Wiadomość została wysłana.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

E-207

Powierzchnia użytkowa

162 m2

E-207
Cena całkowita brutto (stan deweloperski):
Rata miesięczna (stan deweloperski):
Cena projektu:
3 550 PLN
Informacje:
Nazwa projektu: E-207
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: podwójny

Opis projektu

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „E-207” to dom parterowy z poddaszem użytkowym. Projekt jest przeznaczony do realizacji na średniej wielkości działce w zabudowie wolnostojącej. Dzięki prostej bryle realizacja tego domu nie pochłonie wielu środków finansowych. Konstrukcja budynku została przykryta dachem dwuspadowym, którego wykonanie jest bardziej ekonomiczne niż w przypadku dachu kopertowego. Atutem projektu jest uwzględniony w nim garaż dwustanowiskowy, który sprawdzi się w przypadku rodzin korzystających z dwóch samochodów. Dzięki temu, że jest to dom parterowy z poddaszem użytkowym mamy wyraźny podział stref na strefę dzienną na parterze i sypialnianą na poddaszu.

Sercem domu jest salon połączony z jadalnią i kuchnią. Dzięki takiemu rozwiązaniu wnętrze wydaje się bardziej przestronne i daje więcej możliwości aranżacji. Otwarta kuchnia dodatkowo sprzyja integracji, gdyż podczas sporządzania posiłków mamy kontakt z osobami przebywającymi w salonie. Zwolennicy praktycznych rozwiązań docenią uwzględnioną przy kuchni spiżarkę, która daje więcej możliwości przechowywania produktów spożywczych i przetworów. Na parterze znajdziemy również dodatkowy, pokój który można przeznaczyć na gabinet lub pokój gościnny. Dodatkowe WC na tej kondygnacji sprawdzi się podczas wizyty gości a pomieszczenie techniczne do którego przejdziemy z garażu pomoże domownikom w utrzymaniu porządku. Usytuowany w salonie kominek nie tylko będzie ładnie się prezentował ale również nada ciepła w chłodniejsze dni. Strefa sypialniana na poddaszu uwzględnia cztery przestronne sypialnie i dużą rodzinną łazienkę. Atutem głównej sypialni jest własna garderoba i łazienka. Dodatkowo na tej kondygnacji znalazło się miejsce na funkcjonalną pralnię. Duże przeszklenia w projekcie „E-207” sprawiają, że do wnętrza wpada dużo światła. Usytuowany przy domu taras będzie idealnym miejscem do relaksu nie oddalając się przy tym od domowego zacisza. Sprawdzi się również jako miejsce do organizowania rodzinnych spotkań.

Wykończenie elewacji kamieniem sprawi, że dom będzie się nowocześnie prezentował, dzięki czemu wpisze się w trendy nowopowstających osiedli mieszkalnych.

Portfolio

Powrót do wyników

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000