Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Ambrozja Nowa

Powierzchnia użytkowa

133 m2

budowa domu Ambrozja Nowa - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Logo Pracowni: Logo Pracowni Dobre domy
Nazwa projektu: Ambrozja Nowa
Nazwa Pracowni: Dobre domy
Nazwa Architekta: Marcin Abramowicz
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Ambrozja Nowa

Projekt „Ambrozja Nowa” to tradycyjny dom, o ciekawej bryle z poddaszem użytkowym i jednostanowiskowym garażem. Dom został zaprojektowany z myślą o 4-6 osobowej rodzinie. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 133,40 m2. Projekt możemy zrealizować jeśli posiadamy działkę o minimalnych wymiarach 17,90 m długości i 22,05 m szerokości. W projekcie „Ambrozja Nowa” na parterze znajduje się - na wejściu wiatrołap ,który pomieści duże szafy na nakrycia wierzchnie. Następnie mamy przestronny hall, salon połączony został z jadalnią oraz otwartą kuchnią. Z salonu oraz jadalni, przez duże okna balkonowe mamy wyjście na duży taras i ogród. Przy kuchni architekt przewidział miejsce na praktyczną spiżarnię. W centralnej części salonu znajduje się kominek który spełni funkcję ozdobną jak i grzewczą. W gotowym projekcie „Ambrozja Nowa” na parterze znajduje się również mała łazienka z miejscem na prysznic, pomieszczenie gospodarcze z przejściem do garażu, oraz dodatkowy pokój który może pełnić funkcje gabinetu lub sypialni dla gości. Na poddaszu znajdują się trzy funkcjonalne i przestronne sypialnie, duża ogólnodostępna łazienka oraz strych, który możemy zaadaptować na dodatkowy pokój- sypialnie dla gości, siłownie lub pokój rekreacyjny. Każda z sypialni posiada balkon. Projekt „Ambrozja Nowa” dostępny jest również w innych wersjach- z garażem dwustanowiskowym lub w wersji bez garażu.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

DIANA grande b szeregowy - z poddaszem
Wyświetl cenę
142m2
z poddaszem
Dom przy Cyprysowej 10 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
130m2
z poddaszem
Ariadna I
Wyświetl cenę
136m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000