Brak wyników spełniających podane kryteria

Sardynia V

Rata miesięczna (stan deweloperski):
Cena całkowita brutto (stan deweloperski):
Powierzchnia użytkowa: 132 m2

Gustaw

Rata miesięczna (stan deweloperski):
Cena całkowita brutto (stan deweloperski):
Powierzchnia użytkowa: 110 m2

Gama

Rata miesięczna (stan deweloperski):
Cena całkowita brutto (stan deweloperski):
Powierzchnia użytkowa: 157 m2

Sardynia Plus

Rata miesięczna (stan deweloperski):
Cena całkowita brutto (stan deweloperski):
Powierzchnia użytkowa: 102 m2

Sardynia IV

Rata miesięczna (stan deweloperski):
Cena całkowita brutto (stan deweloperski):
Powierzchnia użytkowa: 118 m2

Julita

Rata miesięczna (stan deweloperski):
Cena całkowita brutto (stan deweloperski):
Powierzchnia użytkowa: 109 m2

Juliusz Nowy

Rata miesięczna (stan deweloperski):
Cena całkowita brutto (stan deweloperski):
Powierzchnia użytkowa: 129 m2

Sfinks IV

Rata miesięczna (stan deweloperski):
Cena całkowita brutto (stan deweloperski):
Powierzchnia użytkowa: 113 m2

Samba VI

Rata miesięczna (stan deweloperski):
Cena całkowita brutto (stan deweloperski):
Powierzchnia użytkowa: 134 m2

Jupiter XI

Rata miesięczna (stan deweloperski):
Cena całkowita brutto (stan deweloperski):
Powierzchnia użytkowa: 184 m2

Projekty domów od New-House

Kiedy zdecydujemy się na budowę domu stoi przed nami trudny wybór. W głowie krążą różnorodne, piękne projekty domów, a można wybrać tylko jeden. Gotowe projekty domów z kosztorysem mogą ułatwić ten wybór.

New-House buduje domy od 1991 roku, mamy za sobą więcej niż 1500 prac budowlanych. Stale się rozwijamy i poznajemy potrzeby naszych klientów. Wiemy jak trudno zdecydować się na to, jak ma wyglądać przyszły dom, dlatego stworzyliśmy dla inwestorów bazę bogatą w projekty domów z kosztorysem. Można tam obejrzeć szereg gotowych koncepcji, które różnią się od siebie metrażem, rodzajem budynku, stylem projektowania i innymi zależnościami. Gotowe projekty domów i ich cenę można poznać pod adresem: https://new-house.com.pl/projekty-domow. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

 

Jak wybrać projekt domu jednorodzinnego?

Jak można zaobserwować, w naszej bazie jest wiele projektów. Głównym podziałem, jaki stosujemy przy rozróżnianiu domów, są ich rodzaje. Czym się różnią te projekty domów jednorodzinnych? Czym się kierować przy wyborze? Spieszymy z pomocą i odpowiadamy:

 

Projekty domów parterowych

To jeden z najpopularniejszych wyborów wśród naszych klientów. Dom parterowy ma w sobie wiele atutów ze względu na prostą budowę – brak schodów i skośnych ścian znacznie ułatwia aranżację przestrzeni. Ponadto wybierając projekt domu jednorodzinnego z jednym piętrem, sprawiamy, że całe rodzinne życie jest w jednym miejscu. Łatwiej jest wtedy dbać o bliskość relacji, a także łatwiejsze jest zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu wszystkim domownikom. Jeżeli mieszkamy z osobami starszymi lub z małymi dziećmi schody bez wątpienia mogą okazać się dużym utrudnieniem w funkcjonowaniu.

Parterowy dom jednorodzinny wcale nie musi być ciasny, wszystko zależy od możliwości finansowych inwestora oraz zakupionej działki. W naszej bazie można znaleźć projekty domów o różnych wielkościach. Mogą to być domy o powierzchni stu metrów kwadratowych, dwustu metrów czy też trzystu. Jeśli nie znajdziesz w naszej bazie projektu, który odpowiadałby Ci metrażem – możemy wykonać dla Ciebie indywidualny projekt domu lub zmodyfikować, któryś z podobających Ci się projektów.

