Budowa domu w województwie Łódzkim

Budowa domu w województwie łódzkim

Wiele osób skrycie marzy o wyprowadzce do własnego domu. Dodatkowo ten trend spotęgowała pandemia koronawirusa i związana z nią izolacja, która brutalnie uświadomiła mieszkańcom Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego, Pabianic i innych miast województwa łódzkiego, jaką zaletą jest posiadanie ogrodu lub chociażby tarasu na świeżym powietrzu. Wskazują na to nie tylko rozliczne badania, ale również rozmowy, jakie codzienne przeprowadzamy z potencjalnymi inwestorami.

Co więc ich powstrzymuje od rozpoczęcia budowy domu? Odpowiedź jest prosta, żeby nie powiedzieć banalna – inwestorów przeraża ogrom formalności, decyzji oraz spraw, których trzeba dopilnować, decydując się na budowę domu. Wielu klientów oddycha z ulgą, kiedy dowiadują się, że można inaczej, że nie trzeba wszystkiego załatwiać i pilnować samodzielnie, że można to zlecić nam!

Firma budowlana New-House oferuje budowę domu od A do Z, co w praktyce oznacza, że kompleksowo zajmujemy się zarówno kwestiami formalnymi, jak i pracami budowlanymi. Dodatkowo wspieramy naszych klientów na każdym etapie inwestycji, służąc wieloletnim doświadczeniem oraz rozległą wiedzą fachową. Działamy na rynku od 1991 roku, budując nieruchomości jednorodzinne dla klientów na terenie całego kraju. Z naszą pomocą już ponad 1500 polskich rodzin może cieszyć się z komfortu oraz wygody, jaką daje posiadanie własnego domu. Jeśli chcesz wiedzieć, na jakie wsparcie z naszej strony podczas budowy domu możesz liczyć, czytaj dalej!

New-House – w czym pomagamy klientom w województwie łódzkim?

Wsparcie na etapie wyboru działki budowlanej

Zastanawiasz się jak trafnie wybrać działkę budowlaną? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Chętnie znajdziemy dla Ciebie nieruchomości na określonym terenie niezależnie czy będzie to Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Radomsko, Łowicz czy inna miejscowość.
Sprawdzimy teren również pod kątem:

 • powierzchni pozwalającej na wybudowanie domu, o którym marzysz,

 • kształtu,

 • topografii,

 • zalesienia,

 • rodzaju gruntu,

 • możliwości podłączenia mediów,

 • otoczenia,

 • inwestycji planowanych w okolicy.

Dokładnie przeanalizujemy interesującą Cię działkę pod kątem administracyjnym, dzięki czemu będziesz mieć pewność, jaki dom można na niej wybudować, jaki jest stan prawny terenu oraz kto jest jego właścicielem lub właścicielami. A jeśli zaistnieje taka potrzeba, pomożemy Ci również w pozyskaniu źródła finansowania zakupu działki oraz budowy domu. Z naszą pomocą nie tylko zaoszczędzisz czas, ale również pieniądze, które mogłaby pochłonąć nietrafiona inwestycja. Oszczędzisz sobie również niepotrzebnego stresu i napięcia.

Wsparcie na etapie wyboru projektu budowlanego

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na zakup gotowego projektu domu i jego późniejszą adaptację, czy zamówisz projekt indywidualny, możesz liczyć na nasze wsparcie. Dzięki temu zyskasz pewność, że nieruchomość uda się wybudować na wybranej przez Ciebie działce i spełni ona Twoje oczekiwania. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wybudował z nami dom, którego projekt nabyłeś już wcześniej w innym miejscu. W tym zakresie jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do inwestorów.

Wsparcie na etapie uzyskania pozwolenia na budowę

Jeśli należysz do grona inwestorów, którzy najbardziej obawiają się spraw urzędowych, to pewnie ucieszy Cię to, że realizując kompleksową budowę domu z New-House możesz liczyć na pomoc również podczas formalności związanych z pozyskaniem pozwolenia na budowę. Zadbamy o to, aby składany przez Ciebie wniosek był sporządzony prawidłowo i zawierał wszystkie niezbędne załączniki, dzięki czemu procedura przebiegnie sprawnie i bez zbędnej zwłoki niezależnie czy pozwolenie na budowę dotyczy działki w Zgierzu, Skierniewicach, Kutnie czy innym mieście województwa łódzkiego.

