Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

LK&1231

Powierzchnia użytkowa

328 m2

budowa domu LK&1231 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: LK&1231
Nazwa Pracowni: LK&Projekt
Nazwa Architekta: mgr inż. arch. LESZEK KALANDYK
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu LK&1231

Projekt domu LK&1231

Projekt LK&1231 to nowoczesny dom piętrowy o powierzchni 327,86 m² z garażem na trzy pojazdy, dużym tarasem, kilkoma balkonami oraz kinem domowym. To ostatnie szczególnie ucieszy prawdziwych kinomaniaków, którzy będą mogli w zaciszu własnego domu oglądać ulubione produkcje na dużym ekranie. Wystarczy jedynie wejść na piętro – prościej już naprawdę się nie da.

Stylistyka nieruchomości spodoba się inwestorom, którzy w domach poszukują dużej przestrzeni, światła wpadającego przez ogromne przeszklenia i bliskiego kontaktu z naturą. Bryła budynku jest na wskroś współczesna, wykorzystując wszystko, co najlepsze w nowoczesnej architekturze bez utraty walorów czysto funkcjonalnych. Ten dom będzie wyglądał idealnie nie tylko w podmiejskiej dzielnicy willowej, ale również poza miastem, gdzie będzie przyciągał spojrzenia, prezentując się dumnie wśród zieleni ogrodu, lasów i łąk.

Parter domu jednorodzinnego LK&1231

Na parterze domu jednorodzinnego wybudowanego według projektu LK&1231 znajdziemy przestronny salon z kominkiem, który dość nietypowo dla współczesnych nieruchomości mieszkalnych jest oddzielony od jadalni. Z pokoju dziennego możemy przejść na przestronny taras, na którym znajdziemy drugi klimatyczny kominek, który dotrzyma nam towarzystwa w letnie wieczory. Jadalnia natomiast położona jest obok kuchni ze spiżarnią, tworząc spójną przestrzeń do wspólnego gotowania i biesiadowania w gronie rodziny, przyjaciół i znajomych. Na tej kondygnacji znajduje się również pokój gościnny i łazienka. Inwestorów prowadzących własną działalność z pewnością zainteresuje to, że na parterze tego domu jest do dyspozycji również praktyczny gabinet pozwalający na spokojną i wydajną pracę. W części gospodarczej znajduje się pomieszczenie porządkowe, pomieszczenie gospodarcze, kotłownia oraz garaż, który jest dość nietypowy, ponieważ przeznaczony na aż 3 samochody.

Szczegółowe wymiary pomieszczeń znajdujących się na parterze domu LK&1231:

Piętro domu jednorodzinnego LK&1231

Na piętrze do dyspozycji domowników jest praktyczna strefa wypoczynkowa. Znajdziemy tutaj także apartament małżeński składający się z dużej sypialni, garderoby oraz własnej łazienki. Apartament ten otoczony jest z trzech stron balkonem. Na piętrze mamy również dwa dodatkowe pokoje, które w razie potrzeby można zaadaptować na sypialnie dla dzieci, szczególnie że obok znajduje się również druga na tej kondygnacji łazienka i osobna przestrzeń przeznaczona na pralnię. Każdy z dodatkowych pokoi ma także własne wyjście na balkon. Jest także osobne pomieszczenie z przeznaczeniem na kino domowe.

Taki układ funkcjonalny nieruchomości sprawia, że z powodzeniem odnajdzie się w niej zarówno bezdzietna para, jak i rodzina z kilkorgiem dzieci lub familia wielopokoleniowa. A dzięki tarasowi, balkonom, strefie wypoczynkowej oraz kinu domowemu każdy znajdzie dla siebie przestrzeń do wypoczynku w ulubionym stylu.

