Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Konwalia

Powierzchnia użytkowa

111 m2

budowa domu Konwalia - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Konwalia
Nazwa Pracowni: ARCHIPELAG
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: bez garazu

Opis domu Konwalia

Konwalia to dom z poddaszem użytkowym usytuowany na planie prostokąta i pokryty dwuspadowym dachem. Wejście do domu mieści się w części południowej i prowadzi przez wiatrołap do holu. Na lewo od wejścia zlokalizowana jest łazienka, a na prawo schody prowadzące na poddasze i przejście do garażu wyposażonego w garderobę. Północną część domu zajmuje strefa dzienna, w której znajdziemy: salon z kominkiem, jadalnię położoną w wykuszu oraz dużą kuchnię. Z pokoju dziennego można przejść na taras wysunięty w kierunku północnym. Przestrzeń na poddaszu zajmuje strefa nocna, w której znajdziemy trzy sypialnie oraz dużą łazienka. Sypialnia małżeńska ma dostęp do balkonu położonego w części północnej. Łączna powierzchnia użytkowa domu Konwalia wynosi 111m2. Budynek wieńczy dwuspadowy dach z dwoma lukarnami. Na naszej stronie internetowej mogą Państwo sprawdzić rzeczywiste koszty budowy domu w stanie surowym, deweloperskim i pod klucz. Firma budowlana New House oferuje inwestorom profesjonalną realizację projektu w technologii murowanej.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom na parkowej 3
Wyświetl cenę
109m2
z poddaszem
Dom przy Wiosennej 9
Wyświetl cenę
134m2
z poddaszem
Dom przy Cyprysowej 15 S3
Wyświetl cenę
125m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000