Wsparcie na etapie wykonania przyłączy budowlanych

Jeśli zdecydujesz się na zakup działki nieuzbrojonej, pomożemy Ci w załatwieniu niezbędnych formalności i podpisaniu umów z dostawcami mediów a później wykonamy dla Ciebie niezbędne przyłącza energetyczne, wodno-kanalizacyjne i gazowe. Mamy wieloletnie doświadczenie w tej materii, dzięki czemu wiemy jak działać, aby cały proces przebiegł bez problemów.

Przeprowadzenie właściwych prac budowlanych

Po uzyskaniu pozwolenia na budowę i wykonaniu przyłączy możemy rozpocząć właściwe prace składające się na budowę domu na zakupionym przez Ciebie terenie. Przyjrzyjmy się jakie działania wchodzą w każdy z etapów realizowanej przez nas budowy domu?

Prace składające się na stan surowy zamknięty obejmują między innymi:

 • przygotowanie fundamentów,

 • budowę ścian,

 • przygotowanie stropów,

 • budowę schodów,

 • budowę kominów,

 • montaż stolarki okiennej,

 • montaż drzwi zewnętrznych,

 • montaż dachu.

Prace składające się na stan deweloperski obejmują np.:

 • wyposażenie budynku kompletną instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, alarmową, telefoniczną i telewizyjną,

 • ocieplenie ścian,

 • wykończenie ścian,

 • wykonanie elewacji,

 • wykonanie wylewek podłogowych.

Prace składające się na stan pod klucz obejmują między innymi:

 • malowanie i tapetowanie ścian,

 • malowanie sufitów,

 • montaż wybranych rodzajów podłóg,

 • montaż parapetów,

 • montaż drzwi wewnętrznych,

 • wykonanie podbitki dachowej.

Wsparcie na etapie zagospodarowania terenu wokół domu

Jeśli takie będzie Twoje życzenie specjaliści z New-House wezmą na siebie również kompleksowe zagospodarowanie terenu znajdującego się wokół świeżo wybudowanej nieruchomości. Możemy wykonać dla Ciebie zarówno zaawansowane roboty ziemne, wytyczyć i przygotować niezbędne ścieżki oraz chodniki, przygotować podjazd, postawić ogrodzenie wraz z bramą, wybudować taras lub schody zewnętrzne. Tak naprawdę od Ciebie zależy, czym się zajmiemy, ponieważ nasze możliwości w tym zakresie są naprawdę szerokie.

Wsparcie na etapie formalnego odbioru budynku

Część inwestorów jest przerażona samą myślą o tym, jak wiele formalności trzeba dopilnować w sytuacji, gdy budynek już stoi i konieczny jest jego odbiór. Z naszą pomocą nie ma się czego obawiać, ponieważ zajmiemy się całą „papierkową robotą”, przygotowując wszystkie niezbędne dokumenty do odbioru instalacji elektrycznej, instalacji gazowej, instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz odbioru kominiarskiego. A kiedy już formalnościom stanie się zadość i odbiór nieruchomości przebiegnie pozytywnie, nie pozostanie nam nic innego jak tylko przekazać Ci klucze do Twojego nowego domu!

Przyznasz, że po zapoznaniu się z zakresem wsparcia, jakiego udzielamy naszym klientom, można powiedzieć, parafrazując popularne zdanie „nie taka ta budowa straszna jak ją malują”. I tak jest w istocie. Wszystkie działania składające się na realizację kompleksowego przedsięwzięcia budowlanego są prostsze i łatwiejsze, gdy ma się pomoc doświadczonych specjalistów z New-House. Jeśli więc mieszkasz w Łodzi lub województwie łódzkim i planujesz budowę domu pod klucz, skontaktuj się z nami! Chętnie pomożemy Ci stworzyć swoje miejsce na ziemi, w którym zamieszkasz ze swoimi bliskimi!

Nasza infolinia działa siedem dni w tygodniu w godzinach 7.00 do 21.00. Czekamy na Twój telefon! Do usłyszenia!

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie artykuły