Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Amaltea I

Powierzchnia użytkowa

129 m2

budowa domu Amaltea I - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Logo Pracowni: Logo Pracowni Dobre domy
Nazwa projektu: Amaltea I
Nazwa Pracowni: Dobre domy
Nazwa Architekta: Marcin Abramowicz
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Amaltea I

Projekt „Amaltea I” to elegancki jednorodzinny dom z poddaszem użytkowym i jednostanowiskowym garażem. Projekt „Amaltea I” powstał z myślą o 4-6 osobowej rodzinie ceniącej sobie praktyczne rozwiązania. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 129,30 m2, powierzchnia garażu 21,00 m2 a powierzchnia strychu 12,80 m2. Projekt możemy zrealizować na działce o minimalnych wymiarach 18,55 m długości i  22,05 m szerokości. Na parterze zaczynając od wejścia, znajduje się przestronny wiatrołap który pomieści dużą szafę wnękową. Następnie przechodzimy do dużej otwartej przestrzeni z centralnie umieszczonym kominkiem- sercem domu. Pełni on funkcję ozdobną ale także może spełniać funkcję alternatywnego ogrzewania. Salon połączony jest z jadalnią i otwartą kuchnią. Obok kuchni architekt zaprojektował praktyczną spiżarnię. Na dobrze samopoczucie domowników i energooszczędność wpłynie duża ilość okien w salonie. W gotowym projekcie „Amaltea I” na parterze znajduje się dodatkowy pokój który może posłużyć jako gabinet lub pokój dla gości, łazienka z miejscem na prysznic. Przez pomieszczenie gospodarcze dostępne z hallu możemy dostać się do garażu jednostanowiskowego. Schodami ulokowanymi w  hallu dostaniemy się na poddasze użytkowe. Architekt zaprojektował tam trzy przestronne sypialnie, ogólnodostępna dużą łazienkę z pralnią oraz strych. Z każdej z sypialni mamy wyjście na balkon. Strych możemy zaadaptować na dodatkową sypialnie lub np. pokój rekreacyjny. Projekt dostępny jest również w innych wersjach , z innym  układem pomieszczeń, z innym garażem lub bez garażu.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

DIANA grande b szeregowy - z poddaszem
Wyświetl cenę
142m2
z poddaszem
Dom przy Cyprysowej 10 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
130m2
z poddaszem
Ariadna I
Wyświetl cenę
136m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000