Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Achilles

Powierzchnia użytkowa

177 m2

budowa domu Achilles - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Logo Pracowni: Logo Pracowni Dobre domy
Nazwa projektu: Achilles
Nazwa Pracowni: Dobre domy
Nazwa Architekta: Bartłomiej Chomicz
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Achilles

Projekt „Achilles” to nowoczesny dom z poddaszem użytkowym i jednostanowiskowym garażem. Układ funkcjonalny domu „Achilles” będzie idealny dla 4-6 osobowej rodziny. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 176,60 m2. Aby zrealizować projekt „Achilles” musimy posiadać działkę o minimalnych wymiarach 22,44 m długości i 21,86 m szerokości. Na parterze zaczynając od wejścia znajduje się praktyczny wiatrołap z miejscem na szafy wnękowe. Następnie hallem przechodzimy do strefy dziennej. Salon połączony jest z jadalnią i otwartą kuchnią. Duża ilość okien sprawia że do wnętrza wpada mnóstwo naturalnego światła. Wpłynie to na energooszczędność jak i samopoczucie domowników. W salonie znajduje się kominek, który nada przyjemnej atmosfery w zimowe wieczory. Z salonu możemy wyjść na taras i ogród. Na parterze znajduje się jeszcze dodatkowy pokój (gabinet lub pokój gościnny), ogólnodostępna funkcjonalna łazienka oraz strefa gospodarcza- garaż jednostanowiskowy oraz dwa pomieszczenia gospodarcze. W gotowym projekcie „Achilles” na poddaszu znajdują się 4 przestronne sypialnie i duża ogólnodostępna łazienka. Sypialnia rodziców posiada własną garderobę oraz łazienkę. Z sypialni rodziców dostępny jest tez mały taras.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Tytan 3 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
150m2
piętrowy
Riwiera 2 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
163m2
piętrowy
Dom z widokiem 5
Wyświetl cenę
146m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000