Projekty domów New-House

Projekty domów z poddaszem użytkowym

To drugie z najpopularniejszych projektów, które wykonujemy dla naszych klientów. Dużą zaletą tego rodzaju domu jest niska cena względem uzyskanej przestrzeni. Projekt domu jednorodzinnego z poddaszem to idealne rozwiązanie dla osób, które mają do wykorzystania małą działkę, a chcą uzyskać na niej względnie duży metraż domu.

Ponadto taki dom to dobre rozwiązanie dla osób, które cenią sobie urozmaicenia architektoniczne. Projekt domu z poddaszem użytkowym może zostać wzbogacony na przykład o balkon albo efektowne okna dachowe. Nasze gotowe projekty domów to także domy z poddaszem. Galeria domów New-House jest bogata w projekty o różnym metrażu i różnym stylu projektowym. Na pewno znajdziesz tam coś dla siebie.

 

Projekty domów piętrowych

Chociaż nie są to najczęściej wybierane przez Polaków projekty, to powoli zyskują większe zainteresowanie. To idealne rozwiązanie dla osób, których interesują projekty domów na wąską działkę. Dom piętrowy łączy w sobie zalety domu parterowego i domu z poddaszem użytkowym. Uzyskujemy możliwość łatwiej aranżacji, ponieważ nie mamy tutaj skośnych ścian, a co więcej otrzymujemy maksymalnie duży metraż domu na małej przestrzeni.

To funkcjonalne, praktyczne rozwiązanie często wykorzystywane przez duże rodziny.

 

Projekty domów nowoczesnych

Nasi klienci coraz częściej interesują się nowinkami architektonicznymi i zamiast domów tradycyjnych wybierają projekty domów nowoczesnych. Plany domów nowoczesnych różnią się przede wszystkim pod kątem zastosowanego stylu – to minimalistyczne, oryginalne budynki. Klienci często decydują się na wykorzystanie w nich inteligentnego oprogramowania sterującego alarmem lub oświetleniem.

Wśród nowoczesnych domów popularność zdobywa np. dom stodoła. Projekty domów w tym stylu to połączenie prostoty i nowoczesnej architektury. Nowoczesny dom stodoła to budynek w kształcie równej, prostokątnej bryły ze spadzistym dachem. Takie plany domów często oferują dużą ilość przeszkleń – dzięki temu dom zyskuje naturalne światło oraz poczucie większej przestrzeni.

Projekty domów nowoczesnych to wciąż nowe rozwiązanie w Polsce i często wyróżniają się spośród innych. Jeżeli zależy Ci na innych, oryginalnych rozwiązaniach sprawdź projekty domów nowoczesnych w naszej galerii.

 

Nasze projekty domów

Galeria domów New-House jest bogata w wiele propozycji, jednak są projekty, które nasi klienci wybierają najchętniej. Zwykle decydują się na domy parterowe lub domy z poddaszem użytkowym, w wyborach przeważają też metraże od 250 do 300 metrów kwadratowych.

Wśród konkretnych projektów największym zainteresowaniem inwestorów cieszą się te trzy plany domów:

 

Dom na Parkowej

To dom parterowy o powierzchni 120 metrów kwadratowych, ale architekt zajmujący się projektem uwzględnił możliwość zagospodarowania również poddasza, w przypadku zainteresowania inwestora. Projekt domu na Parkowej powstał na wzór tradycyjnych, polskich dworków, dlatego jego wygląd jest tak wyjątkowy i przypada do gustu wielu klientom. Wizualizacja gotowego projektu jest dostępna pod linkiem: https://new-house.com.pl/projekt/1068. Dom został zaprojektowany w kształcie litery L i został w nim uwzględniony garaż na dwa auta.

