Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Adriana III (wersja A)

Powierzchnia użytkowa

105 m2

budowa domu Adriana III (wersja A) - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Adriana III (wersja A)
Nazwa Pracowni: ARCHIPELAG
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: bez garazu

Opis domu Adriana III (wersja A)

 „Adriana III (wersja A)”jest to gotowy projekt domu, stworzony dla miłośników klasycznej architektury. Dwuspadowy dach, skutecznie ograniczy Państwa koszt budowy. „Adriana III (wersja A)” jest to projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym, w którym wyraźnie oddzielono strefę dzienną od nocnej. Po wejściu do domu, za wiatrołapem , znajdziemy się w przestronnym salonie z jadalnią. Zaraz obok umiejscowiona jest kuchnia, która z myślą o funkcjonalności została zamknięta na salon. To sprawia, że w domu mamy jasny podział pomieszczeń. Istotnym elementem w salonie jest kominek, który na pewno stworzy wyjątkowy klimat w domu. W projekcie został uwzględniony również dodatkowy pokój, który można zagospodarować wedle Państwa życzenia : gabinet, pokój gościnny lub kolejna sypialnia dla domowników. Na dole znajdziemy również łazienkę z miejscem na prysznic oraz kotłownię. Naprzeciwko łazienki usytuowane zostały schody, które poprowadzą nas do strefy nocnej domu, czyli na poddasze. W gotowym projekcie „Adriana III (wersja A)” są tam umieszczone 3 sypialnie i wspólna łazienka. Projekt domu „Adriana III (wersja A)” skierowany jest do osób posiadających działkę o minimalnych wymiarach 17,6 x 16,60 m i jest przeznaczony do zrealizowania w zabudowie wolnostojącej.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom na parkowej 3
Wyświetl cenę
109m2
z poddaszem
Dom przy Wiosennej 9
Wyświetl cenę
134m2
z poddaszem
Koliber
Wyświetl cenę
115m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000