Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Orlik

Powierzchnia użytkowa

128 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Projekt oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Orlik
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Orlik

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „Orlik” to projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym, który zapewni komfort i wygodę przyszłym mieszkańcom. Projekt ten możemy zrealizować w zabudowie wolnostojącej na działce o minimalnej szerokości 21,64 m. Uroku projektowi dodają trójkątne lukarny (po jednej od strony frontu i ogrodu), wsparte na dwóch drewnianych kolumnach zadaszenie nad wejściem a także ciekawy wykusz, dzięki któremu do wnętrza wpada dużo światła. „Orlik” to projekt, którego wygląd zewnętrzny nawiązuje do stylu tradycyjnego. Prosta bryła budynku została przykryta ekonomicznym w wykonaniu dachem dwuspadowym. Atutem domu parterowego z poddaszem użytkowym jest m.in. to, że można zagospodarować większą powierzchnię mieszkalną na stosunkowo niedużej działce. Projekt ten będzie ciekawą propozycją dla 4-6 osobowej rodziny ceniącej klasyczne rozwiązania. Powierzchnia użytkowa wynosi 128,73 m2, zabudowy 132,84 m2 a kąt nachylenia dachu 42 stopnie. Architekt uwzględnił w tym projekcie garaż jednostanowiskowy w linii budynku. Strefa dzienna uwzględnia salon połączony z jadalnią oraz kuchnię otwartą na holl. W niewielkiej kuchni mamy dużo tak zwanego blatu roboczego oraz spiżarkę, którą z pewnością docenią zwolennicy praktycznych rozwiązań. Dzięki połączeniu salonu i jadalni wnętrze jest bardzo przestronne tworząc powierzchnię 35,13 m2. Na parterze mamy również kotłownię z której przejdziemy do garażu a także dodatkowy pokój. W hollu zostały usytuowane schody prowadzące na użytkowe poddasze a po przeciwnej stronie schodów dodatkowe WC. Na poddaszu architekt uwzględnił trzy przestronne sypialnie i rodzinną łazienkę. Usytuowany przy domu będzie idealnym miejscem do relaksu na świeżym powietrzu nie oddalając się przy tym od domowego zacisza. Zalecaną przez architekta technologią realizacji projektu „Orlik” jest technologia murowana.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom przy Cyprysowej 10 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
130m2
z poddaszem
Dom przy Cyprysowej 10
Wyświetl cenę
130m2
z poddaszem
Ariadna III
Wyświetl cenę
135m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000