Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Juliusz Nowy

Powierzchnia użytkowa

129 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Logo Pracowni: Logo Pracowni Dobre domy
Nazwa projektu: Juliusz Nowy
Nazwa Pracowni: Dobre domy
Nazwa Architekta: Marcin Abramowicz
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Juliusz Nowy

Projekt „Juliusz Nowy” to dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym i garażem jednostanowiskowym. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 128,80 m2. Projekt możemy zrealizować na działce o minimalnych wymiarach 18,42 m długości i 21,47 m szerokości. W gotowym projekcie „Juliusz Nowy” , na parterze architekt zaprojektował- zaczynając od wejścia- przestronny wiatrołap z miejscem na duże szafy wnękowe, z wiatrołapu przechodzimy do hallu- po prawej mamy dużą łazienkę, pomieszczenie gospodarcze które może pełnić rolę spiżarni, z przejściem do jednostanowiskowego garażu. W garażu znajduje się kotłownia z której możemy wyjść do ogrodu. W części dziennej projektu „Juliusz Nowy” znajduje się przestronny salon połączony z jadalnią oraz otwarte kuchnia. W centralnym punkcie strefy dziennej architekt zaplanował kominek, który poprzez ciekawą aranżację będzie główną ozdobą salonu. Na parterze zaprojektowano dodatkowy pokój- który może posłużyć jako gabinet lub pokój gościnny. Schody znajdujące się obok pokoju, zaprowadzą nas na poddasze, gdzie zaplanowano trzy przestronne sypialnie oraz ogólnodostępną łazienkę. Jedna z sypialni posiada własną garderobę, natomiast każda z sypialni posiada własny balkon. Strych w ramach adaptacji możemy przekształcić w pokój rekreacyjny albo dodatkową sypialnie. Projekt dostępny jest w różnych wersjach. Możemy być też wykorzystany do zabudowy bliźniaczej.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

DIANA grande b szeregowy - z poddaszem
Wyświetl cenę
142m2
z poddaszem
Dom przy Cyprysowej 10 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
130m2
z poddaszem
Ariadna I
Wyświetl cenę
136m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000