New House Wyszukiwarka

Brak wyników spełniających podane kryteria

Projekty domów od New-House

Jedną z najważniejszych decyzji, którą podjąć muszą inwestorzy planujący budowę własnego domu, jest wybór odpowiedniego projektu. W New-House wiemy, że zdecydowanie się na konkretny projekt domu nie jest łatwe – należy wziąć pod uwagę możliwości finansowe, wymiary działki, możliwe powiększenie rodziny w przyszłości, indywidualne gusta architektoniczne i wiele innych aspektów. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by pomóc Państwu także na tym etapie inwestycji!

Wyboru wymarzonego projektu domu z New-House można dokonać na jeden z czterech sposobów.

Internet jest prawdziwym skarbcem gotowych projektów domów – zarówno tych prostych i klasycznych, jak i nowoczesnych, w stylu amerykańskim, skandynawskim i wielu innych. Szacuje się, że w sieci dostępnych jest grubo ponad 100 tys. projektów domów – w New-House jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każdy z nich!

Na naszej stronie internetowej znaleźć można tysiące gotowych projektów domów – klasycznych, designerskich, zachwycających funkcjonalnością oraz cieszących oko architektonicznymi detalami. Zebranie ich wszystkich w jednym miejscu sprawia, że szukanie tego odpowiedniego przebiega wygodniej i sprawniej!

Czasami bywa i tak, że mimo ogromu gotowych projektów domów, nie można znaleźć swojego ideału – wówczas zapraszamy do skorzystania z naszych usług projektowych. Architekt New-House przygotuje specjalnie dla Państwa projekt domu na indywidualne zamówienie, spełniający wszystkie oczekiwania!

Jeśli jesteście Państwo posiadaczami nietypowej działki albo marzycie o dużym domu, o powierzchni przekraczającej 200 metrów kwadratowych, możecie również skorzystać z usług zewnętrznego architekta – jesteśmy w pełni elastyczni i otwarci również na tego typu formę współpracy!

Praktyczna wyszukiwarka projektów domów od New-House


Znalezienie odpowiedniego projektu domu to bardzo istotna kwestia przed rozpoczęciem procesu budowy. Wiemy, że w ogromie gotowych projektów podjęcie odpowiedniej decyzji nie jest sprawą łatwą, a dodatkowo – żmudne przeszukiwanie zasobów Internetu może zajmować mnóstwo czasu i budzić irytację zamiast radosnego podekscytowania.


Z tego względu na naszej stronie New-House uruchomiliśmy praktyczną wyszukiwarkę, dzięki której w kilku kliknięciach można łatwo znaleźć projekty dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań! Klasyczny dom parterowy, a może imponująca rezydencja w stylu nowoczesnym? Wyszukiwarka projektów domów New-House pomoże Ci podjąć tę jakże ważną decyzję!


Projekty domów jednorodzinnych od New-House – na jaki się zdecydujesz?


Na naszej stronie internetowej znaleźć można przeróżne gotowe projekty domów jednorodzinnych, dzięki czemu wybór tego odpowiedniego nie sprawia żadnych problemów!

Nasze projekty domów parterowych to tysiące propozycji dla osób zarówno ceniących proste formy, jak i poszukujących imponującej rezydencji. Głównym atutem domów parterowych jest ich funkcjonalność – wszystkie pomieszczenia znajdują się na jednym poziomie, co pozwala na swobodne poruszanie się po całym budynku. Brak schodów i skosów daje natomiast wyjątkowo szerokie możliwości aranżacyjne. Co ważne, domy parterowe charakteryzują się również bardzo wyraźnym podziałem na strefę dzienną, nocną oraz gospodarczą.


Oczywiście aby dom parterowy spełniał wszystkie oczekiwania, należy bardzo precyzyjnie rozplanować zarówno wielkość, jak i układ znajdujących się w nim pomieszczeń. Nasze projekty domów parterowych cechują się właśnie tego typu funkcjonalnością, co znacznie podnosi komfort codziennego użytkowania domu już po zakończeniu budowy. Na domy parterowe często decydują się single, dla których jest to ciekawa alternatywa dla mieszkania w bloku, osoby z małymi dziećmi (umiejscowienie wszystkich pomieszczeń na jednym poziomie ułatwia opiekę nad maluchami) oraz seniorzy, dla których schody mogłyby stanowić przeszkodę komunikacyjną.

W ostatnich latach projekty domów z poddaszem to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych wśród inwestorów opcji. Budowa tego typu domu pozwala na uzyskanie sporej powierzchni użytkowej nawet na niezbyt dużej działce, a dodatkowo – budowa domu z poddaszem bardzo często okazuje się najkorzystniejsza pod względem finansowym (relatywnie niski koszt budowy w przeliczeniu na metr kwadratowy budynku). Projekty domów z poddaszem w zdecydowanej większości przypadków charakteryzują się wyraźnym podziałem na strefę nocną mieszczącą się na poddaszu oraz strefę dzienną na parterze.

W tej kategorii coś dla siebie znajdą zarówno osoby ceniące klasyczną, prostą bryłę budynku, jak i miłośnicy ciekawych detali architektonicznych w postaci balkonów, tarasów czy przeszkleń. Projekty domów z poddaszem mogą być dostosowane do potrzeb zarówno małych, jak i dużych rodzin, osób młodych i starszych. Dodatkowa przestrzeń poddasza daje olbrzymie możliwości aranżacyjne – można tam stworzyć pokoje dla rodziców lub dzieci, domowy gabinet i wiele innych!

