Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

E-137

Powierzchnia użytkowa

168 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: E-137
Nazwa Pracowni: E-domy
Rodzaj domu: nowoczesny z plaskim dachem
Garaż: podwójny

Opis domu E-137

Gotowy projekt domu „E-137” to nowoczesny dom piętrowy. Projekt ten jest przeznaczony do zrealizowania w zabudowie wolnostojącej na średniej wielkości działce. Posiada prostą bryłę, dzięki czemu jego realizacja będzie łatwiejsza. Przykrycie bryły płaskim dachem nadaje jej nowoczesnego wyglądu. Dla osób korzystających z dwóch samochodów przewidziano garaż dwustanowiskowy w bryle budynku. Wnętrze domu dzieli się na strefę dzienną na parterze i sypialnianą na piętrze. Strefa dzienna łączy salon, jadalnię i półotwartą kuchnię. Dzięki połączeniu tych pomieszczeń wnętrze wydaje się bardzo przestronne i otwarte. Dodatkowo półotwarta kuchnia sprzyja integracji, gdyż podczas sporządzania posiłków mamy kontakt z domownikami przebywającymi w salonie, mając jednocześnie przy tym trochę prywatności. Uwzględniony w salonie kominek nada wnętrzu przyjemnego klimatu, szczególnie w chłodniejsze dni. Dodatkowy pokój na tej kondygnacji można przeznaczyć na gabinet lub pokój gościnny. Z garażu przejdziemy do pomieszczenia technicznego, które pomoże w utrzymaniu porządku. Dzięki dużej ilości przeszkleń strefa dzienna symbolicznie łączy się z przylegającym do domu tarasem. Strefę sypialnianą stanowią trzy przestronne sypialnie. Sypialnia główna posiada własną łazienkę i garderobę, co minimalizuje konieczność posiada w sypialni szaf. Dla osób szukających praktycznych rozwiązań atutem będzie przewidziana na tej kondygnacji pralnia. Projekt domu „E-137” jest propozycją dla rodziny 4-6 osobowej szukającej budynku o nowoczesnej bryle. Dzięki temu, że jest to dom piętrowy mamy możliwość zagospodarowania większej przestrzeni mieszkalnej na stosunkowo niewielkiej działce. Duży, zadaszony taras będzie sprzyjał chwilom relaksu na świeżym powietrzu nie oddalając się przy tym zbytnio od domowego zacisza. Będzie to też idealne miejsce do organizowania spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Budynek został zaprojektowany do zrealizowania w technologii murowanej.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Nokia II DCB84a
Wyświetl cenę
120m2
nowoczesny z plaskim dachem
Zx5 2M
Wyświetl cenę
185m2
nowoczesny z plaskim dachem
Sardynia III
Wyświetl cenę
112m2
nowoczesny z plaskim dachem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000