Dom murowany

Jaka cegła do budowy domu? Cegła Porotherm – specyfikacja

Jeżeli podjęli już Państwo decyzję o rozpoczęciu budowy domu, należy przejść do kolejnych wyborów. Jednym z nich jest zdecydowanie się na to, jaka cegła do budowy domu zostanie użyta. Dziś zapoznamy Państwa z tym, jaką specyfikację ma cegła Porotherm, która jest najczęściej wybieraną cegłą. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem poddaliśmy analizie jej właściwości – chcemy się nimi z Państwem podzielić!

Jesteśmy firmą budowlaną New-House i działamy na rynku budowlanym od 1991 roku. Pracowaliśmy na różnych materiałach, z różnymi inwestorami i wykonywaliśmy też różne budowy – domy jednorodzinne, wille, rezydencje, gabinety i biura. Doskonale znamy się na swojej pracy, a zgraną grupę wieloletnich pracowników firmy New-House tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i konkretną, stale aktualizowaną wiedzą. Zrealizowanych przez nas projektów jest już około 1500, a chcemy by obszerna wiedza, którą zdobyliśmy w tym czasie, była również przydatna dla Państwa – inwestorów. Wiemy, że czas budowy domu wiąże się z wieloma wątpliwościami i stresem, dlatego zawsze oferujemy naszym klientom pełne wsparcie i doradztwo.

Kompleksowa budowa domu to usługa, którą nasi inwestorzy chętnie wybierają, ponieważ wiedzą, że niesie ze sobą wiele korzyści. Przede wszystkim praca przy budowie przebiega znacznie sprawniej i szybciej, gdy wszystko jest przekazane w ręce jednej, profesjonalnej firmy. Takie rozwiązania niejednokrotnie wiąże się również z obniżeniem kosztów usługi. Kompleksowa budowa domów to wsparcie inwestora w trakcie całego procesu realizacji, zaczynając od wyboru działki i projektu, poprzez budowę i prace pod klucz. W etapach współpracy znajduje się również miejsce na wspólną decyzję co do tego, jaka cegła do budowy domu będzie wykorzystana. Może to być na przykład cegła Porotherm.

dom parterowy z cegły porotherm

Dlaczego cegła Porothem jest tak popularna?

Najbardziej popularna technologia budowania domu to technologia murowana. Z kolei najczęściej wykorzystywana jest wówczas cegła Porotherm, a popularność wyboru tego materiału budowlanego wciąż rośnie. Dlaczego? Osoby, które zastanawiają się jaka cegła do budowy domu powinna zostać użyta, korzystają z opinii osób, które mają budowę już za sobą. Pustaki ceramiczne Porotherm cieszą się niezwykle dobrą renomą zarówno wśród firm budowlanych, jak i inwestorów. Jest to spowodowane wieloma czynnikami, ale najczęściej wskazuje się na ich bardzo dobre właściwości oraz dużą wytrzymałość murów, które powstają z wykorzystaniem tych cegieł.

Najczęściej wybierana jest cegła Porotherm 25 centrymetrów, która jest flagowym produktem tej marki. Przy jej wykorzystaniu można postawić mur na zaprawę tradycyjną o grubości jednego lub półtora centymetra. Z kolei, gdy przy budowie domu jest wykorzystywana cegła Porotherm Profi, mur powstanie na zaprawie cienkowarstwowej klejowej. Gdy korzysta się z takiego rozwiązania pustaki ceramiczne Porotherm muszą być zostać oszlifowane. Co warto podkreślić, wykorzystanie tych cegieł przy budowie znacznie przyspiesza pracę. Dla przykładu budowa ściany parterowej domu jednorodzinnego o powierzchni 200 metrów kwadratowych zajmuje zwykle około 3 tygodni. Natomiast, gdy zostanie wybrana do budowy cegła Porotherm Profi, budowa ściany parterowej trwa tylko tydzień. Trzykrotne przyspieszenie pracy to coś, co podoba się nie tylko inwestorom, ale jest również bardzo cenione przez murarzy.

Jaką specyfikację ma cegła Porotherm?

Co wpływa na to, że cegła Porotherm jest tak chętnie wybierana przez klientów i wykonawców? Wiele osób wcale nie zastanawia się jaka cegła do budowy domu powinna zostać wykorzystana, tylko od razy wybiera cegły Porotherm. Dlaczego? Zdecydowanie wpływa na to ich wyjątkowa specyfikacja.

