Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

E-166

Powierzchnia użytkowa

183 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: E-166
Nazwa Pracowni: E-domy
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu E-166

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „E-166” to dom piętrowy w stylu eleganckiej rezydencji. Projekt posiada prostą bryłę  co korzystnie wpłynie na koszty związane z jego realizacją. Jest to ciekawa propozycja dla osób szukających domu pokrytego dachem wielospadowym, który ładnie i solidnie się prezentuje. Ten projekt jest przeznaczony do realizacji w zabudowie wolnostojącej na średniej wielkości działce. Dzięki temu, że jest to dom piętrowy mamy możliwość zagospodarowania większej powierzchni mieszkalnej na stosunkowo niewielkiej działce. Jednocześnie pomieszczenia na piętrze są bardziej funkcjonalne ze względu na brak skosów. Uwzględniony w projekcie garaż dwustanowiskowy idealnie sprawdzi się w przypadku rodzin korzystających z dwóch samochodów. Wnętrze domu zostało podzielone na strefę dzienną na parterze i sypialnianą na piętrze. Projekt „ E-166” charakteryzuje się przestronną strefą dzienną, która łączy salon z jadalnią. Dzięki zamkniętej kuchni zapachy unoszące się w trakcie gotowania nie będą rozprzestrzeniały się na resztę pomieszczeń. Zamknięta kuchnia daje również Inwestorowi dużo możliwości aranżacji, gdyż stylem nie musi dorównywać salonowi. Przy kuchni znalazło się miejsce na niewielką spiżarkę, która da domownikom więcej możliwości przechowywania produktów spożywczych. Uwzględniony na tej kondygnacji dodatkowy pokój możemy przeznaczyć na pokój gościnny lub gabinet. Strefa sypialniana na piętrze składa się z czterech sypialni i rodzinnej łazienki. Sypialnia główna posiada własną łazienkę. Dodatkowym atutem jest uwzględniona na tej kondygnacji pralnia. W utrzymaniu porządku pomoże uwzględnione przy garażu pomieszczenie techniczne. Usytuowany przy domu taras będzie idealnym miejscem do organizowania rodzinnych spotkań na świeżym powietrzu. W tym projekcie kalenica została skierowana równolegle do drogi, co może być znaczącym czynnikiem przy wyborze projektu gdy wymagają tego warunki zabudowy na danym terenie. Projekt domu „E-166” to projekt domu piętrowego, który spełni wymagania 5-7 osobowej rodziny. Architekt zaproponował wykończenie elewacji kamieniem i drewnem dzięki czemu dom będzie wyglądał nowocześnie i wpisze się w trendy nowo powstających osiedli. Projekt jest przeznaczony do realizacji w technologii murowanej. 

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

CARMEN magdalena optima piętrowy
Wyświetl cenę
154m2
piętrowy
Riwiera 2 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
163m2
piętrowy
E-149
Wyświetl cenę
234m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000