Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000
  Projekty domów

  Drugim etapem w procesie budowy domu jest wybór projektu. Projekt można zrealizować jako gotowy z internetu lub projekt indywidualny. W jednym i drugim przypadku możemy Państwu pomóc w realizacji tego celu. 

  Wybór odpowiedniego projektu domu to jedna z najważniejszych, o ile nie najważniejsza decyzja, jaką muszą podjąć inwestorzy planujący budowę swoich wymarzonych czterech ścian. W końcu dom będzie służył Wam, a później Waszym dzieciom, a nawet wnukom przez długie lata! W New-House zdajemy sobie sprawę, że podjęcie ostatecznej decyzji nie jest łatwe – znaczenie mają czynniki finansowe, kształt i wymiary działki, a także indywidualne potrzeby i gusta architektoniczne. Dlatego nasi specjaliści służą kompleksową pomocą również na tym etapie inwestycji!

  Dlaczego warto powierzyć budowę domu naszej firmie New-House? Powodów jest naprawdę wiele!

  • Jesteśmy firmą budowlaną z ponad 30-letnim doświadczeniem. Dzięki naszej kompleksowej ofercie z własnych wymarzonych czterech ścian cieszy się już ponad 1200 rodzin w całej Polsce!
  • Do Waszej dyspozycji pozostają nasi doświadczeni, wyspecjalizowani doradcy, którzy pomogą Wam na każdym etapie inwestycji – począwszy od wyboru działki, przez pomoc w uzyskaniu finansowania, wybór projektu aż po załatwienie wszystkich pozwoleń.
  • W naszej bazie na stronie https://new-house.com.pl/projekty-domow posiadamy tysiące gotowych projektów domów w przeróżnych stylach architektonicznych. Oczywiście jesteśmy w stanie również wykonać projekt domu na indywidualne zamówienie,
  • Co ważne, naszym klientom udostępniamy projekty domów z wyceną – to ważne, by już na etapie planowania inwestycji wiedzieć, jakie koszty związane z budową trzeba będzie ponieść. Przygotowaliśmy też autorski kalkulator kosztów budowy domu -> https://new-house.com.pl/kalkulator-budowy-domu, dzięki któremu można szybko ocenić koszty inwestycji z wybranym projektem.
  • Zajmujemy się adaptacją projektów budowlanych, można nam zlecić dowolną przebudowę i rozbudowę budynków już istniejących lub planowanych. Projektujemy także budynki biurowe oraz gospodarcze.

  Gotowe projekty domów

  Zdecydowanie największą popularnością wśród inwestorów cieszą się gotowe projekty domów – jest to opcja zdecydowanie bardziej przystępna finansowo oraz pozwalająca zaoszczędzić naprawdę sporo czasu. Gotowe projekty domów dostępne są od ręki, podczas gdy na projekt przygotowywany przez architekta na indywidualne zamówienie trzeba czekać nawet kilka miesięcy. W New-House klienci zdecydować mogą się na:
  •    wybór gotowego projektu z naszej strony internetowej – w jednym miejscu zgromadziliśmy tysiące gotowych projektów: zarówno domów klasycznych, jak i nowoczesnych, niewielkich domów do 100 metrów kwadratowych oraz imponujących rezydencji, zachwycających prostotą lub bogatych w cieszące oko architektoniczne detale,
  •    wybór gotowego projektu z zasobów Internetu – szacuje się, że w Internecie dostępnych jest ponad 100 tysięcy gotowych projektów domów – nie zamykamy więc przed klientami możliwości wyboru jednego z nich – dzięki naszemu doświadczeniu i współpracy z najlepszymi ekipami budowlanymi zrealizujemy właściwie każdy!


  Oczywiście oferujemy nie tylko niezwykle szeroki wybór gotowych projektów domów jednorodzinnych. Wykonamy adaptację do warunków panujących na danej działce, pomożemy zgromadzić wszystkie dokumenty niezbędne do wydania pozwolenia na budowę, możemy zająć się doprowadzeniem do działki mediów. Nad Waszą budową cały czas czuwa ekipa naszych doświadczonych pracowników – dzięki temu możecie spać spokojnie i czekać aż Wasz wymarzony dom będzie gotowy!


  Projekt domu z wyceną


  Zauważamy, że wśród inwestorów indywidualnych coraz większą popularnością cieszą się gotowe projekty domów z wyceną. Od tradycyjnych gotowych projektów domów różnią się tym, że w dokumentacji – oprócz planów architektonicznych budynku oraz jego wizualizacji – znaleźć można kosztorys budowy przygotowany przez specjalistów. Występować on może jako kosztorys uproszczony, czyli ogólna wycena budowy lub kosztorys szczegółowy, w którym punkt po punkcie opisane są koszty zakupu materiałów, robocizny, przyłączenia mediów, wykopania fundamentów itp.