Pustaki ceramiczne Porotherm są zbudowane z uwzględnieniem pustych przestrzeni wewnątrz cegły (to cegła poryzowana), dzięki czemu uzyskuje się wyższy współczynnik termoizolacyjności i akumulacji ciepła. Co ważne, cegły Porotherm są tworzone głównie z wypalanej gliny, dzięki czemu nie są wrażliwe na wodę i wilgoć.

Najczęściej wybieranym rodzajem pustaka jest cegła Porotherm 25, ale to nie jedyne z możliwych wymiarów. Cegła Porotherm wymiary ma następujące:

 • szerokość: 80, 188, 250, 288, 375, 380, 440 mm,

 • wysokość: 220, 238 mm,

 • długość: 188, 220, 248, 375, 498 mm.

Ustandaryzowane wielkości cegieł pozwalająca ułatwienie pracy murarzy, w przypadku zastosowania niestandardowych elementów budowlanych. Cegła Porotherm wymiary ma takie, które pozwalają na stworzenie całej budowy przy użyciu tylko tej technologii. To bardzo istotna cecha, ponieważ nie poleca się łączenia różnych technologii np. budowa ścian nośnych cegłą Porotherm, a działowych z gazobetonu. Decydując się na murowanie ścian Porotherm warto mieć na uwadze, że tę technologię można wykorzystać zarówno do ścian nośnych jak i działowych. Do budowy ścian nośnych wykorzystywana jest zwykle, wspominana już, cegła Porotherm 25, natomiast ściany działowe są murowane cegłą 11. Najczęściej muruje się je na zaprawie, ponieważ zapewniają większą stabilność, ale czasami stosuje się również zaprawę klejową.

Murowanie ścian Porotherm można podzielić również na dwie, podstawowe klasy wytrzymałościowe:

 • 15 mPa,

 • 10 mPa.

Rozpiętość klas wytrzymałościowych jest szersza, ale te dwie należą do podstawowych wyborów. Oczywiście, cena cegły Porotherm jest zależna od wybranej wytrzymałości, więc trzeba mieć to na uwadze. Z naszej strony możemy polecić wybór cegły o wyższej wytrzymałości, może ona służyć jako podstawowa ściana nośna i pozwala na murowanie ścian Porotherm nawet trzech, czterech kondygnacji np. w formie wypełnienia konstrukcji żelbetowej.

zbuduj dom parterowy z cegły porotherm

Jakie zalety ma murowanie ścian Porotherm?

Pustaki ceramiczne Porotherm mają szereg zalet i to właśnie dlatego są tak lubiane przez inwestorów i firmy budowlane. Oto część z nich:

 • Niewrażliwe na wilgoć – cegły Porotherm, dzięki temu, że są wykonane z wypalanej gminy, nie tracą swoich właściwości nawet wtedy, gdy są zanurzane w wodzie. Nie można tego powiedzieć na przykład o cegłach z gazobetonu, które bardzo szybko tracą swoje parametry wytrzymałościowe.

 • Wysokie wartości akumulacyjne - murowanie ścian Porotherm gwarantuje uzyskanie bardzo dobrych wyników wartości akumulacyjnych. Wynika to z faktu, że cegły Porotherm są poryzowane. W prostym rozumieniu działa to tak, że kumulują ciepło, gdy jest wysoka temperatura na zewnątrz, natomiast, gdy jest zimno oddają ciepło.

 • Szybkość pracy – cegła Porotherm pozwala na szybką i komfortową pracę, cenią ją zarówno murarze, jak i osoby zajmujące się instalacjami. Domy wykorzystujące murowanie ścian Porotherm są wznoszone względnie szybko, w porównaniu do innych technologii, co podoba się również samym inwestorom.

 • Cena cegły Porotherm – ten rodzaj pustaków ceramicznych jest sztandarowym materiałem budowlanym i wybiera go większość osób. Jest popularna i to sprawia, że cena cegły Porotherm jest przystępna dla większości inwestorów.

Czy my, jako firma budowlana z wieloletnim doświadczeniem, polecamy murowanie ścian Porotherm? Zdecydowanie! My również, w trakcie budowy, chętnie wykorzystujemy cegły Porotherm – jest to technologia bardzo lubiana przez naszych pracowników, a przy okazji daje ona również wspaniałe efekty dla inwestorów. Jeśli zastanawiają się Państwo jaka cegła do budowy domu powinna zostać użyta, możemy z czystym sumieniem polecić właśnie tę technologię.

