masz czasu ani ochoty przekopywać się przez setki ogłoszeń dotyczących sprzedaży działek budowlanych? Nie ma problemu, zajmiemy się tym za Ciebie. Wystarczy, że powiesz nam, gdzie chcesz zamieszkać, a my znajdziemy działkę na wskazanym terenie odpowiadającą Twoim potrzebom. 

 1. Skontrolowanie parceli

Zanim podejmiesz ostateczną decyzję o zakupie konkretnej parceli drobiazgowo ją „prześwietlimy”. Skontrolujemy zarówno kwestie techniczne, jak i zagadnienia związane z własnością oraz wytyczne znajdujące się w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego. Wszystko po to, abyś miał pewność, że parcela nadaje się pod zabudowę jednorodzinną i nie znajduje się w miejscu, które w przyszłości będzie graniczyć np. z uciążliwą działalnością lub nitką komunikacyjną, która skutecznie utrudni Ci życie i normalne funkcjonowanie.

 1. Znalezienie odpowiedniego domu wśród projektów gotowych

Jeśli choć raz przeglądałeś jakąkolwiek bazę gotowych projektów domów, z pewnością wiesz, że jest ich tak wiele, iż szybko można popaść w zniechęcenie. Nic dziwnego, że wielu z naszych klientów uważa, właśnie ten etap za jeden z najbardziej stresujących i czasochłonnych podczas budowy domu jednorodzinnego. Współpracując z nami, możesz liczyć na profesjonalne wsparcie naszego zespołu również na tym etapie. Pomożemy Ci wyselekcjonować projekty, które jednocześnie spełniają Twoje oczekiwania w zakresie preferowanej estetyki i funkcjonalności, jak również są możliwe do wybudowania na posiadanej działce.

 1. Wykonanie projektu domu na indywidualne zamówienie

Nasi fachowcy są do dyspozycji także w momencie, gdy zdecydujesz się na wykonanie indywidualnego projektu domu. Współpracujemy z wieloma utalentowanymi architektami z całego kraju, reprezentującymi różnorodne style, dzięki czemu mamy pewność, że wśród nich znajdziesz tego, którego wrażliwość będzie zbliżona do Twojej, a co za tym idzie takiego, który stworzy dla Ciebie projekt domu marzeń.

 1. Kwestie formalne dotyczące przyłączy gazu, prądu, wody oraz kanalizacji

Wykonanie przyłączy mediów to czynność, którą poprzedzają różnorodne formalności związane np. z uzyskaniem wytycznych czy podpisaniem umów z dostawcami działającymi na konkretnym terenie. Nasz zespół zajmie się nimi, dzięki czemu zaoszczędzisz cenny czas, który w innym przypadku musiałbyś poświęcić na wizyty w siedzibach dostawców oraz gromadzenie niezbędnej dokumentacji.

 1. Wybudowanie fizycznych przyłączy budowlanych na działce

Gdy formalnościom stanie się zadość przejdziemy do fizycznego wykonania przyłączy prądu, gazu, wody oraz kanalizacji. Mamy wiedzę oraz doświadczenie, dzięki którym żadne prace konieczne do wykonania na tym etapie nie są dla nas wyzwaniem. Oznacza to, że jesteśmy gotowi na nawet najbardziej zaawansowane działania konieczne do przeprowadzenia.

 1. Kwestie formalne związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę

Uzyskanie pozwolenia na budowę do wymagający proces w większości składający się z gromadzenia drobiazgowej dokumentacji, którą należy dołączyć do prawidłowo wypełnionego wniosku. Każdy brak formalny lub błąd ma w tym przypadku realny wpływ na termin uzyskania pozwolenia. Dlatego też nasi specjaliści zadbają zarówno o poprawność wypełnionego wniosku, jak i o dołączenie odpowiednich załączników co zdecydowanie zminimalizuje ryzyko wystąpienia nieprawidłowości i przyspieszy cały proces.

 1. Fizyczne prace prowadzone na placu budowy, w których efekcie dom zostanie doprowadzony do wybranego przez inwestora stanu (surowego zamkniętego, deweloperskiego, pod klucz)

Aby działania na placu budowy przebiegały sprawnie i harmonijnie zadbamy zarówno o dostawy materiałów budowlanych, jak i o dostępność niezbędnych fachowców, których pracę będziemy nadzorować. Wszystko po to, aby Twój dom powstał w terminie określonym na etapie podpisywania umowy z naszym przedsiębiorstwem.

 1. Projekt i fizyczna aranżacja wnętrz nowego domu

Gdy Twój dom będzie gotowy, możemy zająć się również jego aranżacją. Na podstawie uzyskanych od Ciebie informacji dotyczących preferowanej stylistyki oraz oczekiwań funkcjonalnych Twojej rodziny przygotujemy projekt aranżacji pomieszczeń, aby po jego zaakceptowaniu zająć się jego wykonaniem.

 1. Projekt i fizyczne zagospodarowanie terenu wokół nieruchomości

Nawet najpiękniejszy i najbardziej nowoczesny dom bez odpowiedniego otoczenia będzie jakby niepełny. Dlatego też w naszej kompleksowej ofercie nie mogło zabraknąć usług związanych z zagospodarowaniem otoczenia wokół budynku. Chętnie wykonamy dla Ciebie zarówno ogrodzenie, bramę czy podjazd, jak również nasadzenia czy taras. Wszystko zależy od Twoich indywidualnych oczekiwań.

 1. Kwestie formalne związane z technicznym odbiorem budynku

Na zakończenie budowy znów zajmiemy się zgromadzeniem dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia technicznego odbioru budynku. Następnie urzędnicy porównają ją z projektem domu przedstawionym w urzędzie na etapie starania się o pozwolenie na budowę.

 1. Techniczny odbiór budynku przez uprawnione do tego służby i urzędników

Nasz zespół będzie również nadzorował fizyczny odbiór domu na miejscu, dzięki czemu przebiegnie on bez zbędnych opóźnień, szybko i sprawnie. A gdy się zakończy, nie pozostanie nam nic innego jak przekazać Ci klucze do nieruchomości.

Mamy nadzieję, że zakres współpracy oferowanej przez New-House pozytywnie Cię zaskoczył i budowa domu zaczęła jawić Ci się jako przedsięwzięcie, które można kolokwialnie mówiąc ogarnąć bez większych poświęceń. Z naszą pomocą podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego będziesz mógł normalnie żyć i pracować. Nie będziesz również zmuszony do wizyt na budowie no, chyba że zechcesz nas odwiedzić z czystej ciekawości, aby sprawdzić, jak postępują prace – będzie nam oczywiście niezmiernie miło.

Brzmi dobrze prawda? Jeśli tak to nie czekaj dłużej, tylko już dziś skontaktuj się z naszymi doradcami. Możesz to zrobić w dowolny dzień tygodnia, ponieważ dyżurują od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7.00 – 21.00. Daj sobie szansę na niezależność możliwą do osiągnięcia jedynie we własnym domu – zbuduj go razem z New-House! Zapraszamy.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000