Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Samba

Powierzchnia użytkowa

125 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Samba
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Samba

Gotowy projekt „Samba” to parterowy dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem. Dom ma prostą konstrukcję, bardzo atrakcyjną architekturę ,energooszczędne rozwiązania i jest niedrogi w budowie. Odpowiednio dobrane materiały nadają nowoczesny wygląd. Projekt domu „ Samba” posiada prostokątną bryłę przykrytą dwuspadowym dachem- ozdobionym i urozmaiconym wejściowym podcieniem z wycięciem w bryle i daszkiem. Dom posiada parterowy dobudowany garaż. Do domu wchodzimy przez reprezentacyjne drzwi z naświetlem. Drzwi zaprojektowane są we wnęce, z podestem przykrytym wystającym daszkiem. Daszek kończy sprytny schowek na drewno do kominka. Z sieni wchodzimy na wprost szerokimi szklanymi drzwiami do holu i salonu. Po prawo mamy wejście do szatni i garażu- za garażem mieści się kotłownia, po lewo wejście przez spiżarnię do kuchni. W ten sposób zapewniona jest właściwa komunikacja. W holu znajdują się schody, wejście do dodatkowego pokoju, oraz szerokie przejście do części dziennej – z salonem, jadalnią i kuchnią. Z jadalni możemy wyjść na duży taras z podcieniem. Centralnym miejscem części dziennej jest ściana z kominkiem. Na poddaszu zaprojektowano trzy sypialnie oraz łazienkę z wanną i prysznicem. Sypialnia rodziców ma własną garderobę. Pozostałe sypialnie wbudowane szafy. Nasza firma budowlana New- House chętnie zrealizuje ten energooszczędny dom pod klucz. Zapraszamy do zapoznania się z darmową wyceną budowy domu.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

DIANA grande b szeregowy - z poddaszem
Wyświetl cenę
142m2
z poddaszem
Dom przy Cyprysowej 10 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
130m2
z poddaszem
Dom przy Cyprysowej 10
Wyświetl cenę
130m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000