Reklama

Murowanie ścian Porotherm z firmą New-House

Jeżeli są Państwo zainteresowani budową domu – zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy firmą, która zawsze profesjonalnie podchodzi do współpracy z klientem. Nasze doświadczenie pozwoliło nam poznać potrzeby inwestorów i wiemy jak wyjść im naprzeciw.

Wiemy, że czynnik finansowy jest często kwestią decydującą przy podejmowaniu decyzji i nie chodzi tu tylko o to jaka jest cena cegły Porotherm, ale również ile kosztuje sama budowa domu. Z tego względu oferujemy Państwu skorzystanie z naszego kalkulatora budowlanego, gdzie mogą Państwo sprawdzić szacowany koszt budowy domu do stanu deweloperskiego. Kalkulator budowlany jest dostępny w linku: https://new-house.com.pl/kalkulator-budowy-domu.

Nasza oferta jest również bogata w gotowe projekty domów, z których mogą Państwo skorzystać. Są to propozycje zróżnicowane pod kątem wielkości, stylu i sposobu budowy. Można się z nimi zapoznać w linku: https://new-house.com.pl/projekty-domow. Zachęcamy do skorzystania z filtrów wyszukiwania, pozwolą znaleźć takie projekty, które będą najbliższe Państwu oczekiwaniom.

Mamy nadzieję, że po tym artykule nie zastanawiają się już Państwo jaka cegła do budowy domu będzie najlepsza. W przypadku jakichkolwiek pytań, które dotyczą cegły Porotherm lub naszych usług, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Dane kontaktowe można znaleźć pod adresem: https://new-house.com.pl/kontakt.

cegła porotherm newhouse

Cegły wapienno piaskowe - czy cegła Silka to dobry wybór?

Jaka cegła do budowy domu? Przed tym pytaniem stają wszyscy inwestorzy. Wybór jest bardzo istotny, bo będzie miał w późniejszym czasie znaczący wpływ na stabilność i wytrzymałość budynku. Cegła Silka jest jednym z najpopularniejszych wyborów, jeśli chodzi o budowę domu. Dlaczego? Jaką specyfikację mają cegły wapienno piaskowe? Postaramy się odpowiedzieć na te pytania w tym artykule.

Jesteśmy firmą budowlaną, która pracuje na rynku od 1991 roku. New-House miało możliwość pracy przy różnych realizacjach, były wśród nich małe i duże domy jednorodzinne, gabinety lekarskie, biura, wille z basenem, piętrowe rezydencje. Różne typy realizacji wymagały zastosowania różnych technologii, a w tym również różnych cegieł . Znajdowały się tam również cegły wapienno piaskowe (cegły Silka), ale również cegły ceramiczne. Mamy dzięki temu porównanie i zawsze służymy pomocą w doborze odpowiedniego materiału budowlanego.

Wśród naszych usług znajduje się kompleksowa budowa domów, na którą chętnie decydują się inwestorzy. Taki typ współpracy gwarantuje pełne wsparcie profesjonalistów na każdym etapie realizacji – również w trakcie wyboru materiałów budowlanych. Kompleksowa budowa domu to wieloetapowy proces, który może zacząć się już przy tworzeniu projektu domu. Oferujemy naszym klientom gotowe projekty domów (dostępne na stronie https://new-house.com.pl/projekty-domow) oraz indywidualne realizacje wykonywane we współpracy z architektem. Projektanci od New-House wykonują również adaptacje gotowych klientów, jeśli pojawi się taka prośba inwestora.

Kompleksowa budowa domu to nie tylko poczucie pewności, że realizacja jest w rękach specjalistów, ale również przyspieszenie procesu samej budowy oraz możliwość zaoszczędzenia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie przebiegu naszej usługi – chętnie na nie odpowiemy!

dom murowany z cegły silka z newhouse

Cegły wapienno piaskowe Silka – jak je wykorzystać?

Nasze wieloletnie doświadczenie sprawiło, że niejeden projekt, z niemal 1500 zrealizowanych, był wykonywany z wykorzystaniem cegły Silka. Jak wygląda praca, gdy wykorzystywana jest cegła silikatowa? Jak oceniamy ten materiał budowlany?

