Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Hawana LMB36

Powierzchnia użytkowa

224 m2

budowa domu HAWANA LMB36 - New-House
Prace deweloperskie brutto: Zobacz cenę
Prace pod klucz brutto: Zobacz cenę
Prace pod klucz z ogrodem brutto: Zobacz cenę
Rata kredytowa, miesięczna: Zobacz cenę

Określ koszty budowy domu według tego projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Szczegółowe dane projektu

, aby porównać projekty

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Hawana LMB36
Nazwa Pracowni: Lipinscy
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Hawana LMB36

Hawana LMB36 - projekt domu parterowego

 

Projekt domu to idealna propozycja dla osób, które szukają domu parterowego na szeroką działkę. Hawana LMB36 to dom, który można dowolnie umiejscowić względem stron świata. Jest to projekt nie tylko funkcjonalny, ale również wysoce efektowny. Jego elegancki styl zdecydowanie wyróżnia go spośród innych projektów domów. Warto poznać szczegóły tej realizacji, być może okaże się, że projekt domu Hawana LMB36 idealnie wpisuje się Państwa oczekiwania.

 

Jako firma, która działa na rynku budowlanym nieprzerywanie od 1991 roku, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak różnorodne potrafią być gusta oraz oczekiwania inwestorów. Właśnie z tego powodu oferujemy nie tylko szeroką, kompleksową ofertę usług związanych z budową domu, ale równie szeroką ofertę gotowych projektów budowlanych. Zależy nam na tym, żeby każdy inwestor miał szansę znalezienia dokładnie takiego projektu, który będzie dopasowany do jego działki, warunków zabudowy i osobistych oczekiwań. Z tego względu nasza baza projektowa jest wyposażona w tysiące propozycji: https://new-house.com.pl/projekty-domow. Wśród nich znajduje się wiele projektów powstałych we współpracującej z firmą New-House pracowni projektowej Lipinscy. Projekty domów przygotowane przez architektów z pracowni Lipinscy cieszą się dużym powodzeniem przede wszystkim ze względu na dużą precyzję i dbałość o nawet najmniejsze szczegóły realizacji. Można to zauważyć analizując bliżej charakterystykę i techniczne szczegóły projektu domu Hawana LMB36.

 

Szczegóły techniczne budowy domu Hawana LMB36

Projekt domu Hawana LMB36 jest świetną propozycją dla osób, które mają do dyspozycji szeroką, dużą działkę. Budynek ma typową, prostą bryłę, która została efektownie, ciekawie wykończona poprzez użycie połączenia jasnego tynku z elementami kamiennymi. Jego stylowa, a jednocześnie uniwersalna realizacja pozwoli na dopasowanie się do niemal każdej zabudowy. Realizacji uroku dodają efektowne tarasy mieszczące się przy domu.

 

Warto wiedzieć, że projekt domu Hawana LMB36 należy do kategorii domów z kalenicą skierowaną równolegle do drogi. To ważna informacja biorąc pod uwagę warunki zabudowy działki  określone w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego. Kolejną istotną informacją jest to, że jest to projekt realizowany zgodnie ze standardem WT 2021.

 

Projekt Hawana LMB36 to budynek parterowy realizowany w technologii murowanej. Jego fundamenty charakteryzują się podwyższoną izolacją termiczną. Ściany budynku są wykonane z bloczków betonu komórkowego (36cm) oraz styropianowej izolacji (10cm). Strop w projekcie jest drewniany, wykorzystana jest tu również tradycyjna więźba ciesielska. Budynek jest pokryty dwuspadowym dachem o kącie nachylenia 25 stopni. Jego powierzchnia wynosi 446 ,7 metrów kwadratowych.

 

Powierzchnia użytkowa domu Hawana LMB36 to 223,92 metry kwadratowe, z kolei powierzchnia zabudowy wynosi 303,19 metrów kwadratowych. Budynek jest wysoki na 6,26 metra, szerokość jego elewacji to 26,5 metra, a długość 14,8 metra. Kubatura domu to dokładnie 1417 metrów sześciennych. Aby zrealizować ten projekt konieczne jest posiadanie działki o minimalnych wymiarach 33,5 metrów szerokości i 25,2 metrów długości.

