Powrót do realizacji

Rodzinny dom dla trzech pokoleń na Warszawskim Ursynowie.

Rodzinny dom dla trzech pokoleń wg indywidualnego projektu. Metraż....Oryginalna architektura i elewacja nawiązuje do szkockich rezydencji. Czas budowy 12 miesięcy.
 

Zachęcamy do obejrzenia poniższej galerii zdjęć z tej realizacji.

Nasze realizacje projektów domów to bogata kolekcja kilkuset fotografii udostępnionych dzięki uprzejmości naszych klientów. Przedstawiamy realizacje domów jednorodzinnych – zarówno tych tańszych w budowie, jak i bardziej ekskluzywnych, willi, rezydencji, domów tradycyjnych i nowoczesnych. Nasze zdjęcia z budowy to również doskonałe źródło inspiracji dla tych osób, które dopiero planują inwestycję w swoje wymarzone cztery ściany!

 

Realizacje domów z New-House

W naszym portfolio znaleźć można realizacje projektów domów o różnej powierzchni oraz w różnych stylach architektonicznych.

 

Domy w stylu nowoczesnym cechują się zazwyczaj prostym, geometrycznym kształtem, płaskim dachem, dużymi przeszkleniami oraz obecnością rozległych tarasów. Elewacje mogą być wykończone przy pomocy na pierwszy rzut oka przeciwstawnych materiałów, np. betonu oraz drewna. Nowoczesność przejawia się także m.in. w zastosowaniu technologii energooszczędnych czy proekologicznych.

 

W New-House zbudowaliśmy wiele domów w stylu minimalistycznym – prostych, bryłowatych, z elewacją bardzo często ograniczającą się do jednokolorowego, jasnego tynku. Elementy wykończeniowe domów w stylu minimalistycznym bywają wykonane są z metalu, betonu oraz szkła. Stąd niekiedy wrażenie ich futurystyczności – to z pewnością rozwiązanie dla odważnych!

 

Choć tego typu domy również charakteryzują się dość prostą, a nawet minimalistyczną architekturą, to jednak równocześnie są ciepłe oraz przytulne! W New-House posiadamy olbrzymie doświadczenie w budowie domów w stylu skandynawskim – proponujemy naszym klientom proste domy bez zbędnych zdobień i detali, z rozległymi tarasami, rozwiązaniami ekologicznymi i kolorystyką utrzymaną w barwach ziemi (beże, brązy, zieleń).

 

Marzy Ci się luksusowa rezydencja rodem ze słonecznej Kalifornii lub nowojorskich przedmieść? Nie ma problemu! W New-House wybudujemy również taki dom! Może to być rozległa parterowa willa albo dom piętrowy ze strychem (wówczas powinien być wykończony przy pomocy dwuspadowego domu). Elewacja? Może to być prosty biały tynk albo dekoracyjny klinkier elewacyjny w kolorze ceglastym.

 

Domy w stylu wiejskim cechują się architekturą jak najbardziej dopasowaną do otaczającej je przyrody. Materiałem dominującym w wielu przypadkach jest naturalne drewno, które symbolizuje stare, tradycyjne budownictwo. Do tego np. kontrastujące białe obramowanie okien, dwuspadowy dach pokryty ceglaną dachówką i domek w wiejskim stylu gotowy! Sprawdź, jakie domy nawiązujące do stylu wiejskiego wybudowaliśmy naszym klientom!

 

Tego typu inwestycje są widocznym nawiązaniem do architektury mieszkalnej spotykanej w Grecji, Portugalii czy Hiszpanii. Najczęściej są to parterowe, dość przestrzenne domy z okiennicami oraz białą elewacją zdobioną naturalnymi kamieniami. Dość popularne kolory to także błękit, wszelkie odcienie koloru żółtego i pomarańczowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami!

 

Budownictwo klasyczne niezmiennie cieszy się wśród naszych klientów olbrzymią popularnością! Nie może to dziwić, jeśli wziąć pod uwagę fakt, że budowane przez New-House domy w stylu klasycznym są eleganckie i ponadczasowe. Mogą cechować się np. obecnością słupów podtrzymujących balkony, wystających lukarn, półokrągłych okien czy żeliwnych, ażurowych balustrad.

 

To oczywiście tylko kilka przykładów naszych realizacji – o wiele więcej znajdziesz na załączonych poniżej zdjęciach z budowy. Na własne oczy zobacz, jak pomagamy klientom spełniać ich marzenia! Zachęcamy do kontaktu -> https://new-house.com.pl/kontakt.

Autorskie projekty, profesjonalne wykonanie

Pośród naszych dotychczasowych realizacji znajdziecie Państwo nowoczesne domy jednorodzinne zaprojektowane przez naszych wykwalifikowanych architektów i zbudowane przez sprawdzony zespół fachowców.

Poza budową domów zajmujemy się również zagospodarowaniem terenu, a także dbamy o wszelkie formalności związane z budową.

New-House to firma, istniejąca na rynku już od ponad 25 lat. Jeżeli skorzystają Państwo z naszych usług, w zamian otrzymacie dom na wiele pokoleń.

Domy parterowe i piętrowe, nowoczesne i tradycyjne

Część z prezentowanych realizacji powstała na bazie projektów przygotowanych wspólnie z New-House.

Jeżeli posiadają Państwo już gotowy projekt, możecie skorzystać z kalkulatora budowy domu. Po wypełnieniu formularza otrzymacie Państwo od nas wycenę realizacji projektu. Zapraszamy!

Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu, od 7:00 do 21:00.

Chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Zachęcamy do kontaktu.
+48 504 125 130

r_skulimowski_contact_section_new