Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Zgrabny 2

Powierzchnia użytkowa

159 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Zgrabny 2
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Zgrabny 2

Projekt domu jednorodzinnego  „Zgrabny 2” powstał jako wariant projektu „Zgrabny”, który cieszy się dużą popularnością. Ten wariant w porównaniu do wersji bazowej ma większą powierzchnię użytkową wynoszącą 159,7 m2. Bryła budynku powstała na planie prostokąta i została przykryta dachem dwuspadowym, któremu uroku dodaje duża frontowa lukarna. Będzie to ciekawa propozycja gotowego projektu domu dla osób posiadających średniej szerokości działkę, która pozwala na realizację w zabudowie wolnostojącej. Minimalne wymiary działki to 23,16 m x 18,40 m. Projekt spełni wymagania 5-7 osobowej rodziny ceniącej klasyczne rozwiązania, gdyż jego wygląd zewnętrzny nawiązuje do stylu tradycyjnego. „Zgrabny 2” będzie się ładnie prezentował niezależnie od okolicy. Architekt zaleca realizację tego domu w technologii murowanej. W projekcie został uwzględniony garaż jednostanowiskowy w linii budynku. Po wejściu do domu znajdziemy się w niewielkim wiatrołapie. Z wiatrołapu przechodzimy do holu. Po lewej stronie mamy kotłownię przez którą przejdziemy do garażu a następnie do pomieszczenia gospodarczego, które pomoże domownikom w utrzymaniu porządku. Za kotłownią mamy w pełni funkcjonalną łazienkę a za nią dodatkową sypialnię. Pokój dzienny został połączony z jadalnią tworząc otwartą przestrzeń o powierzchni 34,76 m2. Przy częściowo otwartej kuchni architekt uwzględnił spiżarnię w której możemy przechowywać produkty spożywcze i przetwory. Ciekawym punktem pokoju dziennego jest usytuowany w nim kominek, który uprzyjemni chłodne jesienne i zimowe wieczory. W części sypialnianej na poddaszu mamy trzy sypialnie, garderobę i rodzinną łazienkę uwzględniającą zarówno prysznic jak i wannę. Nad częścią garażową architekt uwzględnił strych, który można przeznaczyć na dodatkowy pokój. W projekcie „Zgrabny 2” kalenica jest skierowana równolegle do drogi, co może być istotne przy wyborze projektu, gdy wymagają tego warunki zabudowy na danym terenie.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

DIANA grande b szeregowy - z poddaszem
Wyświetl cenę
142m2
z poddaszem
Dom przy Cyprysowej 10 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
130m2
z poddaszem
Dom przy Cyprysowej 10
Wyświetl cenę
130m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000