Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

E-175

Powierzchnia użytkowa

118 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: E-175
Nazwa Pracowni: E-domy
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: podwójny

Opis domu E-175

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „E-175” to dom parterowy. Projekt ten będzie ciekawą propozycją dla osób posiadających średniej wielkości działkę, która pozwala na realizację domu w zabudowie wolnostojącej. Bryła budynku została przykryta dachem kopertowym, który ładnie i solidnie się prezentuje. Dzięki temu, że projekt ten posiada prostą formę jego realizacja będzie łatwa, co z kolei korzystnie wpłynie na koszty z nią związane. Autor projektu przewidział w nim garaż dwustanowiskowy w bryle budynku, dzięki temu projekt ten sprawdzi się w przypadku rodzin korzystających z dwóch samochodów. Atutem domu „E-175” jest możliwość późniejszej adaptacji poddasza, dzięki temu zyskamy dodatkową przestrzeń mieszkalną. Strefa dzienna łączy salon z jadalnią i holem, dzięki czemu wnętrze wydaje się bardzo przestronne. Funkcjonalnym rozwiązaniem jest uwzględniona w projekcie zamknięta kuchnia, dzięki czemu zapachy z kuchni nie przedostają się do pozostałych pomieszczeń. Strefę sypialnianą tworzą trzy sypialnie, rodzinna łazienka oraz dodatkowe WC z prysznicem, które sprawdzi się podczas wizyty gości. Pomieszczenie techniczne do którego przejdziemy z garażu pomoże domownikom w utrzymaniu porządku. Dodatkowym atutem domu parterowego jest fakt, że wszystkie pomieszczenia znajdują się na jednym poziomie, poruszanie się po nim jest bardziej komfortowe. Usytuowany w salonie kominek nada wnętrzu przyjemnego klimatu i sprawdzi się w chłodniejsze dni. Uwzględniony przy domu taras będzie idealnym miejscem do relaksu nie oddalając się przy tym zbytnio od domowego zacisza, jest to również doskonałe miejsce do organizowania rodzinnych spotkań.

W projekcie „E-175” kalenica została skierowana równolegle do drogi, co może być znaczącym czynnikiem przy wyborze projektu gdy wymagają tego warunki zabudowy na danym terenie. Projekt nawiązuje do stylu tradycyjnego dzięki czemu będzie propozycją dla osób ceniących klasykę i prostotę.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom na parkowej 2
Wyświetl cenę
110m2
parterowy
Dom na parkowej 5
Wyświetl cenę
109m2
parterowy
Dom na parkowej 4 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
109m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000