Wiadomość została wysłana.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

E-219

Powierzchnia użytkowa

272 m2

E-219
Cena całkowita brutto (stan deweloperski):
Rata miesięczna (stan deweloperski):
Cena projektu:
5 950 PLN
Informacje:
Nazwa projektu: E-219
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis projektu

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „E-219” to dom piętrowy w stylu rozbudowanej rezydencji. Projekt ze względu na swoją powierzchnię użytkową sprawdzi się w przypadku większej rodziny. Nieskomplikowana bryła budynku została przykryta dachem wielospadowym, który należy do najsolidniejszych konstrukcji dachowych a dodatkowo podnosi walory wizualne domu. Projekt ten jest przeznaczony do realizacji w zabudowie wolnostojącej na średniej wielkości działce. Dzięki temu, że jest to dom piętrowy mamy możliwość zagospodarowania większej powierzchni mieszkalnej na stosunkowo niewielkiej działce. Jednocześnie pomieszczenia na piętrze są bardziej funkcjonalne ze względu na brak skosów. Atutem projektu „E-219” jest uwzględniony w bryle budynku garaż dwustanowiskowy, który sprawdzi się w przypadku rodzin korzystających z dwóch samochodów.

Sercem domu jest przestronna strefa dzienna, która łączy salon, jadalnię i kuchnię. Połączenie tych pomieszczeń sprawia, że wnętrze domu jest bardziej nowoczesne i daje więcej możliwości aranżacyjnych. Dodatkowo otwarta kuchnia sprzyja integracji, gdyż podczas sporządzania posiłków możemy uczestniczyć w rozmowie z domownikami przebywającymi w salonie. Dla zwolenników praktycznych rozwiązań w projekcie znalazło się miejsce na funkcjonalną spiżarnię, która daje dodatkowe możliwości przechowywania produktów spożywczych i przetworów oraz garderobę. Przy salonie został uwzględniony dodatkowy pokój, który można przeznaczyć na gabinet lub bibliotekę. Dodatkowe WC na tym poziomie sprawdzi się podczas wizyty gości a pomieszczenie techniczne do którego przejdziemy z garażu, pomoże domownikom w utrzymaniu porządku. Usytuowany w salonie kominek nada wnętrzu przyjemnej atmosfery i sprawdzi się w chłodniejsze dni. Strefa sypialniana na piętrze składa się z pięciu przestronnych sypialni oraz dużej rodzinnej łazienki. Atutem głównej sypialni jest własna garderoba i łazienka. Dodatkowymi pomieszczeniami podnoszącymi funkcjonalność piętra jest garderoba i pralnia. Usytuowany przy domu taras będzie idealnym miejscem do relaksu nie oddalając się przy tym od domowego zacisza. Sprawdzi się również jako miejsce do organizowania rodzinnych spotkań.

Zalecana przez architekta realizacja projektu „E-219” w technologii murowanej zapewni trwałość konstrukcji na długie lata.

Portfolio

Powrót do wyników

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000