Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Simona

Powierzchnia użytkowa

102 m2

budowa domu Simona - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Simona
Nazwa Pracowni: ARCHIPELAG
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: bez garazu

Opis domu Simona

Simona to jednorodzinny dom parterowy wyposażony w poddasze użytkowe. Wejście do domu wiedzie przez wiatrołap, z którego można przejść na prawo do kotłowni lub na wprost do holu. Po prawej stronie od wejścia znajduje się przytulny salon z kominkiem. W centralnym obszarze parteru znajduje się toaleta oraz schody prowadzące na poddasze. W zachodnim skrzydle domu ulokowana jest kuchnia oraz jadalnia. Z jadalni można przejść na taras położony z tyłu domu.

Przestrzeń na poddaszu zajmuje strefa nocna, w której znajdziemy trzy sypialnie oraz dużą łazienkę. Sypialnia małżeńska posiada dostęp do odrębnej garderoby oraz niewielkiego balkonu. Budynek posiada białą elewację wykończoną elementami drewna, a wieńczy go dwuspadowy dach w kolorze ciemnoszarym. Łączna powierzchnia użytkowa domu Simona wynosi 102m2. Firma New House zaadaptuje projekt do specyfiki działki i naniesie zmiany zadysponowane przez inwestora.  Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić dokładne koszty budowy domu w technologii murowanej.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Bonifacio LMP306
Wyświetl cenę
103m2
z poddaszem
Stamford LMP359
Wyświetl cenę
72m2
z poddaszem
KA7 T
Wyświetl cenę
119m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000