alert
Pozdrawiamy Zespół New-House

PROJEKTY
Z INTERNETU

Największą zaletą wyboru projektu w bogatych zasobach Internetu jest ich duży wybór. Szacuje się, że w sieci obecnie dostępnych jest ok. 120 tys. projektów budowlanych domów jednorodzinnych.

Jeżeli mają już Państwo wybrany projekt z Internetu, zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza. W ciągu 2 dni roboczych przygotujemy wycenę domu i skontaktujemy się z Państwem.
contact_form_checkbox_checked contact_form_checkbox_unchecked Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez New-House moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie. Pokaż pełną treść zgody.

New-House Sp.z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie, ul. Twórcza 36, 03-289 Warszawa ("Firma") informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Firmę w celu: odpowiedzi na zadane pytanie, przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Firmę (b), przekazywania informacji handlowej (c) - w zależności od udzielonej przez Panią/Pana zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od New-House informacji nt budowy domu za pomocą poczty elektronicznej, telefonów, SMS-ów.

Akademia Budowlana New-House

Jeśli chcą Państwo skorzystać z bezpłatnej porady budowlanej, zachęcamy do podania swojego numeru telefonu - zadzwonimy w ciągu 48 godzin.