  Projekty domów z wyceną mają z punktu widzenia inwestora kilka olbrzymich zalet. Po pierwsze – kosztorys jest dokumentem, którego wymaga absolutnie każdy bank w procesie udzielania kredytu hipotecznego. Na podstawie analizy kosztorysu oraz zestawienia go z dochodami inwestora wyliczana jest zdolność kredytowa, a to kluczowy parametr, decydujący o tym, czy bank zdecyduje się kredytować inwestycję. Coraz więcej banków akceptuje już kosztorysy uproszczone, najczęściej dołączane do projektów domów z wyceną. Wykonanie takiego dokumentu przez specjalistę kosztuje, i to niekiedy całkiem sporo.


  Kolejna kwestia to harmonogram prac. W kosztorysie, nawet tym uproszczonym, bardzo często uwzględniony jest szacunkowy czas potrzebny na wykonanie kolejnych etapów inwestycji. Można więc na bieżąco sprawdzać, czy budowa wymarzonego domu na pewno przebiega zgodnie z planem – daje to inwestorom olbrzymi psychiczny spokój.


  Projekt domu na indywidualne zamówienie


  Oczywiście zdarza się tak, że inwestorzy mają szczególne wymagania dotyczące ich przyszłego domu, są właścicielami działki o nietypowym kształcie lub chcą zamieszkać w domu o powierzchni powyżej 200 metrów kwadratowych (oferta gotowych projektów tak dużych domów nie jest zbyt bogata) – wówczas z pomocą przychodzi architekt, który może wykonać projekt domu na indywidualne zamówienie. W New-House oferujemy:
  •    indywidualny projekt domu przygotowany przez naszego architekta – współpracujemy z doświadczonymi specjalistami, posiadającymi wszystkie konieczne uprawnienia do projektowania budynków mieszkalnych,
  •    indywidualny projekt domu przygotowany przez architekta zewnętrznego – nie zamykamy się również na tego typu formę współpracy – Wasze zadowolenie jest dla nas najważniejsze!


  W projektach domów na indywidualne zamówienie architekt jest w stanie uwzględnić każde życzenie klientów odnośnie ilości pomieszczeń, ich rozkładu, funkcjonalności, ogólnego stylu architektonicznego domu, szczegółów dekoracyjnych itp. Jest to więc projekt w pełni dostosowany do oczekiwań.


  Z drugiej strony, należy pamiętać, że na przygotowanie projektu domu na indywidualne zamówienie należy trochę poczekać. W New-House prace projektowe prowadzone przez naszych architektów trwają około trzech miesięcy, choć w innych pracowniach zdarzają się sytuacje, że na wymarzony projekt trzeba czekać pół roku, dziewięć miesięcy, a nawet… rok. Na pewno nie jest to więc rozwiązanie dla osób, dla których liczy się czas – oczywiście należy pamiętać, że zależnie np. od stopnia skomplikowania projektu, dłużej mogą trwać również zasadnicze prace budowlane czy wykończeniowe.


  Nie można zapominać, że projekt domu na indywidualne zamówienie będzie droższy niż projekt gotowy. Cena jest oczywiście uzależniona od wielu czynników: planowanej powierzchni domu, jego architektury, ale również regionu kraju czy renomy pracowni architektonicznej. Architekt z Warszawy, Krakowa czy Gdańska zażyczy sobie za pracę więcej niż projektant z niewielkiego miasta powiatowego. Przyjmuje się, że średnia cena projektu domu na indywidualne zamówienie to około 150-200 zł za metr kwadratowy, choć zdarzają się pracownie, gdzie cena sięga nawet 300 zł za metr kwadratowy.


  Projekt domu – jaki wybrać?


  To zależy już tylko od Waszych oczekiwań i preferencji! Mnóstwo fanów mają projekty domów parterowych – są one niezwykle funkcjonalne, gdyż wszystkie pomieszczenia znajdują się na jednym poziomie. Brak skosów i schodów daje w ich przypadku olbrzymie możliwości aranżacyjne. Olbrzymią popularnością cieszą się w ostatnim czasie projekty domów z poddaszem – bardzo często okazuje się to opcja najbardziej korzystna pod względem finansowym (w przeliczeniu na metr kwadratowy), ma bardzo wyraźny podział na strefę dzienną i nocną, a dodatkowo pozwala na uzyskanie relatywnie dużej powierzchni mieszkalnej na niewielkiej działce. Dla osób zmotoryzowanych bardzo ciekawą opcją są projekty domów z garażem – jedno- lub dwustanowiskowym – gdzie można wygodnie parkować auto, a dodatkowo przechowywać rowery, kosiarkę, narzędzia ogrodowe itp. 