Cegła Silka składa się przede wszystkim z wapna i piasku, co generuje wiele zalet w jej specyfikacji. Zanim jednak do nich przejdziemy, chcielibyśmy opisać nieco budowę samej cegły Silka. Są to bloki uwzględniające otwory montażowe, które ułatwiają wykorzystanie cegły – można użyć przy nich specjalistycznego chwytaka. Cegły Silka można murować na zaprawę klejową i zwykłą, ale zdecydowanie częstszym wyborem jest właśnie zaprawa klejowa.

Cegła silikatowa jest bardzo wytrzymałym materiałem i może być wykorzystywana przy budowie ściany nośnej. Przy budowie zwykle wykorzystuje się cegły o grubości 24 centymetrów, z wytrzymałością 15 mPa (to praktycznie najwyższa wytrzymałość wśród typowych cegieł na ściany nośne). Murowanie ścian Silka jest często wykorzystywane jako wypełnienie konstrukcji żelbetowej na kilku kondygnacjach.

cegla silka w newhouse

Jakie ma zalety murowanie ścian Silka?

Cegły wapienno piaskowe Silka konkurują na rynku z innymi popularnymi rozwiązaniami np. cegłą Porotherm. Trudno określić, które rozwiązanie jest korzystniejsze, każde z nich ma swoje wady i zalety. Ważne jest przede wszystkim dopasowanie cegły do jej przeznaczenia, a w tym pomagają specjaliści. Cegła silikatowa dane techniczne ma bardzo dobre, a to się przekłada na silne zalety.

 • Dobra akustyka - cegła silikatowa jest dość ciężka, ma dużą gęstość, a to zapewnia dobre wygłuszenie. Cegła silikatowa akustyczna jest tym bardziej wygłuszająca hałasy im większą ma gęstość, warto na to zwrócić uwagę. Najczęściej w budowach jest wykorzystywana cegła silikatowa akustyczna, jeżeli dom ma być postawiony np. przy ruchliwej ulicy. Ich zastosowanie pozwala na zadowalające wyciszenie, a jeżeli cegła silikatowa akustyczna zostanie połączona z odpowiednimi oknami dźwiękochłonnymi, cisza będzie gwarantowana.

 • Wysoka wytrzymałość - murowanie ścian Silka świetnie się sprawdzi przy stawianiu wielokondygnacyjnych budynków. Są one wytrzymałe i dobrze się sprawdzają, jako ściany nośne budynku.

 • Odporność – jeśli chodzi o to, jakie ma cegła silikatowa dane techniczne, to na pewno można podkreślić jej wysoką odporność, dzięki zastosowaniu wapna. Użycie cegły Silka pozwala na wyeliminowanie ryzyka pojawienia się różnych drobnoustrojów, bakterii.

 • Trwałość – domy budowane z cegły Silka są bardzo trwałe i wytrzymują nawet najtrudniejsze warunki atmosferyczne. Dzięki temu ma się pewność, że budowa domu będzie inwestycją na lata.

Oczywiście, trzeba też mieć na uwadze, że nic nie jest rozwiązaniem idealnym. Cegła silikatowa traci w konkurencji z cegłą Porotherm w zestawieniu parametrów termicznych. Silka wymaga dodatkowego ocieplenia, aby uzyskać odpowiedni efekt. Jeśli przy budowie są wykorzystywane cegły wapienno piaskowe, wówczas ocieplenie jest zwykle 20-centymetrową warstwą styropianu. Jeśli chodzi o murowanie ścian Silka jest nieco trudniejszą cegłą niż Porothem – bardziej wymagającą dla murarzy i instalatorów.

budowanie domu z cegły silka - new house

Czy cegła Silka to wybór, który popieramy?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem i dużą, specjalistyczną wiedzą. Z tego względu klienci często kierują do nas wiele pytań – o to, jaka cegła do budowy domu powinna zostać wybrana, jaka jest cena cegieł Silka, czy to dobry wybór i czy go osobiście polecamy.

Cegła Silka to cegła, z której bardzo często korzystamy. Jest to popularne rozwiązanie, którego wybór niesie ze sobą wiele korzyści i śmiało możemy go polecić. To sprawdzone rozwiązanie, które zadowala wielu inwestorów i być może zadowoli również Państwa podczas budowy domu. Jeżeli chodzi o to, jaka jest cena cegieł Silka – zależy to od metrażu domu. Im większa ilość zamawianych cegieł tym niższa cena jednostkowa.