 

Willa Floryda

To piętrowy dom, który jest zupełnie inny niż ten wspomniany wcześniej. Projekt domu przedstawia dużą, ponad trzystumetrową powierzchnię z garażem na trzy samochody, tarasem oraz basenem. Dom jest utrzymany w nowoczesnym, komfortowym stylu. Pomieszczenia zostały rozmieszczone na powierzchni dwóch pięter, wszystko jest funkcjonalne i szczegółowo przemyślane. Pełny projekt domu można obejrzeń pod linkiem: https://new-house.com.pl/projekt/1445.

Projekty domów jednorodzinnych New-House

Dom z widokiem

To kolejny dom piętrowy, tym razem utrzymany w klimatach miejskiej nowoczesności. Ważną kwestią było uwzględnienie wysokiej funkcjonalności budynku, co widać po przemyślanym rozmieszczeniu pomieszczeń. Projektanci zadbali o dobre ocieplenie, więc jest to projekt domu energooszczędnego. Plan domu zawiera również garaż na dwa auta oraz zadaszony taras. Więcej na jego temat można przeczytać tutaj: https://new-house.com.pl/projekt/1074.

To tylko trzy projekty domów od New-House – jest ich znacznie więcej. Wszystkie gotowe projekty domów z kosztorysem można poznać w naszej galerii projektów. Oczywiście, wykonujemy również zlecenia indywidualne – jeśli masz w głowie jakiś plan i szukasz osoby do jego realizacji skontaktuj się z nami. Nasi architekci chętnie wykonają dla Ciebie projekt domu. Współpracujemy również z osobami, które mają już gotowy projekt i szukają wyłącznie wykonawcy.

 

Przez lata pracy współpracowaliśmy z klientami o różnorodnych wymaganiach i potrzebach, mamy duże doświadczenie i szeroką wiedzę. Możesz podjąć z nami współpracę na każdym etapie, a my zadbamy o to, by efekt Cię satysfakcjonował. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące szczegółów naszej pracy lub sprawdziłeś nasze projekty domów i chcesz dowiedzieć się więcej na temat któregoś z nich – skontaktuj się z nami: https://new-house.com.pl/kontakt.

Projekty domów od New-House to gwarancja jakości!

Kontakt

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu od 7:00 do 21:00. Chętnie odpowiemy na każde Państwa pytanie. Zachęcamy do kontaktu.

kontakt90@new-house.com.pl

+48 504 125 130

* - pole wymagane
Tak   Nie
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*

Tak   Nie
WWyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Obowiązki informacyjne
 1. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: RODO) informujemy, iż:

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka New-House sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w (03-289) Warszawieprzy ul. Twórczej 36, KRS: 0000433725 NIP 5242753852 REGON 146302720 (+48) 501-131-233, kontakt@new-house.com.pl Administrator nie wyznaczył Inspektora Ochrony Danych.
  2. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zadane nam pytanie oraz w celach marketingu produktów i usług własnych.
  3. Podstawą przetwarzania Państwa danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. f RODO (prawnie uzasadniony interes realizowany przez administratora).
  4. Państwa dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez okres, w którym posiadają przydatność do celu, w jakim zostały zebrane, nie krócej jednak niż przez okres przedawnienia wzajemnych roszczeń, okres przez który jesteśmy zobowiązani przetwarzać dane na podstawie obowiązujących przepisów prawa, w zależności, który z tych okresów będzie trwał najdłużej.
  5. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom dostarczającym zewnętrzne usługi dla spółki New-House Sp. z o.o. Sp.k. takim jak kancelarie prawne czy firmy świadczące usługi księgowe.
  6. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  7. Posiadają Państwo prawo do cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  8. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzoru, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: Generalnego Inspektora Danych Osobowych), gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza przepisy RODO.
  9. Podanie danych osobowych nie jest wymogiem ustawowym, umownym, ani warunkiem zawarcia umowy - jest ono dobrowolne. Konsekwencją niepodania danych jest brak możliwości udzielenia odpowiedzi na Państwa pytanie lub brak możliwości prowadzenia działań marketingowych.
  10. Administrator nie zamierza przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.
  11. W oparciu o dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym będących wynikiem profilowania.