 

Najważniejsze dane techniczne w projekcie Hawana LMB36

 

 

Aranżacja wnętrza w projekcie Hawana LMB36

 

Hawana LMB36 to projekt dużego domu, który spełni potrzeby rodzin pięcio-, a nawet sześcioosobowych. Jest to budynek zarówno wygodny i funkcjonalny, jak i atrakcyjny pod względem wizualnym. Co więcej, dzięki temu, że dom jest parterowy można swobodnie i sprawnie się po nim poruszać. Tę zaletę docenią szczególnie rodziny, w których jest osoba starsza, osoba z niepełnosprawnością lub małe dziecko. Życie rodzinne, które rozgrywa się tylko na jednej kondygnacji znacznie łatwiej kontrolować i dbać o bezpieczeństwo wszystkich domowników. Na komfortowe wnętrze domu bardzo wpłynął fakt zastosowania podziału na strefy użytkowe. Dzięki temu głośna część dzienna nie zakłóca spokoju, który panuje w strefie nocnej domu.

 

Centralną część domu stanowi strefa dzienna - to tutaj dzieje się najwięcej i ma miejsce integracja członków rodziny. Znajduje się tutaj duży pokój dzienny, tzw. salon. obok niego umieszczono także kuchnię i jadalnię.  Przy kuchni znajduje się również przejście do strefy gospodarczej domu.  Mieści się tutaj spiżarnia oraz pomieszczenie np. na sprzęt ogrodniczy, pralnię lub kotłownię.  Ta część domu to także strefa komunikacyjna pomiędzy częścią mieszkalną a garażem. Projekt Hawana LMB36 przewiduje realizację garażu jednostanowiskowego, za garażem umieszczono także dodatkowe pomieszczenie gospodarcze.

 

Druga, przeciwległa część domu została zaplanowano na strefę nocną. To miejsce, w którym każdy z domowników ma miejsce zarezerwowane tylko dla siebie, dzięki czemu każdy będzie miał zapewnione poczucie prywatności. Strefa nocna, która jest dostępna bezpośrednio z hallu głównego, obejmuje cztery sypialnie. Największa sypialnia, tzw. sypialnia rodziców, ma wbudowaną prywatną łazienkę oraz garderobę. Dla pozostałych trzech sypialni zaplanowano jedną, wspólną łazienkę oraz garderobę.  Dom Hawana LMB36 w tej części projektu ma również zaplanowaną realizację dodatkowego pokoju. Oczywiście, nie ma konieczności by każdy z pokojów był przeznaczony na sypialnię. Można również zrealizować tam pokoje gościnne, strefę fitness lub gabinet/biuro.

 

Pomieszczenia znajdujące się w projekcie domu Hawana LMB36 

 1. Wiatrołap - 6,18 metrów kwadratowych
 2. Hall -14,35 metrów kwadratowych
 3. Garderoba - 4,17 metrów kwadratowych
 4. Kuchnia - 17,40 metrów kwadratowych
 5. Jadalnia - 15,33 metrów kwadratowych
 6. Pokój dzienny - 37,10 metrów kwadratowych
 7. Pokój - 15,33 metrów kwadratowych
 8. Hall - 14,06 metrów kwadratowych
 9. Pokój - 22,17 metrów kwadratowych
 10. Łazienka - 7,45 metrów kwadratowych
 11. Garderoba - 4 metrów kwadratowych
 12. Łazienka - 5,10 metrów kwadratowych
 13. Pokój - 13,14 metrów kwadratowych
 14. Garderoba - 4,82 metrów kwadratowych
 15. Pokój - 13,09 metrów kwadratowych
 16. WC - 4,17 metrów kwadratowych
 17. C.o. - 7,20 metrów kwadratowych
 18. Garaż - 20,01 metrów kwadratowych
 19. Pom.gosp. - 6,85 metrów kwadratowych
 20. Pom.gosp.- 9,08 metrów kwadratowych
 21. Komunikacja - 2,93 metrów kwadratowych
 22. Podest - 25,83 metrów kwadratowych
 23. Taras - 13,57 metrów kwadratowych
 24. Taras - 6,18 metrów kwadratowych

 

Budowa domu Hawana LMB36 z firmą New-House

 

Dom Hawana LMB36 to efektowna realizacja, która zachwyca zarówno swoją wnętrzem, jak i stylową elewacją. Jeżeli jest to projekt, który spełnia Państwa oczekiwania - zapraszamy do współpracy z firmą New-House. Projekt domu Hawana LMB36 zrealizujemy dla Państwa w sposób kompleksowy, zadbamy o wysoką jakość realizacji i terminowość. Co więcej, zapewniamy także dziesięć lat gwarancji na całą realizację. Zachęcamy do współpracy!

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Rezydencja Parkowa 4
Wyświetl cenę
215m2
parterowy
Willa Parkowa 2
Wyświetl cenę
208m2
parterowy
Wyjątkowy
Wyświetl cenę
201m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000