Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Milena II

Powierzchnia użytkowa

123 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Ceny aktualne na dzień 01.07.2022
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Kup ten projekt
Cena projektu: Zobacz cenę
Szczegóły:
Projekt, adaptacja projektu oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Logo Pracowni: Logo Pracowni Dobre domy
Nazwa projektu: Milena II
Nazwa Pracowni: Dobre domy
Nazwa Architekta: Tomasz Flak
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: podwójny

Opis domu Milena II

Projekt „Milena II” to komfortowy dom jednorodzinny z poddaszem użytkowymi  z garażem dwustanowiskowym. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 122,90 m2 , powierzchnia garażu 31,90 m2,a powierzchnia pomieszczeń gospodarczych 10,40 m2 a powierzchnia strychu 25,90 m2. Projekt domu „Milena II” możemy zrealizować jeśli posiadamy działkę o minimalnych wymiarach – 19,92 m długości i 22,32 m szerokości. Rozkład pomieszczeń i ich funkcjonalność będzie idealnym rozwiązaniem dla 4-5 osobowej rodziny.  Parter domu to strefa dzienna- salon połączony jest z jadalnią oraz częściowo otwartą kuchnią. W hallu pod schodami znajduje się całkiem duża łazienka z prysznicem.  Z wiatrołapu możemy przejść do dwustanowiskowego garażu a dalej do pomieszczenia gospodarczego. W pomieszczeniu gospodarczym mamy drzwi wychodzące na tył domu. Jest to praktyczne rozwiązanie przy przechowywaniu np. kosiarki. Na parterze w projekcie „Milena II” znalazło się miejsce na  dodatkowy pokój który posłużyć może nam za gabinet lub sypialnie dla gości. Schodami dostępnymi z hallu dostaniemy się na poddasze. Zaprojektowano tam trzy sypialnie, przestronną łazienkę oraz obszerny strych. Łazienka jest na tyle duża, że zmieści się w niej wanna i prysznic, dwie umywalki, WC, bidet i pralka. Strych możemy zaadaptować na dodatkowy pokój- siłownie, pokój rekreacyjny czy dodatkową sypialnie. W jednej z sypialni możemy wydzielić miejsce na garderobę lub postawić duże szafy wnękowe. Dwie sypialnie posiadają wspólny balkon. Projekt „Milena II” może być wykorzystany do zabudowy bliźniaczej. Projekt dostępny jest również w wersji z garażem jednostanowiskowym.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

DIANA grande b szeregowy - z poddaszem
Wyświetl cenę
142m2
z poddaszem
Dom na parkowej 3
Wyświetl cenę
109m2
z poddaszem
Ariadna I
Wyświetl cenę
136m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000