Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Iliada II

Powierzchnia użytkowa

129 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Logo Pracowni: Logo Pracowni Dobre domy
Nazwa projektu: Iliada II
Nazwa Pracowni: Dobre domy
Nazwa Architekta: Marcin Abramowicz Ewelina Popowicz
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: podwójny

Opis domu Iliada II

Projekt „Iliada II” to dom z poddaszem użytkowym, z garażem dwustanowiskowym. Powierzchnia użytkowa wynosi 129,10 m2, powierzchnia garażu 37,90 m2 a powierzchnia strychu 20,30 m2. Działka na której możemy zrealizować projekt „Iliada II” musi mieć minimalne wymiary 18,17 m długości i 26,32 m szerokości. Projekt skierowany jest do 4-6 osobowej rodziny, ceniącej sobie komfort i funkcjonalność. Zaczynając od wejścia mamy wiatrołap z miejscem na szafę wnękową, po prawej stronie znajduje się pomieszczenie gospodarcze z przejściem do dwustanowiskowego garażu. Po lewej stronie znajduje się duża strefa dzienna. Salon połączony jest z jadalnią oraz otwartą kuchnią. Przy kuchni architekt zaprojektował praktyczną spiżarkę. Duża ilość okien sprawia że strefa dzienna jest doskonale doświetlona. W centralnej części salonu znajduje się kominek- który może spełnić funkcję ogrzewania jak i cieszący oko element wystroju. W gotowym projekcie „Iliada II” na parterze zaplanowano dodatkowy pokój- gabinet lub pokój gościnny, oraz ogólnodostępną łazienkę z prysznicem. Na poddaszu znajdują się trzy wygodne sypialnie, duża ogólnodostępna łazienka oraz strych, który można zaadaptować na dodatkowy pokój.  Każda z sypialni posiada wyjście na balkon. Projekt możemy być wykorzystany do zabudowy bliźniaczej. Dostępny jest także w innych wersjach- z garażem jednostanowiskowym albo bez garażu.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

DIANA grande b szeregowy - z poddaszem
Wyświetl cenę
142m2
z poddaszem
Ofelia
Wyświetl cenę
170m2
z poddaszem
MODELOWY 1
Wyświetl cenę
175m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000