Polecamy również zapoznanie się z szacowanym kosztem budowy domu, nie tylko z ceną zakupu materiałów. Przygotowaliśmy dla inwestorów kalkulator budowlany, który obliczy dla Państwa jaki koszt budowany domu do stanu deweloperskiego, będą musieli Państwo ponieść. To intuicyjne narzędzie, które dopasowuje się do indywidualnych oczekiwań inwestora. Warto z niego skorzystać. Jest dostępne pod adresem: https://new-house.com.pl/kalkulator-budowy-domu.

Domy z gazobetonu – wady i zalety

Technologie budowy domu są różnorodne, a każda z nich ma swoje wady i zalety, które przekonują kolejnych inwestorów. Osoby stojące przed podjęciem decyzji o realizacji domu jednorodzinnego zastanawiają się na przykład czy lepiej jest budować dom z cegły ceramicznej czy zdecydować się na dom z gazobetonu. Rzeczywiście, domy z gazobetonu to częsty wybór na polskim rynku budowlanym. Jednak, czy jest to najlepsza decyzja z możliwych? Jakie wady i zalety ma ta technologia?

Domy z gazobetonu to po prostu domy budowane przy użyciu betonu komórkowego, inaczej nazywa się go również suporeksem i siporeksem. To prosty w montażu materiał, dlatego chętnie jest wybierany przez inwestorów – praca na sprawdzonym produkcie jest sprawniejsza i bezpieczniejsza. Gazobeton ma również wiele innych zalet, przede wszystkim podkreśla się jego świetne parametry izolacji termicznej.

Czym się charakteryzują domy z gazobetonu?

Sam gazbeton został opatentowany w 1924 roku, a kilka lat później rozpoczęto jego produkcję na większą skalę. W połowie lat pięćdziesiątych ta technologia dotarła do Polski, dzięki czemu dziś można zdecydować się właśnie na dom z betonu komórkowego.

Gazobeton to cegła wapienno-piaskowa, do której dodaje się odpowiedni spulchniacz. Zaczyna się wydzielanie gazów, które powodują powstanie sporyzowanej struktury materiału. Dzięki temu beton komórkowy jest lżejszy i cieplejszy. Niestety, im cieplejszy materiał tym ma gorsze parametry wytrzymałościowe. Domy z gazobetonu w porównaniu do domów budowanych na przykład z cegły ceramicznej, są znacznie słabsze. Wytrzymałość cegły ceramicznej Porotherm to 15 mPa, podczas gdy wytrzymałość betonu komórkowego to około 2,5 mPa. Oczywiście, są to wystarczające parametry do budowy domu, ale czasami konieczne jest użycie wzmocnień żelbetowych. Jeżeli natomiast chodzi o koszt – jest on porównywalny do cen cegieł ceramicznych.

Porowatość gazobetonu określa się na poziomie około osiemdziesięciu procent, co gwarantuje świetne warunki energooszczędne. Dom z gazobetonu jest najczęściej budowany przy użyciu materiału o klasie gęstości w granicach 400 – 600. Można zakupić również beton komórkowy o niższej klasie gęstości, co zagwarantuje jeszcze lepsze parametry izolacji termicznej, ale jednocześnie spadnie ich wytrzymałość.

Jakie zalety mają domy z gazobetonu?

Ta technologia cieszy się sporą popularnością ze względu na zestaw bardzo silnych zalet. Inwestorzy, który decydują się na dom z gazobetonu, wymieniają zazwyczaj poniższe cechy.

Świetna izolacja termiczna

Porowatość materiału sprawia, że beton komórkowy wyróżnia się bardzo wysoką izolacją termiczną. Jest to ważne dla inwestorów, którym zależy na budowie domu energooszczędnego. Im niższa klasa gęstości materiału, tym lepsze parametry izolacyjne. Dom z gazobetonu zapewni zatrzymanie ciepła zimą i będzie zapobiegał nagrzaniu wnętrza latem. Co więcej, ta technologia zapewnia również dobrą izolację radiacyjną. Budowa domu z gazobetonu może się odbywać w formie stawiania ścian jednowarstwowych.

Łatwa i szybka budowa

Bloczki betonu komórkowego mają w sobie zamknięte małe bańki powietrza, które wpływają na lekkość materiału. Gazobeton zapewnia nawet osiemdziesiąt procent powietrza w jednym bloku. Co więcej, materiał jest bardzo łatwy w obróbce i potrzebna tylko kilku prostych narzędzi do przeprowadzenia realizacji. Firmy budowlane często decydują się na stosowanie dużych bloczków betonu komórkowego, bo to znacznie przyspiesza prace i ogranicza zużycie m.in. zaprawy murarskiej. Domy z gazobetonu łatwo i szybko się tynkuje.

