Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Bukowej 3

Powierzchnia użytkowa

106 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Bukowej 3
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: bez garazu

Opis domu Dom przy Bukowej 3

„Dom przy Bukowej 3” to gotowy projekt domu jednorodzinnego przeznaczony do zrealizowania na działce o minimalnych wymiarach 23,18 m x 17,25 m w zabudowie wolnostojącej. Jest to dom parterowy. Poruszanie się po tym domu będzie bardzo komfortowe ze względu na brak schodów- wszystkie pomieszczenia znajdują się na parterze. Dom parterowy będzie zatem praktycznym rozwiązaniem przede wszystkim dla osób starszych i rodzin z małymi dziećmi. Projekt posiada typową bryłę zaprojektowaną na planie prostokąta, dzięki czemu jego realizacja będzie łatwa co korzystnie wpłynie na koszty z nią związane. Konstrukcja budynku została przykryta prostym dwuspadowym dachem. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 106,13 m2, powierzchnia zabudowy 153,14 m2 a kąt nachylenia dachu 25 stopni. Projekt nie uwzględnia garażu. Układ pomieszczeń został bardzo przemyślany, pomimo niewielkiej powierzchni użytkowej w części sypialnianej zostały uwzględnione 4 pokoje oraz rodzinna łazienka. Dzięki temu projekt spełni wymagania 4-6 osobowej rodziny. Część dzienna uwzględniona w projekcie „Dom przy Bukowej 3” jest otwarta. Pokój dzienny został połączony z jadalnią i kuchnią, dzięki czemu wnętrze jest przestronne. W centralnym punkcie pokoju dziennego znajduje się kominek, który nada wnętrzu niepowtarzalnej atmosfery a w chłodniejsze dni również przyjemnego ciepła. Uwzględniona w kuchni spiżarka jest bardzo praktycznym rozwiązaniem, dzięki niej domownicy będą mieli więcej miejsca do przechowywania produktów spożywczych i przetworów. Oprócz części sypialnianej i części dziennej w projekcie znajduje się również kotłownia dostępna z wiatrołapu oraz osobne WC, które na pewno sprawdzi się w trakcie wizyty gości. Idealnym miejscem do relaksu na świeżym powietrzu będzie umiejscowiony przy domu taras, który łączy dom z ogrodem. „Dom przy Bukowej 3” to ciekawa propozycja dla rodzin ceniących proste i klasyczne rozwiązania.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Ariel 2
Wyświetl cenę
107m2
parterowy
E-112
Wyświetl cenę
123m2
parterowy
Anabela ENERGO PLUS (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
81m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000