Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

E-191

Powierzchnia użytkowa

164 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Ceny aktualne na dzień 01.07.2022
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Kup ten projekt
Cena projektu: Zobacz cenę
Szczegóły:
Projekt, adaptacja projektu oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: E-191
Nazwa Pracowni: E-domy
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu E-191

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „E-191” to dom parterowy z poddaszem użytkowym. Jego wygląd zewnętrzny nawiązuje do stylu tradycyjnego, co sprawia, że ładnie wkomponuje się w każdą działkę. Jest to ciekawa propozycja gotowego projektu dla osób posiadających średniej szerokości działkę o minimalnych wymiarach 23,0 m x 21,3 m. Przeznaczony jest do zabudowy wolnostojącej. Powierzchnia użytkowa tego domu wynosi 164,1 m2, powierzchnia zabudowy 156,7 m2, kubatura 550,2 m3. Projekt „E-191” należy do kategorii domów z kalenicą skierowaną równolegle do drogi. Konstrukcja budynku została przykryta dachem dwuspadowym o kącie nachylenia 40 stopni, którego wykonanie nie pochłonie wielu środków finansowych. Architekt uwzględnił w tym domu garaż jednostanowiskowy w linii budynku. Domy parterowe z poddaszem użytkowym są często wybierane przez inwestorów m.in. ze względu na to, że dają możliwość zagospodarowania większej powierzchni mieszkalnej na stosunkowo nie dużej działce. Mamy w nich również wyraźny podział stref na dzienną na parterze oraz sypialnianą na poddaszu. Strefa dzienna z pewnością spełni wymagania osób szukających otwartych przestrzeni, gdyż łączy salon, jadalnię i kuchnię. W centralnym punkcie strefy dziennej został usytuowany kominek. Z salonu można wyjść bezpośrednio na taras, który łączy dom z ogrodem i jest idealnym miejscem do relaksu w słoneczne dni. Na tej kondygnacji architekt uwzględnił również dodatkowy pokój, który można przeznaczyć na gabinet. Przy gabinecie jest WC z prysznicem a następnie praktyczny schowek. Z przedsionka możemy przejść do pomieszczenia technicznego a następnie do garażu. Strefa sypialniana na użytkowym poddaszu obejmuje trzy sypialnie, rodzinną łazienkę, pralnię oraz garderobę. Projekt „E-191” przeznaczony jest dla 4-6 osobowej rodziny ceniącej klasyczne rozwiązania.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Szafir wariant B
Wyświetl cenę
186m2
z poddaszem
Ariadna I
Wyświetl cenę
136m2
z poddaszem
Kaja Muza
Wyświetl cenę
128m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000