Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Niezapominajek 2

Powierzchnia użytkowa

71 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Niezapominajek 2
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Dom przy Niezapominajek 2

„Dom przy Niezapominajek 2” to gotowy projekt domu jednorodzinnego przeznaczony do zabudowy wolnostojącej na średniej szerokości działce. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 74,76 m2. „Dom przy Niezapominajek 2” to dom parterowy, dzięki czemu poruszanie się po nim jest bardzo wygodne, gdyż wszystkie pomieszczenia znajdują się na tej samej kondygnacji. W projekcie uwzględniono garaż jednostanowiskowy w bryle budynku. Projekt posiada prostą bryłę na planie kwadratu, co korzystnie wpłynie na koszty związanej z jego realizacją. Budynek został przykryty dachem kopertowym o kącie nachylenia 30 stopni. Projekt będzie się ładnie prezentował niezależnie od okolicy, gdyż jego wygląd zewnętrzny nawiązuje do stylu tradycyjnego. Po wejściu do domu znajdziemy się w niewielkim wiatrołapie z którego przejdziemy do holu w którym mamy miejsce na szafę wnękową. Po lewej stronie została uwzględniona część sypialniana, która obejmuje dwie sypialnie i rodzinną łazienkę. Po prawej stronie jest strefa dzienna obejmująca pokój dzienny i funkcjonalną kuchnię. W projekcie uwzględniono również kominek, który nada przyjemnego ciepła w chłodniejsze wieczory. Zalecaną przez architekta technologią realizacji projektu „Dom przy Niezapominajek 2” jest technologia murowana, która zapewni trwałość konstrukcji. Projekt spełni wymagania 2-4 osobowej rodziny.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Anabela ENERGO PLUS (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
81m2
parterowy
Pelikan V
Wyświetl cenę
100m2
parterowy
Przejrzysty-wariant VI C365f (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
53m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000