Wysoka odporność

Budowa domu z gazobetonu to także gwarancja wysokiej ognioodporności. Beton komórkowy zalicza się do materiałów niepalnych, co oznacza, że pod wpływem ewentualnego pojawienia się pożaru, gazobeton nie będzie wydzielał szkodliwych substancji, a ściany nie będą się nagrzewać zapobiegając tym samym rozprzestrzenianiu się ognia. Domy z gazobetonu charakteryzują się również odpornością na mróz, grzyby, pleśń.

Czy budowa domu z gazobetonu ma wady?

Niestety, domy z gazobetonu nie są rozwiązaniem, które docenią wszyscy. Mają one kilka wad, o których trzeba wiedzieć, by podjąć świadomą, przemyślaną decyzję.

Duża nasiąkliwość

Wysoka porowatość materiału wpływa nie tylko na jego lekkość i ciepło, ale niestety ma duże znaczenie w przypadku parametrów chłonności wilgoci. Domy z gazobetonu łatwo poddają się zawilgoceniu, dlatego ten materiał nie powinien być stosowany w miejscach o dużym poziomie wilgotności. Bloczków betonu komórkowego raczej nie poleca się do budowania piwnic i nisko osadzonych ścian konstrukcyjnych. Dom z gazobetonu, którego ściany nasiąkną wilgocią, utraci swoje świetne parametry termoizolacyjne.

Niska wytrzymałość na ściskanie

Budowa domu z betonu komórkowego wiąże się z uzyskaniem wytrzymałości w granicach od 2 do 5 mPa. Taki wynik wiąże się z niską wytrzymałością na ściskanie, dlatego w przypadku większych obciążeń warto zdecydować się na zastosowanie wzmocnień żelbetowych. Takie parametry są jednak odpowiednie do budowy domów jednorodzinnych.

Słaba izolacja akustyczna

Dużą wadą tego typu realizacji są także niezbyt dobre parametry izolacji akustycznej. To również wynik dużej porowatości bloczków. Można ten efekt zniwelować decydując się na materiał o wyższej klasie gęstości. Nie będzie to jednak tak dobra ochrona przed zewnętrznymi hałasami jak w przypadku innej techniki budowy.

Budowa domu z gazobetonu

Podoba się Państwu taka technika budowy? Warto zapoznać się z przykładowymi projektami domów jednorodzinnych. Firma New-House udostępnia na swojej stronie bazę gotowych projektów. Wśród nich mogą Państwo znaleźć propozycje domów parterowych, piętrowych i z poddaszem użytkowym. Projekty są zróżnicowane zarówno pod kątem powierzchni użytkowej, kosztu realizacji, jak i techniki budowy. Co więcej, każda z propozycji może zostać poddana adaptacji i dopasowana do Państwa potrzeb, dzięki czemu z łatwością może dla Państwa zostać wykonana budowa domu z gazobetonu.

Gotowe projekty domów mogą Państwo obejrzeć pod linkiem: https://new-house.com.pl/projekty-domow.

Dla osób, które mają już jasno określony zamysł realizacji, polecamy zapoznanie się z intuicyjnym kalkulatorem budowlanym. Na podstawie wprowadzonych przez Państwa danych kalkulator obliczy dla Państwa szacunkowy koszt budowy domu do stanu deweloperskiego.

Zachęcamy do skorzystania z narzędzia na naszej stronie internetowej: https://new-house.com.pl/kalkulator-budowy-domu.

Budowa domu z gazobetonu z New-House

Jeżeli natomiast szukają Państwo firmy, która może zrealizować wymarzony dom z gazobetonu, zachęcamy do współpracy z New-House. Z powodzeniem działamy na rynku budowlanym od 1991 roku i mamy za sobą już około tysiąca pięciuset realizacji wykonanych różnymi technikami. Współpraca z nami wiąże się z dziesięcioletnią gwarancją na wykonane usługi. Zapewniamy sprawną budowę i wsparcie na każdym etapie realizacji. W przypadku pytań lub chęci nawiązania współpracy, zapraszamy do kontaktu: https://new-house.com.pl/kontakt. Jesteśmy dostępni codziennie w godzinach 7-21.

Kompleksowa budowa domów to nasza specjalność!

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie artykuły