Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Ariel G1 ENERGO

Powierzchnia użytkowa

134 m2

budowa domu Ariel G1 ENERGO - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Ariel G1 ENERGO
Nazwa Pracowni: ARCHIPELAG
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Ariel G1 ENERGO

„Ariel G1 Energo” to propozycja gotowego projektu domu jednorodzinnego. Jego powierzchnia użytkowa wynosi 134,30 m². Na elewacji dominują kolory bieli i szarości, wzbogacone o elementy drewna, nadając konstrukcji nowoczesny charakter. W projekcie uwzględniony został garaż o powierzchni 21,33 m² jednostanowiskowy, w bryle budynku. Konstrukcja przykryta została dwuspadowym dachem o kącie nachylenia 38°. „Ariel G1 Energo” to dom parterowy z poddaszem użytkowym. Po wejściu do domu i przejściu przez wiatrołap, znajdą się Państwo w holu, z którego mogą się dostać do pozostałych pomieszczeń. Prawe skrzydło budynku tworzy strefa dzienna składająca się z kuchni i salonu połączonego z jadalnią. Zaprojektowany w salonie kominek nada wnętrzu przytulności, a podczas chłodniejszych dni, przyjemnie ogrzeje. W lewym skrzydle usytuowany został pokój, który mogą przeznaczyć Państwo na gabinet lub pokój dla gości. Parter uzupełniony jest o łazienkę z miejscem na prysznic , oraz kotłownię z której można przejść do garażu. Strefa nocna projektu, usytuowana została na poddaszu i tworzą ją dwie przestronne sypialnie o powierzchni 13,66 m² i 14,08 m².  Poddasze uzupełnione zostało o łazienkę i osobną ubikację. Projekt „Ariel G1 Energo” posiada łącznie 3 pokoje, co sprawia, że zaspokoi potrzeby 2-4 osobowej rodziny.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

DIANA grande b szeregowy - z poddaszem
Wyświetl cenę
142m2
z poddaszem
Dom przy Cyprysowej 10 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
130m2
z poddaszem
Ariadna I
Wyświetl cenę
136m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000