  Jeśli chodzi o architekturę, wybór jest równie szeroki! Spore grono fanów mają proste i funkcjonalne projekty domów nowoczesnych, które ładnie komponują się np. z krajobrazami wielkomiejskimi. Jeśli ktoś planuje budowę domu na przedmieściu lub w mniejszej miejscowości, lepszym wyborem może okazać się projekt domu klasycznego. Oczywiście można zdecydować się również na projekty domów nawiązujące architektonicznie do stylu śródziemnomorskiego, amerykańskiego, skandynawskiego lub retro. Możliwości jest mnóstwo!


  W New-House sprawimy, że Wasze marzenia o własnym domu staną się rzeczywistością! Zapraszamy do kontaktu – nasi doradcy pozostają do Waszej dyspozycji -> https://new-house.com.pl/kontakt.

  Projekty domów od New-House

  Projekty domów od New-House

  Kiedy zdecydujemy się na budowę domu stoi przed nami trudny wybór. W głowie krążą różnorodne, piękne projekty domów, a można wybrać tylko jeden. Gotowe projekty domów z kosztorysem mogą ułatwić ten wybór.

  New-House buduje domy od 1991 roku, mamy za sobą więcej niż 1500 prac budowlanych. Stale się rozwijamy i poznajemy potrzeby naszych klientów. Wiemy jak trudno zdecydować się na to, jak ma wyglądać przyszły dom, dlatego stworzyliśmy dla inwestorów bazę bogatą w projekty domów z kosztorysem. Można tam obejrzeć szereg gotowych koncepcji, które różnią się od siebie metrażem, rodzajem budynku, stylem projektowania i innymi zależnościami. Gotowe projekty domów i ich cenę można poznać pod adresem: https://new-house.com.pl/projekty-domow. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

   

  Jak wybrać projekt domu jednorodzinnego?

  Jak można zaobserwować, w naszej bazie jest wiele projektów. Głównym podziałem, jaki stosujemy przy rozróżnianiu domów, są ich rodzaje. Czym się różnią te projekty domów jednorodzinnych? Czym się kierować przy wyborze? Spieszymy z pomocą i odpowiadamy:

   

  Projekty domów parterowych

  To jeden z najpopularniejszych wyborów wśród naszych klientów. Dom parterowy ma w sobie wiele atutów ze względu na prostą budowę – brak schodów i skośnych ścian znacznie ułatwia aranżację przestrzeni. Ponadto wybierając projekt domu jednorodzinnego z jednym piętrem, sprawiamy, że całe rodzinne życie jest w jednym miejscu. Łatwiej jest wtedy dbać o bliskość relacji, a także łatwiejsze jest zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu wszystkim domownikom. Jeżeli mieszkamy z osobami starszymi lub z małymi dziećmi schody bez wątpienia mogą okazać się dużym utrudnieniem w funkcjonowaniu.

  Parterowy dom jednorodzinny wcale nie musi być ciasny, wszystko zależy od możliwości finansowych inwestora oraz zakupionej działki. W naszej bazie można znaleźć projekty domów o różnych wielkościach. Mogą to być domy o powierzchni stu metrów kwadratowych, dwustu metrów czy też trzystu. Jeśli nie znajdziesz w naszej bazie projektu, który odpowiadałby Ci metrażem – możemy wykonać dla Ciebie indywidualny projekt domu lub zmodyfikować, któryś z podobających Ci się projektów.

  Projekty domów New-House

  Projekty domów z poddaszem użytkowym

  To drugie z najpopularniejszych projektów, które wykonujemy dla naszych klientów. Dużą zaletą tego rodzaju domu jest niska cena względem uzyskanej przestrzeni. Projekt domu jednorodzinnego z poddaszem to idealne rozwiązanie dla osób, które mają do wykorzystania małą działkę, a chcą uzyskać na niej względnie duży metraż domu.

  Ponadto taki dom to dobre rozwiązanie dla osób, które cenią sobie urozmaicenia architektoniczne. Projekt domu z poddaszem użytkowym może zostać wzbogacony na przykład o balkon albo efektowne okna dachowe. Nasze gotowe projekty domów to także domy z poddaszem. Galeria domów New-House jest bogata w projekty o różnym metrażu i różnym stylu projektowym. Na pewno znajdziesz tam coś dla siebie.

   

  Projekty domów piętrowych

  Chociaż nie są to najczęściej wybierane przez Polaków projekty, to powoli zyskują większe zainteresowanie. To idealne rozwiązanie dla osób, których interesują projekty domów na wąską działkę. Dom piętrowy łączy w sobie zalety domu parterowego i domu z poddaszem użytkowym. Uzyskujemy możliwość łatwiej aranżacji, ponieważ nie mamy tutaj skośnych ścian, a co więcej otrzymujemy maksymalnie duży metraż domu na małej przestrzeni.

