Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Rademenes II

Powierzchnia użytkowa

80 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Logo Pracowni: Logo Pracowni Dobre domy
Nazwa projektu: Rademenes II
Nazwa Pracowni: Dobre domy
Nazwa Architekta: Małgorzata Dracz Tomasz Flak
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: bez garazu

Opis domu Rademenes II

Projekt „Rademenes II” to mały dom parterowy. Projekt powstał z myślą o 3-4 osobowej rodzinie. Jeśli posiadamy działkę z wjazdem od południa o minimalnych wymiarach 17,28 m długości i 19,12 m szerokości to możemy zrealizować ten projekt. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 80,10 m2, mimo niewielkich rozmiarów dom jest praktyczny i funkcjonalny. Układ pomieszczeń podzielono na strefę dzienną i nocną-prywatną. W części ogólnej architekt zaplanował wiatrołap z miejscem na duże szafy wnękowe w których zmieszczą się ubrania wierzchnie oraz buty, dalej mamy hall w którym również jest miejsce na dużą szafę. W strefie dziennej projektu „Rademenes II” znajduje się salon połączony z jadalnią oraz otwartą kuchnią. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest zaplanowane pomieszczenie gospodarcze obok kuchni. Może nam posłużyć jako spiżarnia. Pozwoli to na utrzymanie porządku w kuchni. Nowoczesnego charakteru pomieszczeniom nadają duże przeszklenia. Dzięki temu do środka wpływa dużo światła dziennego, co wpływa na energooszczędność jak i dobre samopoczucie domowników. W salonie architekt nie zapomniał o kominku który zapewne umili nam niejeden zimowy wieczór. W części prywatnej znajduje się ogólnodostępna łazienka, oraz dwie ustawne sypialnie.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Hobart III LMB85b (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
69m2
parterowy
Anabela ENERGO PLUS (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
81m2
parterowy
Przejrzysty-wariant VI C365f (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
53m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000