Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

KA12 S

Powierzchnia użytkowa

102 m2

budowa domu KA12 S - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: KA12 S
Nazwa Pracowni: Projektyka
Rodzaj domu: nowoczesny z plaskim dachem
Garaż: podwójny

Opis domu KA12 S

KA12 S to jednorodzinny dom dwupoziomowy pokryty stropodachem. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 102m2. Wejście do domu znajduje się w południowej części i prowadzi przez wiatrołap sąsiadujący z jednostanowiskowym garażem. Na parterze znajduje się pokój dzienny z aneksem kuchennym, toaleta oraz pomieszczenie gospodarcze. Na górze znajdziemy trzy sypialnie oraz łazienkę. To nowoczesny projekt usytuowany na planie prostokąta, dzięki czemu, inwestorzy mogą oczekiwać niewygórowanych kosztów budowy. Po zalogowaniu na stronie mają Państwo możliwość sprawdzić dokładne koszty budowy domu KA12 S w technologii murowanej. Firma budowlana New House zaoferuje Państwu profesjonalną realizację projektu, począwszy od adaptacji i planu zagospodarowania ternu, poprzez wszystkie prace budowlane, aż po wykończenie i aranżację ogrodu. Kompleksowa budowa domu pod klucz to wygodne rozwiązanie, które pozwala w krótszym czasie zrealizować wymarzony projekt. Dom KA12 S sprosta oczekiwaniom 3-4 osobowych rodzin.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Belfast VI DCP268e
Wyświetl cenę
104m2
nowoczesny z plaskim dachem
KA28S
Wyświetl cenę
109m2
nowoczesny z plaskim dachem
KA28S (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
109m2
nowoczesny z plaskim dachem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000