Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

KA92

Powierzchnia użytkowa

232 m2

budowa domu KA92 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: KA92
Nazwa Pracowni: Projektyka
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu KA92

KA92 to nowoczesny dom piętrowy w zabudowie bliźniaczej. W obu częściach domu zastosowano symetryczny rozkład pomieszczeń. Wejście do domu znajduje się w południowej części obok garażu. Wiatrołap jest wyposażony w dużą garderobę. Na parterze znajduje się przestronny salon łączony z kuchnią oraz jadalnią. W korytarzu usytuowano łazienkę. Do dyspozycji domowników oddano taras położony z tyłu domu. Na piętrze znajdują się cztery sypialnie, garderoba oraz łazienka. Wnętrza na piętrze są doświetlane przez duże okna balkonowe ze szklaną balustradą. Łączna powierzchnia domu KA92 wynosi 232m2, co oznacza, że część dla jednej rodziny posiada powierzchnię ok. 116m2. Centralna ściana dobrze oddziela obie części bliźniaka, zapewniając doskonałą izolację akustyczną. New House to wykwalifikowana firma budowlana, która zajmie się adaptacją projektu i dostosuje go do indywidualnych potrzeb inwestora. Po zalogowaniu na stronie mogą Państwo sprawdzić rzeczywiste koszty budowy domu KA92 w technologii murowanej.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Bitola (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
179m2
piętrowy
Modern House II
Wyświetl cenę
143m2
piętrowy
Dionizy (mały) G2
Wyświetl cenę
261m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000