Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Cytrynowej 3

Powierzchnia użytkowa

115 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Cytrynowej 3
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: bez garazu

Opis domu Dom przy Cytrynowej 3

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „Dom przy Cytrynowej 3” to projekt przeznaczony na działkę o minimalnych wymiarach 18,1 m x 17,8 m. Dzięki temu, że jest to dom parterowy z poddaszem użytkowym mamy możliwość uzyskania większej powierzchni mieszkalnej na stosunkowo niedużej działce. Projekt powstał na planie prostokąta a jego prosta bryła znacznie ułatwi proces realizacji. Konstrukcja budynku została zwieńczona dwuspadowym dachem o kącie nachylenia 38 stopni. Wygląd zewnętrzny projektu „Dom przy Cytrynowej 3” uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, będzie to zatem ciekawa propozycja do rodzin ceniących proste i klasyczne rozwiązania. Pierwszym pomieszczeniem w którym się znajdziemy po wejściu do domu jest niewielki wiatrołap. Po prawej stronie wiatrołapu mamy kotłownię połączoną z pralnią. Z wiatrołapu wychodzimy do holu z którego mamy dostępną łazienkę z prysznicem oraz znajdujący się na parterze. Po lewej stronie wiatrołapu znajduje się pokój dzienny o powierzchni 27,29 m2 oraz zamknięta kuchnia o powierzchni 13,45 m2. W pokoju dziennym architekt umiejscowił kominek, który będzie ciekawym elementem wystroju wnętrza. Z pokoju dziennego można wyjść na taras, który łączy dom z ogrodem. W słoneczne dni na tarasie można organizować spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Zamknięta kuchnia będzie praktycznym rozwiązaniem gdy nie chcemy aby zapachy unoszące się w trakcie gotowania rozprzestrzeniały się do innych pomieszczeń. Na użytkowym poddaszu znajduje się intymna część sypialniana obejmująca trzy sypialnie i łazienkę. „Dom przy Cytrynowej 3” to projekt, który powstał z myślą o 4-6 osobowej rodzinie. Zalecaną technologią jego realizacji jest technologia tradycyjna- murowana, która zapewni trwałość konstrukcji na długie lata.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Faro
Wyświetl cenę
103m2
z poddaszem
Dom przy Alabastrowej
Wyświetl cenę
107m2
z poddaszem
SEJ-PRO 072 ENERGO (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
80m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000