Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Havana A

Powierzchnia użytkowa

102 m2

budowa domu Havana A - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Havana A
Nazwa Pracowni: Słonecznedomy
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: bez garazu

Opis domu Havana A

„Havana A” to projekt piętrowego domu o powierzchni użytkowej 101,50 m2. Zbudować go można na wąskiej działce o minimalnej powierzchni 13,70 x 20,90 m. Budynek został przykryty dwuspadowym dachem o kącie nachylenia 28 stopni. Nowoczesny charakter projektu nadają zastosowane materiały elewacyjne przy stonowanej kolorystyce. Część dzienną- parter, tworzy przestronna otwarta strefa - salon połączony z kuchnią oraz jadalnia. Kominek w salonie dodaje klimatu a schody prowadzące na piętro podnoszą atrakcyjność wnętrza. Na parterze znajduje się również pokój gościnny, który może pełnić rolę gabinetu. W projekcie uwzględniono WC oraz pomieszczenie gospodarcze – służące jako kotłownia z piecem na gaz i pralnia. Górną część – piętro tworzą dwie sypialnie i jasna łazienka. Sypialnie posiadają duże okna i wyjście na balkon. Górna kondygnacja ma pełną wysokość - brak skosów. Gotowy projekt „Havana A” zaprojektowano w technologii murowanej, co zapewni trwałość konstrukcji na długie lata. Uniwersalny wygląd doskonale wkomponuje się w każde otoczenie. Projekt sprawdzi się w przypadku osób poszukujących funkcjonalnych rozwiązań. Zapewni niskie koszty realizacji.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Zx63 B
Wyświetl cenę
103m2
piętrowy
Milano III (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
130m2
piętrowy
Szmaragd 3
Wyświetl cenę
149m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000