• NewHouse formularz kontaktowy
  • NewHouse 501-131-233
  • Zamknij
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez New-House moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie. Pokaż pełną treść zgody

    New-House Sp.z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie, ul. Twórcza 36, 03-289 Warszawa ("Firma") informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Firmę w celu: odpowiedzi na zadane pytanie, przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Firmę (b), przekazywania informacji handlowej (c) - w zależności od udzielonej przez Panią/Pana zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem.

    Wyrażam zgodę na otrzymanie od New-House informacji handlowej nt budowy domu za pomocą poczty elektronicznej, telefonu i SMS-ów.
  • NewHouse Inne projekty

Pracownia WERK.pl dostarcza projekty wyłącznie indywidualne.

Proces koncepcyjny jest zawsze poprzedzony dokładną analizą potrzeb Inwestorów; rozmowami; spotkaniami. Ten sposób pracy czasem trwa nawet kilka miesięcy jednak wychodzimy z założenia, że dom jest inwestycją na lata i ma być dopracowany w najmniejszym szczególe. Domy projektujemy w całej rozciągłości skali – od położenia na działce, do tzw "klamki" integrując otoczenie budynku, jego wizerunek i wnętrza. Działamy na polu projektowania architektonicznego od 15 lat i nigdy nie zdarzyło się nam zaprojektować dwóch podobnych do siebie obiektów. Zawsze jest to proces autorski. Zaczynamy od białej karty. Projektujemy koncepcyjnie rysując odręcznie. Na dalszym etapie wchodzą komputery i precyzyjna inżynieria od obliczeń wytrzymałościowych w 3D po granularną symulację rozproszenia światła we wnętrzach. Sami mamy ogromną satysfakcję widząc dopracowaną realizację stworzoną od podstaw. Poza zleceniami prywatnymi, rozwijamy się stale startując co jakiś czas w konkursach architektonicznych.

Naszym dużym sukcesem było pierwsze miejsce w międzynarodowym konkursie „Designing in Teheran” zorganizowanym przez firmę Benetton, gdzie pokonaliśmy ok. 1,5 tysiąca pracowni z całego świata.

http://www.archdaily.com/26494/designing-in-teheran-grzegorz-witold-woronowicz

Portfolio
Zobacz portfolia innych architektów
X