Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Koniczynka Polo G2

Powierzchnia użytkowa

137 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Koniczynka Polo G2
Nazwa Pracowni: Archeton
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: podwójny

Opis domu Koniczynka Polo G2

Projekt domu Koniczynka Polo G2 – murowany dom parterowy

Dla osób, które poszukują efektownego, funkcjonalnego domu parterowego, świetną propozycją może się okazać projekt domu Koniczynka Polo G2. To przestronna realizacja domu jednorodzinnego do zabudowy wolnostojącej. Został on przygotowany ze szczególną dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu efektem jest stylowy budynek z wygodnym, komfortowym wnętrzem. Tego typu realizacja bez wątpienia spełni oczekiwania nawet pięcioosobowej rodziny!

Jako firma New-House zrealizowaliśmy tysiące gotowych projektów domów jednorodzinnych na terenie całej Polski. Działamy na rynku od 1991 roku i cieszymy się niesłabnącym zaufaniem inwestorów. Zdecydowaną większość realizacji wykonujemy w systemie kompleksowym, gdzie dbamy o dosłownie każdy aspekt realizacji od A do Z. Wspieramy naszych klientów już w procesie wyboru projektu domu. W tym celu oferujemy indywidualną współpracę z architektem lub wybór jednego z tysięcy gotowych, świetnie zrealizowanych projektów z naszej bazy: https://new-house.com.pl/projekty-domow. Projekt domu Koniczynka Polo G2 to jedna z tysięcy gotowych propozycji, które można znaleźć w naszej bazie. Został on przygotowany przez pracownię Archeton, która jest znana ze szczególności dbałości zarówno o aspekt techniczny, jak i stylistyczny realizacji. Warto zapoznać się bliżej z realizacją domu Koniczynka Polo G2. Być może okaże się on Państwa wymarzonym projektem domu jednorodzinnym!

Projekt domu Koniczynka Polo G2 w budowie – szczegóły techniczne

Dom Koniczynka Polo G2 to projekt zrealizowany na wzór cieszącego się dużą popularnością projektu Koniczynka. Nowa wersja ma więcej pomieszczeń oraz większą powierzchnię użytkową, zadbano również o to, aby zwiększyć ilość stanowisk w garażu samochodowym. Mimo większej powierzchni, projekt Koniczynka Polo G2 nadal świetnie się sprawdza na średniej szerokości działkach budowlanych. Tę realizację poleca się osobom, które poszukują przytulnego i jednocześnie przestronnego, parterowego domu jednorodzinnego.

Jest to projekt o prostej, nieskomplikowanej bryle, co fenomenalnie wpływa na koszt budowy oraz na szybkość realizacji. W projekcie uwzględniono również dwustanowiskowy garaż, który wbudowano w bryłę budynku. To świetny sposób na podniesienie komfortu wnętrza, a także na zaoszczędzenie miejsca na działce. Dom Koniczynka Polo G2  jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. Budynek pokrywa wielospadowy, efektowny dach o 30-stopniwym kącie nachylenia. Połączenie takiego dachu  z prostą, tradycyjnie wykończoną bryłą, daje bardzo ciekawy stylistycznie efekt. Warto również wiedzieć, że projekt ma usytuowaną kalenicę równolegle do drogi, co jest ważne z punktu widzenia warunków zabudowy obowiązujących na wybranym terenie.

Dom Koniczynka Polo G2 to realizacja, która obejmuje dokładnie 137,10 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. Z kolei powierzchnia zabudowy to równo 220,5 metrów kwadratowych, powierzchnia całkowita wynosi 290,5 metrów kwadratowych. Kubatura brutto realizacji to 1019,30 metrów sześciennych. Dom jest wysoki na 7,10 metrów, szerokość elewacji wynosi 13,5 metrów, natomiast długość to 19,9 metrów. Aby móc zrealizować projekt domu Koniczynka Polo G2, należy posiadać działkę budowlaną o minimalnych wymiarach liczących 21,5 metrów szerokości oraz 29,9 metrów długości.

Projekt domu Koniczynka Polo G2 to realizacja wykonana w technologii murowanej, co zapewnia długoletnią trwałość i wysoką jakość realizacji. Ściany zewnętrzne domu są realizowane z bloczków SOLBET o grubości 24 centymetrów oraz ocieplone płytą styropianową o grubości 15 centymetrów. Z kolei ściany wewnętrzne konstrukcyjne są wykonywane z bloczków SOLBET o grubości 24 centymetrów, ściany wewnętrzne działowe są z bloczków SOLBET o grubości 12 centymetrów. Strop w projekcie jest drewniany. Sama konstrukcja dachu jest drewniana, krokwiowo-płatwiowa. Powierzchnia dachy wynosi 331,5 metrów kwadratowych, a do jej pokrycia wykorzystuje się dachówki betonowe lub dachówki ceramiczne. W projekcie Koniczynka Polo G2 zaplanowano również wykonanie ogrzewania w formie kotła na gaz, a także realizację wentylacji mechanicznej.

