Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Stokrotek

Powierzchnia użytkowa

113 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Stokrotek
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: bez garazu

Opis domu Dom przy Stokrotek

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „Dom przy Stokrotek” powstał z myślą o osobach planujących budowę domu murowanego. Został zaprojektowany na planie kwadratu a jego konstrukcja została przykryta symetrycznym dachem dwuspadowym o kącie nachylenia 38 stopni. Projekt spełni wymagania 4-6 osobowej rodziny ceniącej proste i klasyczne rozwiązania. Przeznaczony jest do zrealizowania na działce o minimalnych wymiarach 17,70 m x 17,70 m. Przyjęte w tym projekcie rozwiązania sprawiają, że jego realizacja nie pochłonie wielu środków finansowych. „Dom przy Stokrotek” to projekt, który wyglądem zewnętrznym nawiązuje do stylu tradycyjnego. Zalecaną przez architekta technologią realizacji jest technologia murowana. Atutem projektu jest wyraźny podział stref na strefę dzienną na parterze i sypialnianą na poddaszu. Strefa dzienna obejmuje pokój dzienny i zamkniętą kuchnię. Zamknięta kuchnia będzie praktycznym rozwiązaniem w przypadku rodzin z małymi dziećmi, gdyż nie będą one miały dostępu do gotujących się potraw. W Pokoju dziennym architekt uwzględnił kominek, który nada ciepła w chłodne jesienne i zimowe dni. Na tym poziomie mamy również dodatkowy pokój, który można przeznaczyć na gabinet lub pokój gościnny a także WC oraz kotłownię. Na poddaszu uwzględniono trzy sypialnie i rodzinną łazienkę. Projekt „Dom przy Stokrotek” będzie się ładnie prezentował niezależnie od okolicy. Firma New-House oferuje realizację tego projektu w trzech etapach: w stanie surowym, w stanie deweloperskim oraz z wykończeniem pod klucz.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Faro
Wyświetl cenę
103m2
z poddaszem
SEJ-PRO 072 ENERGO (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
80m2
z poddaszem
Dom przy Cyprysowej 44
Wyświetl cenę
117m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000