Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Justynian III

Powierzchnia użytkowa

109 m2

budowa domu Justynian III - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Logo Pracowni: Logo Pracowni Dobre domy
Nazwa projektu: Justynian III
Nazwa Pracowni: Dobre domy
Nazwa Architekta: Marcin Abramowicz Marta Zaperty-Adamek
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: podwójny

Opis domu Justynian III

Projekt „Justynian III” to mały, nowoczesny parterowy dom z garażem dwustanowiskowym. Mimo niewielkiej powierzchni 109,20 m2, dom „Justynian III” jest bardzo funkcjonalny. Bez problemu zaspokoi potrzeby 4-5 osobowej rodziny. Projekt możemy zrealizować na działce o minimalnych wymiarach 19,97 m długości i 26,52 m szerokości. Na wejściu czeka na nas przestronny wiatrołap, który pomieści duże szafy wnękowe. Następnie przechodzimy do hallu, po prawej stronie znajduje się część prywatna, po lewej otwarta strefa dzienna. Szczególną uwagę zwracają duże przeszklenia. Dzięki temu do wnętrza wpływa mnóstwo światła, mamy też wrażenie że część dzienna łączy się tarasem i ogrodem. Salon połączony jest z jadalnią oraz otwartą kuchnią. Kuchnia jest bardzo funkcjonalna, architekt zaplanował tu wnękę na dużą lodówkę, oraz oddzielne pomieszczenie na spiżarnię. W salonie nie zabrakło kominka który umili nam niejeden zimowy wieczór. W gotowym projekcie „Justynian III” w części prywatnej znajdują się trzy przestronne sypialnie, łazienka, wc oraz pomieszczenie gospodarcze, z którego przejdziemy do dwustanowiskowego garażu. Z dwóch sypialni możemy wyjść na taras i ogród. Projekt dostępny jest w innych wersjach- z garażem jednostanowiskowym, bez garażu oraz w wersjach o mniejszej powierzchni użytkowej.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom na parkowej 2
Wyświetl cenę
110m2
parterowy
Dom na parkowej 4 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
109m2
parterowy
Dom na parkowej 4
Wyświetl cenę
109m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000