Szczegółowe wymiary pomieszczeń znajdujących się na piętrze domu LK&1231:

Informacje ogólne na temat projektu domu LK&1231:

Technologie wykorzystane w procesie budowy domu na podstawie projektu LK&1231:

Wybuduj dom LK&1231 razem z New-House

Jeśli na Twojej liście planów do zrealizowania znajduje się budowa domu  jednak tym, co powstrzymuje Cię przed jej rozpoczęciem, jest obawa, że takie przedsięwzięcie wyloguje Cię z normalnego życia na długie miesiące (a może nawet i lata) mamy dla Ciebie dobrą informację – wcale nie musi tak być! Wystarczy zdecydować się na współpracę z doświadczoną firmą budowlaną, która podejdzie do sprawy kompleksowo. Taką firmą bez wątpienia jest New-House. Budową domów jednorodzinnych zajmujemy się do 1991 roku i w tym czasie z powodzeniem zrealizowaliśmy ponad 1500 projektów na terenie całego kraju. Tym, co wyróżnia naszą propozycję, jest fakt, że bierzemy na siebie nie tylko fizyczne prace budowlane mające doprowadzić do powstania domu. Zajmujemy się także szeregiem niezbędnych zagadnień administracyjnych, bez których budowa nieruchomości jednorodzinnej nie mogłaby dojść do skutku.

Tak kompleksowa pomoc z naszej strony nie byłaby możliwa bez zespołu profesjonalistów New-House reprezentujących różnorodne dziedziny budowlane i okołobudowlane. Ich rozległe doświadczenie i ciągle aktualizowana wiedza fachowa w połączeniu z umiejętnościami praktycznymi oraz nowoczesnym zapleczem technologicznym pozwala nam realizować nawet najbardziej wymagające i skomplikowane projekty domów jednorodzinnych. Zaufanie naszych klientów jest dla nas wartością nadrzędną, dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby z powierzonych nam zadań wywiązywać się profesjonalnie i terminowo.

Co obejmuje wsparcie w trakcie budowy domu oferowane przez New-House?

Decydując się na kompleksową współpracę z New-House zyskujesz pomoc już podczas poszukiwania działki budowlanej. Nasi fachowcy chętnie znajdą dla Ciebie parcelę na wybranym terenie, a następnie sprawdzą ją zarówno pod kątem technicznym, administracyjnym, jak i lokalizacyjnym. Dowiedzą się również jakie inwestycje są planowane w pobliżu działki, którą się interesujesz. Dzięki temu unikniesz przykrych niespodzianek w postaci uciążliwego sąsiedztwa w przyszłości. Komplet informacji o terenie pod budowę, który zamierzasz kupić, pozwoli Ci podjąć w pełni świadomą decyzję.

Gdy będziesz już właścicielem działki budowlanej, pomożemy Ci wybrać gotowy projekt  domu, który można na niej wybudować. Możemy również przygotować dla Ciebie indywidualny projekt domu, jeśli zaistnieje taka potrzeba. W kolejnym kroku zajmiemy się skompletowaniem dokumentacji niezbędnej do podpisania umów z dostawcami prądu, gazu, wody oraz kanalizacji, jak również tych potrzebnych do sprawnego uzyskania pozwolenia na budowę. Przeprowadzimy także fizyczne podłączenie mediów na działce. Po tym wszystkim przyjdzie czas na fizyczną budowę domu, podczas której będziemy dostarczać materiały budowlane, zarządzać ekipami i nadzorować ich pracę. Ty w tym czasie możesz spokojnie zająć się swoim życiem osobistym i rodzinnym oraz pracą zawodową i rozwijaniem pasji, ponieważ wszystko, co ważne w kontekście budowy domu leży w zakresie naszych kompetencji. Wybudujemy dla Ciebie dom, do który stanu sobie zażyczysz, a gdy będzie gotowy, zajmiemy się aranżacją jego wnętrz oraz otoczenia. Na koniec przygotujemy drobiazgową dokumentację niezbędną do formalnego odbioru budynku i będziemy nadzorować jego przeprowadzenia przez wyznaczone do tego służby.

Jeśli podczas lektury powyższego tekstu w Twojej głowie pojawiła się myśl, że budowa domu z New-House może być naprawdę bezstresowa i po prostu przyjemna to zapewniamy, że tak właśnie jest. Potwierdza to grono naszych zadowolonych klientów, do którego niniejszym Cię zapraszamy. Chcesz wiedzieć więcej na temat oferowanej współpracy oraz zakresu usług, jakie w nią wchodzą? Skontaktuj się już dziś z naszą infolinią, która działa 7 dni w tygodniu, od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7.00 – 21.00. Czekamy na Twój telefon!

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000