Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Tuliusz Nowy

Powierzchnia użytkowa

128 m2

budowa domu Tuliusz Nowy- New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Logo Pracowni: Logo Pracowni Dobre domy
Nazwa projektu: Tuliusz Nowy
Nazwa Pracowni: Dobre domy
Nazwa Architekta: Marcin Abramowicz Marta Zaperty-Adamek
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Tuliusz Nowy

Projekt „Tuliusz Nowy” to dom z poddaszem użytkowym i garażem jednostanowiskowym. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 127,90 m2, zaprojektowany został dla 4-6 osobowej rodziny. Aby zrealizować projekt „Tuliusz Nowy” musimy posiadać działkę o wymiarach minimalnych szerokości 21,63 m oraz długości 18,80 m. Na parterze, zaczynając od wejścia- znajduje się przestronny wiatrołap z miejscem na duże szafy. Z wiatrołapu możemy przejść do jednostanowiskowego garażu, a z garażu do pomieszczenia gospodarczego. Z drugiej strony wiatrołapu jest przejście do spiżarni, przez którą możemy dostać się do kuchni. Jest to rewelacyjne rozwiązanie w przypadku rozpakowywania i przenoszenia zakupów. Dalej na parterze mamy strefę dzienną – salon połączony z jadalnią oraz otwarta kuchnia. W projekcie „Tuliusz Nowy” architekt zaplanował na parterze dodatkowy pokój- który może posłużyć jako pokój dla gości/gabinet oraz ogólnodostępną łazienkę. W strefie nocnej na poddaszu, znajdują się trzy sypialnie, duża łazienka, ogólnodostępna garderoba i strych. Każda z sypialni oraz łazienka posiada wyjście na balkon. Projekt dostępny jest również w innych wersjach- z garażem dwustanowiskowym , oraz w wersjach z innym układem funkcjonalnym.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

DIANA grande b szeregowy - z poddaszem
Wyświetl cenę
142m2
z poddaszem
Dom przy Cyprysowej 10 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
130m2
z poddaszem
Ariadna I
Wyświetl cenę
136m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000