Wiadomość została wysłana.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

E-222

Powierzchnia użytkowa

121 m2

Cena całkowita brutto (stan deweloperski):
Rata miesięczna (stan deweloperski):
Cena projektu:
2 750 PLN
Informacje:
Nazwa projektu: E-222
Nazwa Pracowni: E-domy
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: bez garazu

Opis projektu

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „E-222” to dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni 121,4 m. Dzięki prostej bryle na planie prostokąta realizacja tego domu będzie łatwa co korzystnie wpłynie na koszty z nią związane. Konstrukcja budynku została przykryta dachem dwuspadowym. Projekt jest przeznaczony do realizacji w zabudowie wolnostojącej na średniej wielkości działce.

Dzięki temu, że jest to dom parterowy z poddaszem użytkowym mamy wyraźny podział stref na strefę dzienną na parterze i sypialnianą na poddaszu. Strefa dzienna składa się z salonu połączonego z jadalnią i kuchnią. Połączenie tych pomieszczeń sprawia, że wnętrze domu wydaje się bardziej przestronne, daje to też więcej możliwości aranżacyjnych. Dodatkowo otwarta kuchnia sprzyja integracji, gdyż podczas sporządzania posiłków możemy uczestniczyć w rozmowie z osobami przebywającymi np. w salonie. Na tej kondygnacji znajdziemy również dodatkowy pokój, do którego przejdziemy bezpośrednio z salonu. Pokój ten może zostać przeznaczony na pokój gościnny lub gabinet. Dodatkowe WC sprawdzi się podczas wizyty gości a pomieszczenie techniczne uwzględnione przy kuchni pomoże domownikom w utrzymaniu porządku. Usytuowany w salonie kominek nie tylko będzie ładnie się prezentował ale również nada ciepła w chłodniejsze dni. Strefa sypialniana na poddaszu składa się z trzech sypialni, rodzinnej łazienki i wspólnej garderoby. Jedna z sypialni posiada własną garderobę co pomoże zminimalizować liczbę szaf w sypialni. Duże przeszklenia w projekcie „E-207” sprawiają, że do wnętrza wpada dużo światła. Usytuowany przy domu taras będzie idealnym miejscem do relaksu nie oddalając się przy tym od domowego zacisza. Sprawdzi się również jako miejsce do organizowania rodzinnych spotkań.

Zalecana przez architekta realizacja projektu w technologii murowanej zapewni trwałość konstrukcji na długie lata.

Portfolio

Powrót do wyników

Podobne projekty

Dom na parkowej 3
516 853 PLN
109m2
z poddaszem
Dom przy Cyprysowej 36 D
506 068 PLN
126m2
z poddaszem
Dom przy Wiosennej 9
495 825 PLN
134m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000