Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

E-171

Powierzchnia użytkowa

107 m2

budowa domu E-171 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: E-171
Nazwa Pracowni: E-domy
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu E-171

E-171 to nowoczesna stodoła wyposażona w poddasze użytkowe. Wejście do domu jest usytuowane w części południowej i prowadzi przez przedsionek, z którego można przejść w prawo do kotłowni i garażu oraz na wprost do holu. W holu znajduje się toaleta oraz schody prowadzące na poddasze. We wschodnim skrzydle domu położona jest strefa dzienna, w której znajdziemy otwartą kuchnię wyposażoną w spiżarnię oraz salon współdzielony z jadalnią. Z pokoju dziennego można przejść na taras położony z tyłu domu.

W zachodniej części domu położona jest strefa nocna, w której znajdziemy dwie sypialnie oraz łazienkę. Powierzchnia użytkowa domu E-171 wynosi 107m2. Po adaptacji poddasza można uzyskać dodatkowe 82m2 powierzchni użytkowej. Budynek posiada biało-szarą elewację wykończoną elementami drewna, a wieńczy go dwuspadowy dach w kolorze szarym. Po zalogowaniu na naszej stronie internetowej mogą Państwo sprawdzić dokładne koszty budowy domu w zaawansowanej technologii murowanej.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom na parkowej 4
Wyświetl cenę
109m2
parterowy
Afrodyta
Wyświetl cenę
116m2
parterowy
Zx100
Wyświetl cenę
121m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000