Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Fabia

Powierzchnia użytkowa

110 m2

budowa domu Fabia - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Logo Pracowni: Logo Pracowni Dobre domy
Nazwa projektu: Fabia
Nazwa Pracowni: Dobre domy
Nazwa Architekta: Marcin Abramowicz Marta Zaperty-Adamek
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: bez garazu

Opis domu Fabia

Projekt „Fabia” to niewielki dom parterowy z możliwością adaptacji poddasza. Dom zaprojektowany został z myślą o 4-5 osobowej rodzinie. Mimo niewielkich rozmiarów jest bardzo funkcjonalny. Powierzchnia użytkowa domu „Fabia” wynosi 109,80 m2. Projekt możemy zrealizować na działce o minimalnych wymiarach -20,30 m długości i 21,10 m szerokości. Rozkład pomieszczeń jest następujący – do wnętrza domu wchodzimy przez niewielki wiatrołap który pomieści sporą szafę wnękową. Następnie, po lewej stronie mamy otwartą część dzienną- salon połączony z jadalnią oraz częściowo otwarta kuchnia. Kuchnia jest bardzo funkcjonalna. Architekt zaplanował tam wnękę na lodówkę oraz praktyczną spiżarnię.  Jadalnia mieści się w całkowicie oszklonym wykuszu, w którym zmieści się duży stół. Dzięki dużym oknom mamy wrażenie że przebywamy częściowo w ogrodzie. W salonie nie zabrakło kominka, który nada przyjemnej atmosfery w zimowe wieczory. W gotowym projekcie „Fabia” część nocna została zaplanowana w prawym skrzydle domu. Mieszczą się tam trzy przestronne sypialnie , łazienka- która pomieści prysznic i wannę, pomieszczenie gospodarcze które może służyć jako kotłownia i pralnia, prawie 4m garderoba oraz 3 m toaleta. Poddasze w domu „Fabia” jest  zaprojektowane jako nieużytkowe, ale można je zaadaptować na funkcjonalne mieszkanie. Projekt dostępny jest również w innych wersjach – z garażem jednostanowiskowym ,dwustanowiskowym lub o większej powierzchni użytkowej i garażem dwustanowiskowym.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

E-144
Wyświetl cenę
102m2
parterowy
Zx100
Wyświetl cenę
121m2
parterowy
Ariel 2 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
107m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000