  To funkcjonalne, praktyczne rozwiązanie często wykorzystywane przez duże rodziny.

   

  Projekty domów nowoczesnych

  Nasi klienci coraz częściej interesują się nowinkami architektonicznymi i zamiast domów tradycyjnych wybierają projekty domów nowoczesnych. Plany domów nowoczesnych różnią się przede wszystkim pod kątem zastosowanego stylu – to minimalistyczne, oryginalne budynki. Klienci często decydują się na wykorzystanie w nich inteligentnego oprogramowania sterującego alarmem lub oświetleniem.

  Wśród nowoczesnych domów popularność zdobywa np. dom stodoła. Projekty domów w tym stylu to połączenie prostoty i nowoczesnej architektury. Nowoczesny dom stodoła to budynek w kształcie równej, prostokątnej bryły ze spadzistym dachem. Takie plany domów często oferują dużą ilość przeszkleń – dzięki temu dom zyskuje naturalne światło oraz poczucie większej przestrzeni.

  Projekty domów nowoczesnych to wciąż nowe rozwiązanie w Polsce i często wyróżniają się spośród innych. Jeżeli zależy Ci na innych, oryginalnych rozwiązaniach sprawdź projekty domów nowoczesnych w naszej galerii.

   

  Nasze projekty domów

  Galeria domów New-House jest bogata w wiele propozycji, jednak są projekty, które nasi klienci wybierają najchętniej. Zwykle decydują się na domy parterowe lub domy z poddaszem użytkowym, w wyborach przeważają też metraże od 250 do 300 metrów kwadratowych.

  Wśród konkretnych projektów największym zainteresowaniem inwestorów cieszą się te trzy plany domów:

   

  Dom na Parkowej

  To dom parterowy o powierzchni 120 metrów kwadratowych, ale architekt zajmujący się projektem uwzględnił możliwość zagospodarowania również poddasza, w przypadku zainteresowania inwestora. Projekt domu na Parkowej powstał na wzór tradycyjnych, polskich dworków, dlatego jego wygląd jest tak wyjątkowy i przypada do gustu wielu klientom. Wizualizacja gotowego projektu jest dostępna pod linkiem: https://new-house.com.pl/projekt/1068. Dom został zaprojektowany w kształcie litery L i został w nim uwzględniony garaż na dwa auta.

   

  Willa Floryda

  To piętrowy dom, który jest zupełnie inny niż ten wspomniany wcześniej. Projekt domu przedstawia dużą, ponad trzystumetrową powierzchnię z garażem na trzy samochody, tarasem oraz basenem. Dom jest utrzymany w nowoczesnym, komfortowym stylu. Pomieszczenia zostały rozmieszczone na powierzchni dwóch pięter, wszystko jest funkcjonalne i szczegółowo przemyślane. Pełny projekt domu można obejrzeń pod linkiem: https://new-house.com.pl/projekt/1445.

  Projekty domów jednorodzinnych New-House

  Dom z widokiem

  To kolejny dom piętrowy, tym razem utrzymany w klimatach miejskiej nowoczesności. Ważną kwestią było uwzględnienie wysokiej funkcjonalności budynku, co widać po przemyślanym rozmieszczeniu pomieszczeń. Projektanci zadbali o dobre ocieplenie, więc jest to projekt domu energooszczędnego. Plan domu zawiera również garaż na dwa auta oraz zadaszony taras. Więcej na jego temat można przeczytać tutaj: https://new-house.com.pl/projekt/1074.

  To tylko trzy projekty domów od New-House – jest ich znacznie więcej. Wszystkie gotowe projekty domów z kosztorysem można poznać w naszej galerii projektów. Oczywiście, wykonujemy również zlecenia indywidualne – jeśli masz w głowie jakiś plan i szukasz osoby do jego realizacji skontaktuj się z nami. Nasi architekci chętnie wykonają dla Ciebie projekt domu. Współpracujemy również z osobami, które mają już gotowy projekt i szukają wyłącznie wykonawcy.

   

  Przez lata pracy współpracowaliśmy z klientami o różnorodnych wymaganiach i potrzebach, mamy duże doświadczenie i szeroką wiedzę. Możesz podjąć z nami współpracę na każdym etapie, a my zadbamy o to, by efekt Cię satysfakcjonował. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące szczegółów naszej pracy lub sprawdziłeś nasze projekty domów i chcesz dowiedzieć się więcej na temat któregoś z nich – skontaktuj się z nami: https://new-house.com.pl/kontakt.

  Projekty domów od New-House to gwarancja jakości!