Projekty domów nowoczesnych to zazwyczaj proste, zwarte konstrukcje, oszczędne zarówno w formie architektonicznej, jak i detalach. Bardzo często charakteryzują się inteligentnymi rozwiązaniami funkcjonalnymi, ciekawymi pomysłami projektowymi, jak i troską o ochronę środowiska. Projekty domów nowoczesnych to zazwyczaj niebanalność i oryginalność, brak niefunkcjonalnych przestrzeni, przemyślana i komfortowa komunikacja między poszczególnymi pomieszczeniami. Zdecydowana większość z nich nie jest także zbytnio rozbudowana pod względem szczegółów dekoracyjnych, więc doskonale wygląda zarówno na niewielkich działkach, jak i otwartych przestrzeniach.
Jeśli macie Państwo przeczucie, że tradycyjny dom nie spełni Państwa oczekiwań, warto zapoznać się ofertą naszych projektów domów w stylu nowoczesnym – wzbudzają one zachwyt każdego domownika oraz gościa! Budynki tego typu to zazwyczaj przestronność, minimalizm oraz prostota brył, bardzo często zbliżonych do geometrycznych. Nowoczesne domy wyróżniają się na tle innych, budzą zainteresowanie i przyciągają spojrzenia. Wszystkich miłośników niebanalnych pomysłów na dom zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Coraz więcej inwestorów decyduje się na budowę domu pod miastem, wobec czego dojazd do pracy czy szkoły wymaga posiadania własnego samochodu. Oczywiście właścicielami aut są także osoby, które budują dom w granicach miasta, a nawet jeśli dotąd go nie posiadały, nie wykluczają, że zmieni się to w przyszłości. W każdej z tych sytuacji pojawia się konieczność wygodnego, bezpiecznego parkowania auta – rozwiązaniem jest więc projekt domu z garażem. W New-House mamy ich naprawdę wiele!

Projekty domów z garażem cieszą się naprawdę sporą popularnością – garaż to nie tylko miejsce na samochód, ale także dodatkowa przestrzeń do przechowywania rowerów, kosiarki, narzędzi ogrodniczych. W zależności od indywidualnych potrzeb można się zdecydować na projekt domu z garażem jednostanowiskowym lub dwustanowiskowym. Co ważne, są to domy zarówno parterowe, jak i z poddaszem użytkowym oraz piętrowe, o różnorodnej bryle, stylu architektonicznym i powierzchni. Na pewno znajdziecie Państwo w naszej ofercie projekt, który spełni wszystkie Wasze oczekiwania!

Projekt domu z wyceną – dlaczego warto?


Nie można zapominać o jeszcze jednej ważnej kwestii. Projekty domów od New-House to projekty z wyceną – czyli dokumenty, które oprócz planu i wizualizacji domów zawierają kosztorys budowlany. W kosztorysie uproszczonym przedstawia się ogólną budowę domu, zaś w kosztorysie szczegółowym uwzględnia się konkretne koszty na każdym etapie budowy.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy autorski kalkulator budowy domu online, dostępny na podstronie -> https://new-house.com.pl/kalkulator-budowy-domu. Po wypełnieniu kwestionariusza oraz formularza wysyłamy na wskazanego maila wstępną wycenę budowy. Na życzenie klientów w ciągu kilku dni roboczych nasi doradcy przygotują również szczegółową ofertę na konkretnie wybrany projekt.


Co jeszcze nasz wyróżnia?

Jesteśmy firmą z blisko 25-letnim doświadczeniem w branży budowlanej. Zbudowaliśmy już ponad 1200 domów na terenie całego kraju!

Pomożemy Państwu sprawić, by Wasze marzenia o własnym domu stały się rzeczywistością! Zapraszamy do kontaktu -> https://new-house.com.pl/kontakt.

Kontakt

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu od 7:00 do 21:00. Chętnie odpowiemy na każde Państwa pytanie. Zachęcamy do kontaktu.

kontakt@new-house.com.pl

+48 504 125 130

* - pole wymagane
contact_form_checkbox_unchecked Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Obowiązki informacyjne
 1. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: RODO) informujemy, iż:

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka New-House sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w (03-289) Warszawieprzy ul. Twórczej 36, KRS: 0000433725 NIP 5242753852 REGON 146302720 (+48) 501-131-233, kontakt@new-house.com.pl Administrator nie wyznaczył Inspektora Ochrony Danych.
  2. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zadane nam pytanie oraz w celach marketingu produktów i usług własnych.
  3. Podstawą przetwarzania Państwa danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. f RODO (prawnie uzasadniony interes realizowany przez administratora).
  4. Państwa dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez okres, w którym posiadają przydatność do celu, w jakim zostały zebrane, nie krócej jednak niż przez okres przedawnienia wzajemnych roszczeń, okres przez który jesteśmy zobowiązani przetwarzać dane na podstawie obowiązujących przepisów prawa, w zależności, który z tych okresów będzie trwał najdłużej.
  5. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom dostarczającym zewnętrzne usługi dla spółki New-House Sp. z o.o. Sp.k. takim jak kancelarie prawne czy firmy świadczące usługi księgowe.
  6. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  7. Posiadają Państwo prawo do cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  8. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzoru, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: Generalnego Inspektora Danych Osobowych), gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza przepisy RODO.
  9. Podanie danych osobowych nie jest wymogiem ustawowym, umownym, ani warunkiem zawarcia umowy - jest ono dobrowolne. Konsekwencją niepodania danych jest brak możliwości udzielenia odpowiedzi na Państwa pytanie lub brak możliwości prowadzenia działań marketingowych.
  10. Administrator nie zamierza przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.
  11. W oparciu o dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym będących wynikiem profilowania.