Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

LK&1603

Powierzchnia użytkowa

321 m2

budowa domu LK&1603 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Projekt oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: LK&1603
Nazwa Architekta: mgr inż. arch. LESZEK KALANDYK
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu LK&1603

Projekt domu LK&1603 jest naprawdę niezwykły. Poza dwiema kondygnacjami, które opatrzone są w liczne przeszklenia rozciągające się niemalże od jednej krawędzi ściany do drugiej, posiada on także bardzo modernistyczną bryłę. Wszystko to nadaje mu naprawdę wyjątkowego charakteru. Dom połączony jest dodatkowo z trzystanowiskowym garażem o powierzchni 100,39 metrów kwadratowych. Ponadto dom ten posiada duży basen, który zlokalizowano na tarasie.

Jak już wspomnieliśmy, dom tego projektu charakteryzują duże przeszklenia. Nie sposób oderwać od nich oczu. Poza walorami estetycznymi posiadają też inne plusy. Największą zaletą dużych okien jest fakt, że pozwalają na docieranie większej ilości promieni słonecznych do wnętrza, co pozwala na zwiększenie temperatury powietrza w środku, a to z kolei może nieco wpłynąć na zmniejszenie wydatków związanych z ogrzewaniem. Trzeba jednak pamiętać, że zwiększona liczba okien powinna znajdować się od strony południowej, ponieważ to właśnie tam słońce jest przez większą część dnia.

Nowoczesna bryła to kolejny z atutów tego projektu, o którym nie sposób nie wspomnieć. Próżno szukać drugiego takiego domu pośród sąsiednich zabudowań. Trzeba także wspomnieć o przestronnym tarasie. Poza dużym basenem, posiada on także strefę wypoczynkową. Ponadto ulokowano tam stół z krzesłami i grill. Będzie to idealne miejsce do przyjmowania gości podczas letnich wieczorów.

Koniecznie trzeba wspomnieć o wykorzystaniu ogrzewania gazowego i mechanicznej wentylacji z rekuperacją. Ich zastosowanie sprawi, że dom ten będzie ekonomiczny i koszty jego eksploatacji będą zdecydowanie niższe niż w przypadku przestarzałych kotłów węglowych. Warto także pamiętać, że instalacja gazowa to jeden z najbardziej ekologicznych sposobów na ogrzanie naszego domu.

Ściany fundamentowe projektu LK&1603 wykonano z bloczków betonowych. Ściany zewnętrzne, ściany wewnętrzne nośne i działowe wykonano z bloczków betonowych, a także są one ścianami żelbetowymi. Ponad żelbetowym stropem znajduje się stropodach, który wysypany jest żwirem płukanym. Płyty elewacyjne, tynk silikonowy i deski kompozytowe sprawiają, że dom wygląda niezwykle elegancko.

Jest to jeden z większych projektów, jakie posiadamy w portfolio. Powierzchnia użytkowa tego domu wynosi 321,31 metrów kwadratowych. Do przeprowadzenia tej inwestycji niezbędna będzie działka o minimalnych wymiarach 35,55 x 20,99 m.

Szczegółowe dane techniczne:

 1. Powierzchnia użytkowa 321,31 m²
 2. Powierzchnia dodatkowa 113,59 m²
 3. Powierzchnia całkowita 838,40 m²
 4. Powierzchnia zabudowy 375,24 m²
 5. Kubatura netto 1193 m³
 6. Kubatura brutto 2197 m³
 7. Wysokość budynku 7,82 m
 8. Kąt nachylenia dachu 2°
 9. Powierzchnia dachu 424 m²
 10. Wysokość pomieszczeń 3,00; 2,75 m
 11. Minimalne wymiary działki 35,55 x 20,99 m
 12. Ławy fundamentowe żelbetowe
 13. Ściany fundamentowe bloczki betonowe, docieplenie polistyren ekstrudowany XPS
 14. Ściany zewnętrzne bloczki betonowe Ytong/ściana żelbetowa, docieplenie Austrotherm/Rockwool
 15. Ściany wewnętrzne nośne bloczki betonowe Ytong gr 24cm/ściana żelbetowa
 16. Ściany działowe bloczki betonowe Ytong gr 11,5cm/ściana żelbetowa
 17. Strop żelbetowy
 18. Konstrukcja dachu stropodach
 19. Pokrycie dachu żwir płukany
 20. Elewacje płyty elewacyjne, tynk silikonowy, deski kompozytowe
 21. Okna i drzwi balkonowe aluminiowe z powłoką drewnopodobną Decoral System
 22. Sposób ogrzewania gazowe
 23. Wentylacja mechaniczna z rekuperacją

Sień na parterze połączona jest z dużym korytarzem. Po prawej stronie od wejścia i w centrum domu zlokalizowano strefę dzienną. Na wprost sieni ulokowano duży salon. Posiada on kominek i liczne przeszklenia. Wyjść możemy z niego na taras, na którym znajduje się basen. W salonie zaprojektowano także schody prowadzące na piętro. Naprzeciwko klatki schodowej umieszczono duży stół. Wyznacza on strefę jadalni. Zaraz obok swoje miejsce znalazła przestronna kuchnia z małą spiżarnią, będącą idealnym miejscem do przechowywania różnych kuchennych specjałów.

Po lewej stronie od wejścia położone jest troje drzwi. Pierwsze z nich prowadzą do siłowni. Tam wyznaczono także niewielką przestrzeń na prysznic. Do siłowni przylega mała toaleta. Ostatnie drzwi kierują nas do pralni i wyżej wspomnianego garażu. Z niego dostać się możemy jeszcze do kotłowni i do pomieszczenia na rowery. Wyznaczono tam także pomieszczenie gospodarcze, do którego wejście znajduje się na zewnątrz.

Parter (powierzchnia użytkowa: 163,96 + 113,59 m2)

 1. Sień 9,75 m2
 2. Korytarz 12,37 m2
 3. Jadalnia 28,93 m2
 4. Kuchnia 16,94 m2
 5. Spiżarnia 4,63 m2
 6. Pokój dzienny 45,70 m2
 7. Siłownia 24,99 m2
 8. Prysznic 2,86 m2
 9. Toaleta 2,14 m2
 10. Korytarz 2 3,54 m2
 11. Pralnia 5,77 m2
 12. Kotłownia 6,77 m2
 13. Garaż 100,39 m2
 14. Pomieszczenie gospodarcze 6,27 m2
 15. Pomieszczenie na rowery 6,93 m2

Zaraz obok schodów prowadzących na piętro możemy spoglądać z antresoli na salon, jak również na ogród. Sąsiaduje z nimi główna sypialnia z dwiema własnymi garderobami i prywatną łazienką. Wyjść można z niej dodatkowo na balkon. W drugim końcu korytarza ulokowane są dwie pozostałe sypialnie, a także gabinet. Swoje miejsce znalazły tam też garderoba i łazienka.

Piętro (powierzchnia użytkowa: 144,78 m2)

 1. Korytarz 13,78 m2
 2. Antresola 11,15 m2
 3. Sypialnia 25,83 m2
 4. Garderoba 10,27 m2
 5. Garderoba 2 9,39 m2
 6. Łazienka 11,43 m2
 7. Garderoba 3 8,58 m2
 8. Łazienka 2 5,58 m2
 9. Sypialnia 2 16,16 m2
 10. Sypialnia 3 17,87 m2
 11. Gabinet 14,74 m2

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000