 

Projekt domu Koniczynka Polo G2 – dane techniczne:

Powierzchnia użytkowa - 137,10 metrów kwadratowych

Powierzchnia zabudowy - 220,50 metrów kwadratowych

Powierzchnia całkowita - 290,50 metrów kwadratowych

Powierzchnia netto - 178,50 metrów kwadratowych

Kubatura brutto - 1 019,30 metrów sześciennych

Powierzchnia dachu - 331,50 metrów kwadratowych

Kąt nachylenia dachu – 30 stopni

Wysokość budynku - 7,10 metrów

Szerokość elewacji budynku – 13,5 metrów

Długość elewacji budynku – 19,9 metrów

Minimalna szerokość działki - 21,50 metrów

Minimalna długość działki - 29,90 metrów

Wnętrze domu w projekcie Koniczynka Polo G2

Projekt domu Koniczynka Polo G2 to realizacja budynku parterowego. Jednak umiejętne wykorzystanie przestrzeni i świadome jej zaaranżowanie sprawiło, że podział wnętrza jest bardzo funkcjonalny. Każdy ma tutaj przestrzeń dla siebie, a także wystarczająco dużo miejsca, by spotkać się wspólnie z rodziną i znajomymi. Wnętrze domu Koniczynka Polo G2 jest bardzo wygodne, funkcjonalne, poruszanie się po nim jest czysto intuicyjne.

We frontowej części budynku zaplanowano realizację strefy gospodarczej. Można przejść do niej bezpośrednio z wiatrołapu, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Jest on połączony komunikacyjnie na przykład z przestronnym garażem (aż 36,10 metrów kwadratowych), z którego z kolei można przejść do kotłowni i kolejnego pomieszczenia gospodarczego (docelowo pralnia). Z wiatrołapu można również przejść bezpośrednio do spiżarni, aby zostawić tam na przykład świeżo zrobione zakupy spożywcze.

W prawym skrzydle domu skupiono strefę dzienną. Mieści się tutaj przestronny pokój, łączący funkcję salonu oraz jadalni. Duże, efektowne przeszklenia pokoju dziennego wychodzą bezpośrednio na taras, dzięki czemu cała przestrzeń jest optycznie większa. Dodatkowo, tak duże okna sprawiają, że wnętrze domu jest naturalnie rozświetlone słonecznym światłem. Tuż obok pokoju dziennego umieszono kuchnię.

Strefa nocna domu jest oddzielona strefy dziennej przestronnym korytarzem, dzięki czemu hałasy dnia codziennego nie zakłócają spokoju domowników. Znajdują się tutaj trzy przestronne pokoje sypialne oraz dodatkowy pokój, który idealnie się sprawdzi jako domowe biuro. Jedna z sypialni ma zapewnioną prywatną łazienkę, co świetnie zwiększa poziom wygody wnętrza. Dla pozostałych domowników zaplanowano realizację dodatkowej łazienki i osobne WC.

 

Projekt domu Koniczynka Polo G2 – pomieszczenia na parterze:

 1. Wiatrołap - 4,80 metrów kwadratowych
 2. Hall - 11 metrów kwadratowych
 3. Spiżarnia - 2,20 metrów kwadratowych
 4. Kuchnia - 12,40 metrów kwadratowych
 5. Pokój dzienny + jadalnia - 34,50 metrów kwadratowych
 6. Łazienka - 5,20 metrów kwadratowych
 7. Korytarz - 7,10 metrów kwadratowych
 8. Łazienka - 3,60 metrów kwadratowych
 9. Pokój - 14,50 metrów kwadratowych
 10. Pokój - 9,30 metrów kwadratowych
 11. Pokój - 13,50 metrów kwadratowych
 12. Pokój - 13,70 metrów kwadratowych
 13. Wc - 1,70 metrów kwadratowych
 14. Pomieszczenie gospodarcze - 3,60 metrów kwadratowych
 15. Kotłownia - 5,30 metrów kwadratowych
 16. Garaż dwustanowiskowy - 36,10 metrów kwadratowych

Budowa domu Koniczynka Polo G2 z firmą New-House

Projekt domu Koniczynka Polo G2 to efektowna i komfortowa realizacja, którą doceniło już wielu inwestorów. Jeżeli planują Państwo realizację tego projektu, zachęcamy do podjęcia współpracy z firmą New-House. Działamy w trybie kompleksowym, zadbamy o każdy szczegół realizacji. Co więcej, zapewniamy aż dziesięć lat gwarancji na całą realizację! Warto nam zaufać, zachęcamy do współpracy!

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom na parkowej
Wyświetl cenę
122m2
parterowy
Dom na parkowej 2
Wyświetl cenę
110m2
parterowy
Dom na parkowej 5
Wyświetl cenę
109m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000